Skocz do zawartości

zkm

Premium Gold
 • Ilość treści

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnio

2 obserwujących

Informacje Dodatkowe

 • Discord
  bary#5508

Ostatnio na profilu byli

326 wyświetleń profilu

zkm's Achievements

 1. Imie i nazwisko: James Billson Numer telefonu: 413-010 Screen spod całego /stats: Argumentacja: Moja postać James Billson pracuje w bardzo późnych godzinach pracy przy tym dom oraz sam biznes pada ofiarą częstych włamań, niepokojowe relacje z osobą potencjalnie niebezpieczną dla zdrowia i życia samej postaci jak i osób bliskich. Przez ostatnie tygodnie postać jest obserwowana przez prawdopodobną zorganizowaną grupę przestępczą współpracującą z osobą głównie zagrażającą zdrowiu i życiu samej postaci jak i osób bliskich gdzie zostało wspomniane wyżej. Sytuacja postaci ciągnie się już od około dwóch miesięcy, gdy teraz nasiliło się śmiertelne zagrożenie postaci.
 2. Billsport Center - Działalność zarejestrowana drugiego listopada tego roku przez James’a Billsona. Mechanik samochodowy z ośmioletnim doświadczeniem pracujący przez ten czas ciągle pod różnymi warsztatami. Po latach pracy postanowił wynieść się na swoje gdzie zarejestrował działalność Billsport Center specjalizującej się naprawą oraz modyfikacją wozów sportowych znajdującej się na Vespucci Canals. Kadra zarządzająca warsztatem Właściciel James Billson - 413 010 Menadżer Demetrius Dougherty - 611 154 Kierownik Julie Overfleux - 169 551 Rekrutacja Poszukujesz pracy jako mechanik samochodowy lub jako tuner pojazdów sportowych? Billsport otwiera rekrutację na takowe stanowiska! Wyślij swoje zgłoszenie już teraz na naszego maila! [email protected] OOC:
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝