Skocz do zawartości

SKOLKO

Premium Standard
 • Ilość treści

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Informacje Dodatkowe

 • Discord
  mrsmashyogirlfriend

Ostatnio na profilu byli

546 wyświetleń profilu

SKOLKO's Achievements

 1. Ona nie miała nawet 1h/2h, jeśli to istotne. Jak nie pasuje nick w pełni z normalnym rzecz jasna nieamerykańskimi korzeniami, to możemy się umówić na zmianę danych.
 2. Krótki zarys postaci: Moja postać przyleciała z Rosji, czeczeń. Znajduje się w stanach "turystycznie" zostając wysłanym ze swojego kraju do innej grupy "transfer" w tym wypadku do Stanów Zjednoczonych, gdzie zamierzałem kreować zarysy tego jak buduje podwaliny do bycia legalnie w Stanach.
 3. Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/6333-skolko/ Nazwa postaci na którą nałożono karę: Borz Babicz Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada Powód nałożenia kary: Niepoprawny Nickname Członek ekipy nakładający karę: hittheblock Wyjaśnienie sytuacji: Krótko opisując: https://www.rp.pl/Plus-Minus/302149984-Mark-Galeotti-Czeczenska-bratwa-czyli-wory--tajemnice-rosyjskiej-mafii.html https://www.rp.pl/Polityka/303189907-Michail-Babicz-Ambasador-z-ambicjami-gubernatora.html Borz - imieniem, Babicz - nazwiskiem. Imię i nazwisko ma pochodnę czeczeńskie, kreuje postać pochodzącą z Czeczeni. Mógłby ktoś mi wytłumaczyć jeśli czegoś nie łapie jeśli chodzi o regulamin serwera, faktycznie pierwszy raz mam styczność z GTA 5 i Roleplay na tej grze. Każdy serwer różne wymagania, mimo wszystko to normalne imię i nazwisko które nie powinno być zablokowane, chyba, że musi być "zamerykanizowane".
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝