Skocz do zawartości

K.K

Premium Standard
 • Ilość treści

  34
 • Rejestracja

3 obserwujących

O K.K

 • Urodziny 03/17/1982

Informacje Dodatkowe

 • Discord
  K.K#8888

Ostatnio na profilu byli

777 wyświetleń profilu

K.K's Achievements

 1. K.K

  Rashkovsky MOB

  XDD pamietam kurwa to bylo zloto akcja
 2. 1. Napisałem do Ciebie aby skonfrontować informację którą dostała moja postać; 2. Zna twoją postać bardzo dobrze, uwierz zna; 3. Napisać mogę sobie co chce, najzwyczajniej nie chciałem wysłuchiwać płaczu który wylałaś na forum.
 3. No to już mnie tym bardziej rozśmieszyło. Nie czytałem całych wypowiedzi ludzi którzy udzielali się w skardze, jedynie punktowane wypowiedzi Zamkniętego. Pojęcie jak pojęcie, miałem co do zadania pytania podejrzenia odnośnie twojego zachowania IC podczas spotkań czy to w barze czy gdzie indziej. Po prostu zapytałem IC - nic innego. Natomiast widzę że próbujesz teraz wkręcić w skargę to, że wykorzystałem wiadomość z OOC do IC, czego nie było. Nie byłbym na tyle głupi aby w taki sposób cokolwiek robić, tym bardziej przy mojego autorstwa skardze. Zwykł zarzucony blef przez postać, spowodowane twoimi zachowaniami podczas spotkań, tyle. Nie żadne MG a zwykłe pytanie IC bez żadnego większego powodu, aby wziąć twoją postać pod włos, patrząc jak zareaguje. A zapytałem o eskortki stricte dlatego, że dostałem taką informację niby plotkę a jednak od @Metroxna postaci pierre rasac, więc nie wiem w czym widzisz problem.
 4. Ja nic do dodania więcej nie mam, @favelka wyjaśnił co jest nie tak, jakie podpunkty zostały złamane. Oczekujmy na werdykt kogoś z przestępczych. Pozdro.
 5. Regulacja dotycząca wyznaczonych godzin na okradanie jest jak najbardziej w porządku. Osoby które nie potrafią czytać i dostosować się do takich rzeczy będą podejrzewam karani na serwerze, jeśli chcemy stworzyć coś ciekawego a nie latanie i lootowanie graczy bo tak im się widzi. Skoro gracze gangów grają na DAVIS, to tam też okradajcie ludzi, nie ma zabronionych godzin na South Central, nie rozumiem czemu ludzie z gangów którzy grają w ghettcie latają po Vinewood/obrzeżach centrum i próbują coś ugrać na siłę, byle by zlootgrabować czy postrzelać się.
 6. Hej, odpiszę Ci w punktach. 1. Przedstawiłem dłuższą wersję filmu w skardze, krótszą na twoje PW, w filmie który jest wstawiony do skargi widać jak gracz dostał BW, zaś drugi serię po której nie odegrał ŻADNYCH obrażeń. 2. Nie uważam że stricte zfaworyzowałeś ich, po prostu nie zgadzam się z twoją decyzją, odnośnie PK dla nas. My tutaj byliśmy poszkodowani poprzez ich łamanie regulaminu, więc dlaczego to MY mielibyśmy dostać PK? 3. Nie przedstawiam różnych od siebie wersji zdarzeń, cały czas była taka sama wersja, Panowie złamali regulamin odnośnie okradania po strzelaninie, do tego próbowali wykonać FCJ oraz okraść po godzinie 1 w nocy. 4. Dlaczego możecie jako support uchylić coś, co ustalił GAMEMASTER od działu przestępczych? Przecież to nie logiczne, po coś chyba to jest, aby działało w praktyce. 5. Cała sytuacja jest totalnie pokręcona, doskonale rozumiem twoją pomoc w kierunku mojej osoby, za co Ci dziękuje, lecz w tym momencie nie podoba mi się twoja decyzja, uważam po prostu że jest źle wykręcona i tyle, dlatego napisałem oficjalną skargę aby opiekun przestępczych wypowiedział się, rozeznał i dał znać. 6. Co do ich wątków fabularnych, charakterów postaci - nie wiem, nie ingeruję w to. Zainteresowało mnie to dopiero gdy zaczęli polować na graczy o 1 w nocy na vinewood, poprzez okradanie kogoś z telefonu i zwabianiu KAŻDEGO kontaktu do tego miejsca i próby okradania ich, do tego dochodzi próba wykonania FCJ, no i rozpoczęcie strzelaniny a później okradanie ludzi po niej, co jest kategorycznie zabronione. Nie rozpocząłem strzelaniny, wycelowałem gdy poczułem się IC zagrożony poprzez zobaczenie o 1 w nocy na vinewood dwóch typków latających z bronią w kominiarkach, nic dziwnego, pierwsi rozpoczęli strzelanine przez co nie mogli okraść, do tego po tym jak dostał BW typeczek, jego ziomek nie zbierał go tylko latał ode mnie do LIAMA próbując wyłudzić kasę/broń/samochód, dość śmieszne. Do tego nie rozegrał żadnego postrzału mimo tego ze na filmie widać jak dostał kilka strzałów ze scorpiona bez odegrania czegokolwiek. 7. Nie najeżdżam na Ciebie, szanuję Cię, lecz po prostu nie zgadzam się z tą decyzją z czego wynikła ta skarga. Nie mam zamiaru dociekać się czy na twoją decyzję wpłynęła znajomość, czy nie - chcę po prostu ukarania dwóch agresorów w tamtej sytuacji, przeciętny gracz dostałby już jaila. Jak będzie trzeba to jeszcze coś dodam, czekam na wypowiedź @favelkai kogoś od przestępczych.
 7. Link do Twojego konta: https://forum.v-rp.pl/profile/8001-kk/ Link do konta oskarżonego: @lecik @rogal Powód składania skargi: Polowanie na graczy po godzinie 00:00 na terenie vinewood, próby FCJ, próby kradzieży przedmiotów po godzinie 00:00, brak odegrania po serii strzałów ze scorpiona. Wyjaśnienie sprawy: Siemano, zostałem odesłany do tego działu więc działam. Mianowicie około 1 w nocy dostałem spam SMS od któregoś z wymienionych wyżej, z telefonu który wcześniej ukradli że owa osoba tutaj Venetia Balamonte została okradziona, żebym jej jakoś pomógł. W porządku, zainicjowałem do tej akcji również @Snowek, pojechałem do ustalonego w SMS miejsca. Owi gracze już czekali, biegając i szukając mnie po krzakach w kominiarkach z bronią wyciągniętą. Wyceowałem do nich lecz NIE oddałem żadnego strzału. Owi gracze od razu mnie rozstrzelali, jeden z nich odegrał zabieranie mi portfela (po godzinie pierwszej w nocy), leżałem sobie na BW i nagle podjechał @Snowekktóry rozstrzelał jednego, a drugiego mocno obił, finalnie został rozstrzelany. Gracz z BW (Nieznajomy AGPD) odegrał dobrze postrzał etc, natomiast drugi (Nieznajomy QGAW) zaczął sobie biegać po wzgórzu, bez jakiegokolwiek odegrania postrzału (w końcu dostał serię ze scorpiona), podbiegł do mnie odgrywając "/me szuka kluczyków u J. Ragazzi od samochodu którym przyjechał", zaraz to na /b napisał frazę "Odpalisz nam jak wstaniesz", na co odpisałem mu że nie odpalę. Zawołałem administratora, początkowo zamkniętego, później Milana a na końcu Antiego, finalnie każdy z administratorów nie ukarał owych, do tego próbowano mi jeszcze wcisnąć kontynuację akcji ze skutkiem PK dla mnie i @Snowekco jest totalną abstrakcją. Zarzucam owym graczom polowanie na graczy w celu okradnięcia, próby FCJ, próby kradzieży przedmiotów po godzinie 00:00 poza south central, i dla nieznajomego QGAW brak odegrania jakiegokolwiek po serii oberwanych strzałów ze scorpiona. Proszę o rozpatrzenie skargi przez któregoś z GM od przestępczych, uważam że decyzja @antii @zamknietyo rozejściu się jest nieprawidłowa, takie osoby nie powinny być dopuszczone do gry. Ich jedynym argumentem było to, że nie przeczytali owej regulacji przez co nie wiedzieli że nie można. (Regulacja została wydana 20 sierpnia. Śmiem twierdzić iż owa decyzja o cofnięciu akcji, jeszcze przed tym o PK nastała aby jak najgorzej wyszło dla mnie i @Snowek. Dowody: Publikacja Bajzla:
 8. Bingo. Myślę że skarge można zamknąć do werdyktu. @King Mess
 9. Jak @favelka napisał, owi gracze nie są związani z naszą organizacją, to że grali w lokalu należącym do naszej organizacji, nie znaczy że są w naszej organizacji. Skarga nie dotyczy pisania "Spawner Czarnuchów" tylko waszego bezpodstawnego DMu w samym centrum Vespucci.
 10. Dokładnie, moim zdaniem strzelaniny nie odbywają się w samym CENTRUM miasta, tym bardziej z bronią długą. Jak już to pojedynczy strzelec, a nie banda przygłupów wyskakująca z samochodu z karabinem bo ktoś im napisał "wypierdalaj".
 11. Podesłał materiał na Was aby nie pisać niepotrzebnie drugiej skargi :).
 12. Jeśli strzelanie w ŚRODKU centrum, gdzie irl jest bardzo dużo osób jest dla ciebie poprawne, to nie mam pytań.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝