Skocz do zawartości

oski

Gracz
  • Ilość treści

    31
  • Rejestracja

  • Ostatnio

1 obserwujący

Informacje Dodatkowe

  • Discord
    oskarish#6704

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

oski's Achievements

  1. FERRIGNO PRINTING COMPANY; Firma drukarska mieszcząca się na La Mesa, specjalizująca się wytwarzaniem różnorodnych wyrobów poligraficznych, takich jak czasopisma, gazety, książki, plakaty czy ulotki. Wyposażona w maszyny drukarskie, służące do wykonywania druku na skalę przemysłową. Założona w roku 2021 przez dwudziestosześcioletniego biznesmena z Chicago, prezentującym dyskretnie swoją obecność - Roberta Ferrigno i jego dobrego znajomego, Ralpha Falcone. Wyróżnia się na tle innych firm indywidualnym podejściem do klienta, dbając o najmniejsze szczegóły przy wykonywaniu zleceń oraz realizacje ich bez najmniejszych opóźnień. Drukarnia nastawiona jest nietylko na współpracę z wielkimi firmami, ale również z osobami, które dopiero co zakładają swoją działalność gospodarczą. W ramach oferty naszej drukarni zapewniamy: - realizację zleceń w krótkim terminie; - wykonanie oprawy książek w formie miękkiej i twardej; - druk książek i czasopism; - druk ulotek, folderów, plakatów, wizytówek, katalogów, - teczki reklamowe, bloczki konferencyjne, notesy. Dodatkowo nasz zespół grafików, jeżeli będzie taka potrzeba, zadba o ewentualnie zaprojektowanie logo lub banerów i przygotowanie ich z automatu do gotowego druku. OOC; Projekt będzie istotnym punktem gry dla mojej postaci i organizacji w której gram - Los Santos Outfit. Kreacja jej zgadza się z ogólnym zalożeniem prowadzenia takiego interesu i umożliwia interakcje z innymi graczami w strefie cywilnej jak i tymi z półświatka przestępczego. Ma być również możliwością do rozwoju gry w postaci podrabiania dokumentów, faktur, licencji. Dodatkowo, będziemy mieli miejsce do wieczorów hazardowych, które umożliwią nam kolejne interakcje w ekipie. Mam doświadczenia w tym temacie, więc myślę, że będzie to fajne uzupełnienie i możliwość rozwoju niektórych akcji, zahaczających o ten projekt.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝