Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/anti] dawid


dawid

Rekomendowane odpowiedzi

 
Rodzaj kary: Blokada postaci.
Powód nałożenia kary: Bicie duty grupy na Anty-AFK.
Członek ekipy nakładający karę: anti.
Wyjaśnienie sytuacji: Cześć. Dostałem dziś [28.10] blokadę postaci, Lara Davies za nabijanie duty na Anty-AFK'u. Chciałbym się odwołać o odblokowanie mojej postaci, o ile to możliwe a najlepiej zmienić karę na długiego AJ, lub coś innego. Moja postać miała ok. 280 godzin, wiele wątków i sporo czasu zostało spędzone na rozgrywkę na tej postaci. Przestałem grać przez pewien okres na owej postaci, nie miałem najzwyczajniej ochoty. Po powrocie do gry po 2/3 miesiącach poznikały mi blipy z mieszkaniami, co mnie "zmotywowalo", po prostu podkusiło do głupiego nabijania duty poprzez Anty-AFK. Postać ta na ten moment była moją jedyną postacią z sensownymi wątkami i ciekawą rozgrywką, chciałbym nadal mieć dostęp do rozgrywki wymienioną powyżej postacią. Nie będe mówił co uważam na ten temat, czy zasługuje na drugą szansę czy nie, bo to Wasza decyzja. Gram na Vibe od paru miesięcy i moją jedyną karą do tej pory był Admin Jail za niepoprawne użycie corneru. Używając Anty-AFK'a nie patrzyłem na konsekwencje, nie widziałem w tym nic złego. Teraz patrzę na to jak na głupstwo, bo niepotrzebnie goniłem za pieniędzmi w grze, totalnie siebie nie rozumiem i jeśli dostanę okazje kontynuowania rozgrywki na owej postaci zapewniam, że będe grał rozważnie, bez głupich wybryków jak ten i na wysokim poziomie. Pozdrawiam 🙂
Edytowane przez dawid
BlaQ lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korporacje i spółki to podsektor, gdzie cholernie łatwo o zdobycie pieniędzy, nie nastawiając się na totalny grind, a interakcje i rozgrywkę z innymi. Podjąłeś się rozgrywki w Daily Globe, gdzie finalnie media na serwerze mają wiele możliwości i dróg zarobkowych w zamian za tworzenie kontentu dla sektorów, dla innych graczy. Ty wolałeś wykorzystać panel spółek, panel Daily Globe do częstego siedzenie na Anty-AFK mając na uwadze fakt, że spółki zwyczajnie mają zazwyczaj niewidzialny PD i nikt CI nie zwróci tak szybko uwagi na to, jak np. graczowi grającemu w biznesie. Nie chce, a to nigdy nie chce, by podsektor ten był miejscem dla osób, którzy wykorzystują w taki sposób celowo dobrocie oddawane dla graczy, którzy zwyczajnie chcą wprowadzać do gry coś więcej i pozyskują przez to udogodnienie, mające ułatwić im po prostu rozgrywkę. W twoim przypadku zaobserwowałem kilkakrotnie, że tak biłeś na Anty-AFK /duty, de facto - nic nie dając od siebie w tym podsektorze, zwyczajnie nastawiając na totalny grind nadużywając uprawnień, które posiadają spółki.

Jeżeli zależy Ci na postaci, jest ona dla Ciebie ważna i masz na niej wątki, których nie chcesz zakończać mimo swojego błędu - mogę z tobą iść na ugodę zdjęcia tej blokady w zamian za wyzerowanie twojego stanu konta postaci (nie mówię o przedmiotach, pojazdach, czy domach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin