Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Poppa C


Mamciek

Rekomendowane odpowiedzi

Calvin.thumb.png.7ba2ce0fad690987e32a5488ede4723e.png


Calvin "Poppa C" Dean - 21letni, aspirujący raper i producent. Wychował się w South Central na Groove Street, gdy miał 8 lat, jego ojciec z którym był zżyty, w wyniku porachunków gangowych został zastrzelony pod domem. Matka Calvina nie poradziła sobie psychicznie z utratą męża i uzależniła się od narkotyków. Młody Dean większość dzieciństwa spędził na ulicy, wraz z swoimi kolegami z sąsiedztwa, bardzo szybko zaczął się afilować z gangiem Grape Street Crips. Widząc przepych w życiu osób, które handlowały narkotykami sam zaczął to robić, marząc o pieniądzach. Był bezwzględnym wierzycielem, który umiał połamać nogę za niespłacenie nawet najmniejszego długu na czas. Zmieniło się jego nastawienie, po tym jak został napadnięty, przez grupę zamaskowanych osób, które zmusiły go by ten zaprowadził ich do swojej skrytki z pieniędzmi, cały czas przystawiając mu broń do skroni. Wiedząc że pieniądze jak i bliskich można stracić w jednej chwili, zaczął pragnąć zdobyć coś więcej. Dużo czasu słuchał muzyki z gatunku hip hop, więc sam zaczął próbować coś zdziałać, wiele razy odpuszczał, bo pisanie tekstów nie dawało mu satysfakcji, więc zaczął tworzyć bity w których się odnalazł, w czasie gdy chciał coś w końcu poważnego zrobić z swoimi dziełami, zgarnęła go policja, gdy ten posiadał przy sobie narkotyki. Nie udało się udowodnić prokuratorowi stanowemu, iż Calvin nimi handlował, a adwokat uprosił sąd o łagodny wyrok w postaci odwyku. W trakcie odbywania kary w ośrodku uzależnień, która trwała pół roku, Calvin pisał teksty. Wychodząc obiecał sobie tak wykorzystać talent, by więcej nie bawić się w dilerkę. 

Socialmedia: https://li.v-rp.pl/PoppaC

Twórczość:
-Valid

-All for Ferguson [prod. Poppa C]

- Set it

 

 

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Calvin Dean
Numer konta bankowego: 6812643280


 

Spoiler

Notka OOC: Siema, nie będę ukrywał że jakiegoś konkretnego celu który chcę osiągnąć w branży muzycznej nie mam, moja postać będzie działać bardzo spontanicznie. Póki co, chcę osiągnąć możliwie jak największą liczbę odbiorców, ciągnąć z tego kasę i założyć w przyszłości studio. Na tą chwilę profil wygląda tak jak wygląda, ale wraz z postępem w karierze, mogę zapewnić że będzie wyglądało coraz to lepiej. Już na tą chwilę mam kilka gotowych projektów muzycznych i uchwyceń postępu, więc myślę że w miarę szybko coś się tu zmieni. 

 

Edytowane przez Mamciek
noteker i Sidneyo lubią to

168428070_Zrzutekranu2021-11-07144851.png.11cf4838f6273c9d9e6069a4a71831d1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin