Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Taxi] Downtown Cab Co. (In Transit Since 1922)


Load

Rekomendowane odpowiedzi

7sT9iLE.png

 

3hIRSUz.png

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Downtown Cab Co. - Funkcjonuje na rynku od 1922 roku, firma swoje korzenia zapuściła w San Fierro początkowo oferując swoje przewozy na tamtejszym rynku, charakterystycznym sloganem przedsiębiorstwa stało się hasło: In Transit Since 1922 (w przewozie od 1922 roku). Z biegiem czasu biznes zaczął się rozwijać, otwierając kolejne oddziały w stanach dla osób chcących działać w spółce pod marką Downtown Cab Co. Na mapie całych stanów zaczęły powstawać nowe siedziby, jeden z nich został stworzony w 1992 roku w północnej części Los Santos na Mirror Park. Rozwój oddziału w LS nie przyniósł efektów za kadencji poprzedniego właściciela, przez którego placówka popadła w długi i nie wywiązała się z umów franczyzy.


Obecny właściciel Flint Flintstone postanowił wykupić wszystkie udziały splajtowanej spółki, wstawiając na miejsce swoją flotę Vapid Stainerów. Teren po starych rupieciach na Mirror Park został uporządkowany, a do firmy zaczęto zatrudniać kierowców mających predyspozycje do pracy jako taksówkarz.


Siedziba na Mirror Park w Los Santos to jedna z niewielu baz rozsianych po całej Ameryce, mimo swoich skromnych rozmiarów dobrze funkcjonuje wykonując kursy po mieście i pobliskim hrabstwie Blaine County. Zlecenia dla kierowców są wydawane przez spedytora obsługującego numer 444, pierwszym z kierowców stał się właściciel franczyzy niejaki Flint Flintstone który podpisał kontrakt z firmą Downtown Cab Co.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

0yOgeve.png

 

 

 

Witam serdecznie w mojej aplikacji, jeżeli to czytasz to zapewne zainteresowała cię informacja od strony In Character, więc miło

Jako gracz na serwerach RolePlay od 2012 roku miałem doczynienia z wieloma branżami biznesów i zawsze stawiałem na jakość swych przedsiębiorstw aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, tak aby społeczność serwera była zadowolona. Dowodem moich słów jest archiwalny "Old Daddy's pub" który swoim klimatem walił na łeb wszystkie inne puby w klimacie USA. Niestety odszedł on w zapomnienie wraz z organizacją do której należał, tym razem chce spróbować swoich sił w Los Santos bo daje to lepsze predyspozycje i grę z ludźmi. Tworząc biznes postawiłem na firmę taxi, dlaczego? Powodem jest brak tego typu przedsiębiorstwa, a moja postać dziadka emeryta wspaniale pasuje w ten klimat bo od samego początku kreowałem postać taryfiarza. W planach mam zatrudniać osoby pasujące w klimat niszowej firmy, prowadzonej tanim kosztem (częste awarie taksówek, brud) oraz losowość wydarzeń związaną z kontrolą pracowników, psuciem się auta na mieście itp. - Nie chce grać "idealizmu" a pomysłów na grę mam naprawdę sporo jak chociażby współpraca z osobami, które tworzą eventy, aby wysyłać pod ich wydarzenia własne taksówki zatem widzimy się w grze.

 

Edytowane przez Wild
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin