Skocz do zawartości

Game Changelog

Nasi developerzy prężnie pracują nad rozwojem skryptu a nowości pojawiają się często. Zajrzyj więc do changelogu i dowiedz się, jakie zmiany zaszły!
Nowości!

VibeShop!

Wydawaj punkty zdobyte w grze i korzystaj z funkcjonalności naszego skryptu...
Szczegóły

[Strip Club] Vanilla Unicorn - Gentlemans Club


deptak

Polecane posty

spacer.png

Owiana złą sławą Vanilla Unicorn zarysowała się w Los Santos jako kultowa lokacja do spędzania czasu przez tutejszych gangsterów. Miejsce dla prawdziwych mężczyzn, którzy pragną nacieszyć swoje oczy wijącymi się tancerki przy akompaniamencie trunków alkoholowych. Klub znajduje się w dzielnicy Strawberry, w południowym Los Santos. Vanilla Unicorns powstała w 1984 roku i do teraz cieszy się dużą popularnością, a szybka rotacja właścicieli świadczy o tym, że klub nie jest bezproblemowym i przyjaznym miejscem. Obecnie Gentlemans Club widnieje jako własność Galyi Belyaevy, rzekomej kobiety kojarzonego z rosyjsko-amerykańskim półświatkiem przestępczym - Neal'a Borodin'a. Klub niezmiennie oferuje pokazy striptizerek, prywatne sesje taneczne, czy całą gamę alkoholi oraz przekąsek. 

Cytat

Nasze plany na Vanilla Unicorn i tą lokalizacje są bardzo proste. Chcemy podpiąć pod siebie kolejny biznes, z którym jako organizacja przestępcza będziemy mogli się utożsamiać. Dodatkowo będzie to kolejny spot do gry dla nas oraz graczy, którzy chcieliby wejść z nami w jakąkolwiek interakcję. Obecnie na serwerze jest jeden strip club, który nie ma konkurencji - właśnie przez deficyt takich biznesów. Chcielibyśmy to zmienić i wystartować na odświeżonych zasadach właśnie z tym kultowym klubem.

 

Edytowano przez deptak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝