Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Szukam] Postaci kobiet | Vanilla Unicorn


Armenian Power

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.pngspacer.png

Szukamy postaci kobiet, które chcą wcielić się w tancerki, adoratorki, panie do towarzystwa i są chętne czerpać korzyści z tym związane. Stawiamy tu na charaktery, które zachęcają swoją grą innych do wejścia w interakcję. Oferujemy również rozwój przy boku mobsterów powiązanych Rashkovsky MOB. Zachęcamy do odbijania od typowego wywijania na rurze na rzecz klejenia się do klientów, namawiania ich na kolejne drinki, a to wszystko ogrywamy w kultowym Vanilla Unicorn. Prócz przysłowiowego świecenia dupą w blasku srebrnej rury zapewniamy wiele innych wątków, a twoja postać na pewno nie będzie skazana na jeden i ten sam schemat. Jesteśmy ekipą graczy, która od pół roku tworzy sobie środowisko do gry, więc na pewno i dla Ciebie stworzymy coś wyjątkowego, wspólnie. Plusujemy tutaj postacie russian-american, kobiety o wschodnich rysach twarzy. Jeżeli Cię przekonałem - zapraszam tutaj na PW forum, lub na mój discord #deptak3134.

 

Edytowane przez deptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, southsidechemist napisał:

W hornbills lepsze warunki

Jak dziadek był w Hornbills to pięć razy /spróbuj zawiodło żeby Flintowi Flintstonowi postawić flinta,  jakby wiedział że takie tam są niedołężne te "tancerki" to nie pozedłby tam a no i już więcej nie chodzi

Wyhr9pr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Wild napisał:

Jak dziadek był w Hornbills to pięć razy /spróbuj zawiodło żeby Flintowi Flintstonowi postawić flinta,  jakby wiedział że takie tam są niedołężne te "tancerki" to nie pozedłby tam a no i już więcej nie chodzi

Wyhr9pr.jpg

Piękny mężczyzna, jednak wydaje mi się że dzięki tej fotografii już wiemy dlaczego tancerki nie były w stanie rozpalić komara. 😂

xddd.png image.png.0e98bf424312b22567c11a6dc03ddcd3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, favelka napisał:

flint flinston mowil ze lipa w hornbills bo nie dygnal a w vanilli ponoc mozna kucnac na tytulowego unicorna

Zmieniam trochę zdanie, Vanessa Watson to umiejetna dziewczyna, potrafi  drewnianą laską dziadka zrobić niezłee rzeczy. Ps. Dziadek do dzisiaj gumy od łaski szuka i zaczął go boleć brzuch.

Edytowane przez Wild
P8ToJa lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.11.2021 o 20:22, deptak napisał:

spacer.pngspacer.png

Szukamy postaci kobiet, które chcą wcielić się w tancerki, adoratorki, panie do towarzystwa i są chętne czerpać korzyści z tym związane. Stawiamy tu na charaktery, które zachęcają swoją grą innych do wejścia w interakcję. Oferujemy również rozwój przy boku mobsterów powiązanych Rashkovsky MOB. Zachęcamy do odbijania od typowego wywijania na rurze na rzecz klejenia się do klientów, namawiania ich na kolejne drinki, a to wszystko ogrywamy w kultowym Vanilla Unicorn. Prócz przysłowiowego świecenia dupą w blasku srebrnej rury zapewniamy wiele innych wątków, a twoja postać na pewno nie będzie skazana na jeden i ten sam schemat. Jesteśmy ekipą graczy, która od pół roku tworzy sobie środowisko do gry, więc na pewno i dla Ciebie stworzymy coś wyjątkowego, wspólnie. Plusujemy tutaj postacie russian-american, kobiety o wschodnich rysach twarzy. Jeżeli Cię przekonałem - zapraszam tutaj na PW forum, lub na mój discord #deptak3134.

 

vanilla kultowe po dmach jakie sie tam dzialy za czasow panowania hawick

Edytowane przez maruha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

28 minut temu, maruha napisał:

vanilla kultowe po dmach jakie sie tam dzialy za czasow panowania hawick

W tym miejscu jest klątwa. Mam nadzieje, że po zmianie interioru czar pryśnie XD

Edytowane przez deptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin