Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[ZAAKCEPTOWANE]must be dla policji/szeryfa


krystofer

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Matrzak napisał:

W USA nie mają też magicznych znaczników albo komend to odspawnowania pojazdu

nom w usa jak dostana kose pod żebro to chodzom do baru zjesc zapiekanke

 

a marker były dostępny na stacji tylko dla lea bo nie chodzi tu o stacje paliwową

Mith, Arekk, Trevlo i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo można powiedzieć o magicznych apteczkach, które łatają Ci dziury po kulach. Wybitnie zaawansowana technologia. Człowiek który dostał kosę w żebra będzie myślał o tym jak odegrać rekonwalescencję, przedstawić zeznania SO a nie zastanawiał się jak zdobyć zapiekankę do zaspokojenia paseczka z życiem. XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, krystofer napisał:

Co ty własnie napisałeś xD jesli dla ciebie polepszanie poziomu rozgrywki nie ma znaczenia, a jednoczesne oczekujesz ze serwer bedzie serwerm role play z wysokiem poziomem, to jest to czysta hipokryzja. Skoro gramy uniwersum z wyimaginowanym stanem który znajduje sie w USA, na wzór kaliforni i lokacji z nia zwiazanymi, kluczem powinno byc jak najwierniejsze odwzorowania realiów tego miejsca. Idac tym tokiem myślenia moglibysmy grac policje i straż miejska zamiast biura szeryfa, bo jakie to ma znaczenie, nie wszystko musi byc jak w usa, wazne ze role play sie kreci - to jest twoja logika

Szukam i szukam i nie mogę znaleźć momentu w którym powiedziałem że dla mnie polepszenie poziomu rozgrywki nie ma znaczenia

Jest ogromna różnica między holowaniem pojazdu a odgrywaniem straży miejskiej, to już naprawdę czepianie się na ślepo

Spoko, komenda na odspawnownaie pojazdu na 100% poprawi wasz klimacik, boże święty człowiek lekko wypomni coś i da swoją opinie która jest sprzeczna z waszymi zamysłami o wielkiej Ameryce a wy już najlepiej byście rzucili się żeby tylko bronić każdego możliwego aspektu.

 

Myślę że temat można traktować jako zamknięty, propozycje zostały zaakceptowane resztę będą uzgadniać gmi. 

Arekk lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin