Skocz do zawartości

Game Changelog

Nasi developerzy prężnie pracują nad rozwojem skryptu a nowości pojawiają się często. Zajrzyj więc do changelogu i dowiedz się, jakie zmiany zaszły!
Nowości!

VibeShop!

Wydawaj punkty zdobyte w grze i korzystaj z funkcjonalności naszego skryptu...
Szczegóły

Czarna lista organizacji publicznych


Polecane posty

  • Supporter

Postanowiliśmy udostępnić na forum czarną listę graczy, którzy mają zakaz gry w jakiejkolwiek agencji z ramienia organizacji publicznych bądź też piastowania tam wyższych stanowisk. Lista jest na bieżąco aktualizowana o osoby, które z konkretnych powodów tracą taką możliwość, wszystko jest konsultowane z liderami dlatego powody są bezapelacyjne. Jeżeli jednak widniejesz na liście i nie zgadzasz się z powodem jej nadania lub minęło sporo czasu możesz odwołać się od niej na forum dodając do wiadomości obszerną argumentacje lub dowody ale usunięcie kogoś z czarnej listy jest bardzo rzadkim zdarzeniem. Wiadomość wyślij do @Szymon, @Spectre i @v3rso.

  • FuRRy - wynoszenie nakazów aresztowania, podczas gry w pd, do zewnętrznych środowisk.
  • KacperDeliver - demonstrowanie toksycznych zachowań po zakończeniu rozgrywki w FD.
  • wersow - wielokrotne demonstrowanie toksycznych zachowań podczas rozgrywki w SD/PD.
  • MrAndreios - ustawki na terenie gangów podczas służby jako oficer pokoju, jaranie blantów z gangsterami, totalne odrealnienie.
  • Wilku - konflikty na linii administracyjnej. Zakaz piastowania funkcji lidera/zarządu we frakcjach.
pelson_c, Jesus, Magik i 4 innych lubią to
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝