Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Kayden "LRP KayCee" Brooks


Bieluu

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_20211113_225009.png

Kayden Brooks alias LRP KayCee (urodzony 18/11/2003r) - siedemnastolatek wywodzący się z dzielnicy Davis dokładnie z ulicy Brouge Avenue  gdzie stacjonuje gang School Yard Crips z którym KayCee jest powiązany. Kaydena wychowywała samotna matka wraz z jego babcią i ciotką w jednym z domów na wczesniej wspomnianej ulicy gdzie żył w przyzwoitych warunkach i niczego mu w dzieciństwie nie brakowało. Muzyką zainteresował się w wieku 14lat za pośrednictwem jego ciotki która śpiewała w chórze, w późniejszym czasie odkrył bardziej uliczne brzmienia, na początku KayCee wrzucał filmiki na YouTube jak freestyluje na ulicy a swoją muzyke zaczął publikować na soundcloudzie i dzięki temu pomału zaczął wybijać się na lokalnej scenie. Kayden uczęszcza do Creshaw High School gdzie był kapitanem szkolnej drużyny futbolu amerykańskiego, jednak rzucił sport dla muzyki którą chce zająć się na poważnie. Młody męźczyzna lubi się bawić swoim młodym życiem, ale nie posiada większego problemu z nadużywaniem narkotyków. Jego celem jest osiągniecie szczytu poprzez ciężka prace nad swoją muzyką i promocją własnej osoby, będzie powoli wchodził w struktury show-biznesu i oczekiwał swojej szansy. Głównym celem Kaydena Brooks jest wyciągniecie siebie oraz własnej rodziny z biednego ghetta.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

TWÓRCZOŚC; SOON

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

WZMIANKI; SOON

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Lifeinvader

Spoiler

OOC; Siema, wstawiam jeszcze raz poprawiony temat mojej postaci, mam zamiar grać medialnego rapera wywodzącego się z dzielnicy Davis i nie popełniać tych samych błędów jakie popełniałem we wcześniejszych postaciach jakie grałem. Chce szybko złapać jakieś znajomości ze wschodzącymi raperami lub celebrytami aby uzyskać jakiś stopień rozpoznawalności i w szybkim tempie wkraczać do mainstreamu gdzie będe chciał zostać dość głosną postacią o której dużo sie mówi. Temat będzie aktualizowany wraz z postępem kariery mojej postaci.

Edytowane przez Bieluu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin