Skocz do zawartości

Game Changelog

Nasi developerzy prężnie pracują nad rozwojem skryptu a nowości pojawiają się często. Zajrzyj więc do changelogu i dowiedz się, jakie zmiany zaszły!
Nowości!

VibeShop!

Wydawaj punkty zdobyte w grze i korzystaj z funkcjonalności naszego skryptu...
Szczegóły

Freddy Portillo


Ajman

Polecane posty

spacer.pngOfiara fałszywego oskarżenia o molestowanie seksualne przez aktorkę która tym skandalem zrujnowała przyszłą karierę dobrze prosperującego reżysera filmowego, byłego praktykanta interGlobal. Po skandalu i przekreśleniu kariery reżysera filmowego Freddy Portillo znika ze świata publicznego. Na początku 2021 roku wraca do żywych jako właściciel nowo powstałego studia filmowego.

Freddy Portillo to amerykanin po pięćdziesiątce z krwi i kości, rdzenny obywatel stanu San Andreas. Jest marzycielem który został brutalnie potraktowany przez los. Po ukończeniu studiów filmowych w Liberty City powrócił do Los Santos aby rozpocząć praktyki w interGlobal, jednej z mocniejszych marker filmowych w latach 1950-2000. W tamtych czasie uważany za przyszłość kinematografii gdyby nie skandal związany z molestowaniem przez którego został usunięty ze środowiska filmowego. Fałszywe oskarżenia odebrały mu marzenia związane z reżyserką jak i również kobietę którą kochał. Dopiero pod koniec 2020 roku został oczyszczony z fałszywych oskarżeń przez aktorkę, która na LifeInvader przyznała się do kłamstwa. Wraz z powrotem do środowiska filmowego wróciły jego wielkie marzenia o kinematografii. Teraz jako producent filmowy chce stworzyć produkcję która zostanie zapamiętana jako arcydzieło.

Wydarzenia które spotkały Freddiego Portillo zmieniły go na zawsze, stał się zimnym i kalkulującym swoje ruchy człowiekiem. Od skandalu aż do oczyszczenia go z fałszywych oskarżeń mieszkał w Liberty City gdzie pracowało jako współproducent filmowy przy serialach 'sitcom'. Podczas 20 letniej przerwy próbował pięciokrotnie skończyć z alkoholem w który wpadł podczas depresji po 2000 roku. Powrócił do Los Santos aby zrealizować swoje marzenie które zostało w przeszłości brutalnie przerwane.

 

Profil na LifeInvader: Freddy Portillo

Edytowano przez Ajman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝