Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Karach] Advisor


wzmacniacz cisnienia

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/1945-advisor/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Aurelien Leroux

Rodzaj kary: Ban

Powód nałożenia kary: Wymuszony crash przy kontroli drogowej + wyrzucenie przedmiotów po ponownym pojawieniu się na spawnie

Członek ekipy nakładający karę: Karach

Wyjaśnienie sytuacji: Sytuacja wyglądała tak, jak opisał to Karach w powodzie nałożenia kary. Jakieś dwa dni temu grając praktycznie do restartu serwera o czwartej rano zapomniałem z powrotem schować w interiorze kokaine którą na moment wyciągnąłem, a przypomniałem sobie o tym dopiero przy zatrzymaniu dzisiejszej nocy. Do tej pory mając raczej negatywne doświadczenia z grą LEA w takich sprawach wiedziałem, że na nic zdadzą się moje tłumaczenia tego, że nikt nie będący grubym handlarzem nie nosiłby przy sobie takiej ilości narkotyków i nie mam co liczyć na przymknięcie oka. Stwierdziłem więc w przypływie emocji, że wciśnięcie alt + f4 i odłożenie narkoli to świetny pomysł i unikne w ten sposób bimbania kilka godzin w więzieniu.


Jak widać nie do końca poszło to po mojej myśli, a zamiast tych 10h w bolingbrooke mam spędzić 30 dni na banie. Grając na serwerze od ponad roku w każdym już sektorze nie miała na mnie miejsce żadna skarga i ani razu nie zdarzyło się, żebym wylądował choćby w AJ. Uważam dlatego że cały miesiąc wykluczenia mnie z gry za relatywnie małe, pierwsze w karierze przewinienie jest przesadzone i nie chodzi tu już o czas przez jaki nie będe mógł wejść na serwer, tylko o wątki które aktualnie rozgrywam a przez ten okres zdążą się najpewniej przedawnić. Nie odejmuje sobie przy tym winy i w pełni zdaje sobie sprawe z tego że zagrałem nieczysto, a przedmioty odłożone przeze mnie w schowku interioru mogą zostać usunięte, bo jak wspomniałem wyżej nie chodziło mi o ich strate, tylko uniknięcie kary czasowej dla mojej postaci. 

Ewentualne screeny/świadkowie: Niepotrzebne

I3uLwers lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciąłeś tak konkretnie w ... że to się w pale nie mieści. Od razu wiedziałem co się święci jak zniknąłeś z serwera, dlatego tepnąłem się do Ciebie od razu gdy zalogowałeś się ponownie i widziałem co robisz. W tej sytuacji nie ma innej opcji. Możesz wybrać z dwóch opcji. Albo ten ban zostaje na 30 dni + usuwam Ci narkotyki, które pochowałeś przy tym relogu, albo zdejmuję Ci bana, ale nadaję blokadę postaci. Pozwolę Ci wybrać.

Trefix lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin