Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/MyNick] Volley


Volley

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:

Nazwa postaci na którą nałożono karę:https://forum.v-rp.pl/profile/4010-volley/
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: MK
Członek ekipy nakładający karę: @MyNick
Wyjaśnienie sytuacji: Pisze drugi raz tę apelacje ponieważ zostałem zbanowany w chuj niesłusznie za multikonto którego nie mam.

Zarzucasz mi mynick ze po zapytaniu o multikonta zmieniłem maila, to wszystko mordo super i zajebiście tylko że ja zmieniłem maila z INTERII na GMAIL i spowrotem na INTERIE ponieważ DALEJ MI KURWA NIE DOCHODZIŁ TOKEN LOGOWANIA Z NOWEGO IP na którego czekałem pare godzin Spectra jakos nie umial mi z tym pomóc.  Wystarczy zresztą przeczytać wiadomosci z discorda z osobnikiem @Spectra który zamiast mi pomóc to marnował mój cenny czas i wkręcał mi że MOJE IP powiązane jest z innymi kontami no to kurwa gratuluje myślenia skoro mu tłumaczyłem. że pisze do niego z powodu sprawy LOGOWANIA Z NOWEGO IP BO MAM ZMIENNE WIEC KURWA NA PEWNO BARDZO MOZLIWE ZE MOJE IP SIE MATCHUJE Z INNYM A MOZNA SPRAWDZIC PEWNIE LOGOWANIA MOJEGO IP TUTAJ NA STRONIE CO PEWNIE CO JAKIS CZAS JEST INNE ALE PODOBNE. Zmieniłem maila kurwa po czasie bo na gmailu też mi nic nie dochodziło. Proszę o przeanalizowanie tej sytuacji bo @MyNickperfidne i bezczelne to jest wkręcanie komuś klamstw bez przeanalizowania logów i tego ip. (Bez obrazy). Chciałbym jedynie się dowiedzieć co mam wspólnego z tymi kontami bo wiem że na pewno nie IP i maila raczej też nie bo jak 1 konto email na pare kont? 

A i dodam że to nie jest tak że ide w zaparte tylko nie robiłem w życiu tutaj innego konta dlatego to ja jestem tu przez was w coś wkręcany


Ewentualne screeny/świadkowie;

Edytowane przez Volley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apelację odrzucam.

Perfidne i bezczelne to jest zarzucanie mi niesumiennego wykonywania swoich obowiązków i jakiegokolwiek olewczego podejścia do tematu.
Tak samo bezczelne jest zarzucanie, że nie mam nic lepszego do roboty niż wrabianie użytkowników w multikonta.

Dla Twojej wiadomości - widać nazwę Twojego poprzedniego maila, której publicznie ujawnić nie mogę ale wygląda ona mniej więcej tak: [email protected]
Dziwnym trafem maila o takiej same strukturze ma 10 innych kont, które nazwane są dokładnie tak samo - xyz1, xyz2, xyz3, xyz4, xyz5, xyz6 itd.

Jeszcze dziwniejszym trafem akurat z tymi kontami dzieliłeś swoje zmienne IP oraz dokładną wersję przeglądarki.
Ukoronowaniem całości jest szybka zmiana maila na inny po zapytaniu przez Spectrę o pozostałe multikonta.

Spróbuj apelować za miesiąc, bo najwidoczniej czas który obecnie spędziłeś jest nadal za krótki na refleksje.



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin