Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gastronomia] Sushi Palace


Chrupek

Rekomendowane odpowiedzi

sushi_palace.png

Restauracja Sushi Palace powstała z zamiłowania do specjałów kuchni Japońskiej. W naszej restauracji kierujemy się prostymi zasadami nieustannie dążąc do doskonałości w przygotowywaniu wyjątkowej jakości sushi. Najważniejsza jest dla nas pasja i profesjonalizm. Nasze potrawy przygotowujemy z najświeższych ryb i owoców morza posługując się tradycyjnymi recepturami, których korzenie sięgają kilkuset lat wstecz i stanowią tajemnicę każdego szefa japońskiej kuchni.
Sushi to nie tylko jedzenie, to również część kultury Kraju Kwitnącej Wiśni, które poprzez swoją prostotę, czystość formy oraz dobór kolorów ściśle odzwierciedlają zasady filozofii Zen.

sushi_menu.png

Restauracja została założona w listopadzie 2021 roku przez Benjamine'a Hike - inwestora, oraz Jacksona Katsuro - szefa kuchni. Lokal stawia na utrzymywanie wysokich standardów, oraz serwowaniu pieczołowicie przygotowanych dań, przede wszystkim. W ofercie restauracji znajdą się oczywiście też zupy miso, czy ramen, oraz wiele innych potraw. Sam Jackson posiada certyfikat Kuro-obi, który powszechnie jest traktowany niczym "czarny pas" w sushi. Chcę uczynić Sushi Palace miejscem legendarnym, w którym przychodzący ludzie mogą zachwycić się smakiem, oraz klimatem samego miejsca.


unknown.png

OOC:

Spoiler

Siemka, chcemy wystartować z projektem eleganckiej restauracji w stylu japońskim. Od dłuższego czasu jest niedosyt takiego miejsca na tym serwerze, a że ooc sam pracuję w sushi barze i znam temat od podszewki, to uważam że mogę zaprezentować fajny poziom w tym biznesie. Po czasie stanie się on zapewne jednym z main spotów organizacji Hokari Kai, jednak samo miejsce ma być w 100% neutralnym gruntem, gdzie przyjść może oczywiście każdy. Myślę że do biznesu nie będę prowadził otwartej rekrutacji, jedynie dobiorę sobie ewentualnie parę osób którym przekaże moją wiedzę ooc, żeby wiedzieli jak elegancko odgrywać, oraz przeprowadzać ciekawe interakcje z klientelą. Dziękuję @onimane za super grafiki, mega robota.

 

Edytowane przez Chrupek
WaderQ, onimane, Adek i 17 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin