Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Szychu] Frank_Xu


jarcon

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:  https://forum.v-rp.pl/profile/612-jarcon/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Frank_Xu
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.): Blokada postaci
Powód nałożenia kary: Totalne nieposzanowanie postaci, wbijanie się na płonący statek bo "Se usłyszałem w radio"

Członek ekipy nakładający karę: Szychu
Wyjaśnienie sytuacji: Słysząc pogłoski na mieście postanowiłem pojechać tam zobaczyć sytuację, pod nieuwagą strażaków wszedłem na kontenerowiec. Przypadkowo zeskoczyłem z kontenera myląc spacje z shiftem, przyzwyczajenie z innej gry - nie ważne. Edwin zdjął mi BW po tym jak mu napisałem, co się stało. Po tym wydarzeniu dostałem Admin Jaila, następnie po krótkim wytłumaczeniu blokadę postaci. Moim zdaniem kara jest nad wyraz. Nie powinienem wskakiwać na kontenerowiec, jednak straż pożarna chciała mnie wyciągnąć z niego; niestety na marne, bo dostałem karę. Tak jak pisałem wyżej, za surowa kara. Odsiedziałem 2h w Admin Jailu. Apeluję z prośbą o zdjęciu blokady postaci. Pozdrawiam.
Ewentualne screeny/świadkowie: -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apelację odrzucam.

Jest to kompletny brak poszanowania życia postaci oraz scenariusz abstrakcyjny. Nikt normalny po usłyszeniu o pożarze kontenerowca nie przyjedzie na miejsce i wbiegnie na niego, a tym bardziej będzie chodził po kontenerach, dodatkowo spadając z nich. 

Nasze postacie są śmiertelne, a podana sytuacja jest tak abstrakcyjna, że pozostaje Ci rozpocząć rozgrywkę na nowej postaci, bardziej przykładając się do tego jak normalny człowiek zachowałby się w danej sytuacji.

Kizzy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin