Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/MyNick] Fermin_Arakelyan


Fermin_Arakelyan

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/8763-fermin_arakelyan/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Fermin Arakelyan
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: MK
Członek ekipy nakładający karę: MyNick
Wyjaśnienie sytuacji: Nie będę owijał w bawełnę, mydlił oczu. Nie jest to moje pierwsze konto na tym serwerze, miałem konto pierwsze (nie pamietam nicku bez kłamstwa) na którym wyrażałem się niepochlebnie na forum serwera za które dostałem komplet punktów i bana (słusznego rzecz jasna, przyznaje się do tego, bo to było szczeniackie po prostu), później miałem konto na którym grałem aktywnie ale do którego nie pamiętałem hasła oraz maila na które je robiłem i tak stworzyłem to konto. Początkowo z nickiem axper, aktualnie z nickiem chara z gry. Myśle, ze nikomu nie przeszkadzałem na tym koncie w grze, zaangażowałem się w serwer m.in. przejmując format crime.com (aktualnie gangsters_inc), prowadziłem aktywna rozgrywkę w frakcji przestępczej i dokumentowalem w zasadzie jedynie głównie screeny z gry na forum. Poza tym udzielałem się bodajże jeszcze w dyskusji w sposób sensowny. Wiem, ze to wszystko nie usprawiedliwia złamania regulaminu, bo mogłem poprosić administratora o zmiane hasła a tego nie zrobiłem. Natomiast co by nie było, bardzo mi się tu koniec końców spodobało, zaangażowałem się w serwer i gre tutaj i nie robiłem nikomu krzywdy z tym związanej. Prosiłbym o chłodne spojrzenie na sprawę, zależy mi na grze tutaj, bo zwyczajnie w swiecie super się tu gra.


Ewentualne screeny/świadkowie: Brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apelację akceptuję

Mimo podwójnego multikonta rzeczą rehabilitująca dla Ciebie i sprawiającą, że daję Ci szansę dalszego prowadzenia rozgrywki jest zaangażowanie się w serwer za pośrednictwem gangster.inc

Banicja zostaje ściągnięta również dzięki okazaniu skruchy, jednak jakiekolwiek przyszłe konta czy wybryki mogą się zakończyć dłuższą przerwą ze względu na Twoją toksyczną przeszłość.

Kizzy i Fermin_Arakelyan lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin