Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga / Quaron Ashton, Ameer Ashton, Rashad Ashton]


Gość K.K

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: https://forum.v-rp.pl/profile/8001-kk/

Link do konta oskarżonego:  - Nie mam ich profili na forum.

Powód składania skargi: DM w samym centrum.

Wyjaśnienie sprawy: Hej, około 23:30 doszło do sprzeczki między grupą LSO a grupą owych panów, rozjechali się w swoje strony - chwilę po 23:50 zostaliśmy ostrzelani pod KASYNEM na Vespucci przez owych delikwentów. Jako świadków mogę sobie powołać @Papux - był on na miejscu akcji. Moim zdaniem doszło tutaj do złamania regulaminu, takie sytuacje nie powinny się wydarzyć na VESPUCCI o godzinie 00 gdzie miasto żyje pełnią życia. Już nie wspomnę o wyciąganiu z dupy broni. Pozdro.

Dowody:  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że byłem świadkiem wymiany słownej przed tą całą strzelaniną - sytuacja wyglądała tak, że doszło do sprzeczki słownej pod samymi drzwiami KASYNA i wszystko byłoby w porządku gdyby faktycznie przerodziło się to w jakąś bójkę w ustronnym miejscu. Próbowałem w sposób IC nakreślić narrację i dać do zrozumienia obu grupom, że bójka czy strzelanie na parkingu pod samym kasynem na pewno nie jest dobrym pomysłem. O ile członkowie LSO zrozumieli całkowicie zawarty przeze mnie przekaz, tak druga grupa nadal wygrażała się, że będzie strzelać. Nie interweniowałem w sytuacje jako supporter z myślą, że zarówno gracze jednej jak i drugiej strony mają na tyle dużo oleju w głowie i zrozumieją, że rozwiązywanie gangsterskich porachunków w takim miejscu o tej porze nie jest dobrym pomysłem i można zrobić to na tysiąc innych sposobów. I wszystko byłoby spoko gdyby w jakiś przemyślany sposób odpalili jakąś konkretną osobę, ale z tego co widzę po nagraniu to doszło do afganistanu rodem z FiveM. Więc tak jak mówię - byłem świadkiem sprzeczki słownej i o ile mnie pamięć nie myli - powodem strzelaniny była kłotnia o jakieś $100? XD Odnośnie samej strzelaniny się nie wypowiem, nie było mnie tam już.

trawozer i Snowek lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to pierwsza sytuacja, gdzie wyżej wymienieni gracze z wielką chęcią chcą wbić BW innym osobom. Z racji sąsiedztwa naszych organizacji, chłopaki bardzo chętnie grali na osiedlu, który był w głównej mierze okupowany przez nas. W porządku, dochodziło do słownych pojedynków a po nich kosa w plecy na środku ulicy oraz strzelania pod lokalem. Próbowaliśmy dogadać się z liderem - bezskutecznie. Chcąc odgrywać beef jakoś ze smakiem, a nie wbijając sobie BW chłopaki uznali, że wolą jednak się postrzelać na środku Davis. Po jednej akcji rabunkowej na koledze oskarżonych z tej samej organizacji (5 iroli vs 1 chłopaczek) gdzie zabrana została mu spluwa, wbiegł po 5 minutach na środek Brouge Ave i zaczął pruć z automatu. Sądze, że bez problemu będzie można sprawdzić w logach z jaką częstotliwością nie tylko oskarżeni, ale również ich znajomi z organizacji wbijają BW z broni innym organizacją na Davis, bo się na nich krzywo popatrzyli. Wjazdy albo raczej wbigania z bronią co 2 godziny to już taka rutyna. No a jeśli rogol został już wywołany do tablicy, to mamy piękne nagranie jak jego podopieczni grają na /w zamiast IC. Niestety, po ponad tygodniu gry jestem w stanie stwierdzić, że to nie tylko wymienieni w skardze gracze posuwają się do zagrań DM rodem z fiveM, ale znaczna większość, jak nie cała organizacja gracza rogol. 

 

ukasz, boa, I3uLwers i 7 innych lubią to

Wyjaśniamy czereśniaków 24/7 firma remonty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ese ese napisał:

Nie jest to pierwsza sytuacja, gdzie wyżej wymienieni gracze z wielką chęcią chcą wbić BW innym osobom. Z racji sąsiedztwa naszych organizacji, chłopaki bardzo chętnie grali na osiedlu, który był w głównej mierze okupowany przez nas. W porządku, dochodziło do słownych pojedynków a po nich kosa w plecy na środku ulicy oraz strzelania pod lokalem. Próbowaliśmy dogadać się z liderem - bezskutecznie. Chcąc odgrywać beef jakoś ze smakiem, a nie wbijając sobie BW chłopaki uznali, że wolą jednak się postrzelać na środku Davis. Po jednej akcji rabunkowej na koledze oskarżonych z tej samej organizacji (5 iroli vs 1 chłopaczek) gdzie zabrana została mu spluwa, wbiegł po 5 minutach na środek Brouge Ave i zaczął pruć z automatu. Sądze, że bez problemu będzie można sprawdzić w logach z jaką częstotliwością nie tylko oskarżeni, ale również ich znajomi z organizacji wbijają BW z broni innym organizacją na Davis, bo się na nich krzywo popatrzyli. Wjazdy albo raczej wbigania z bronią co 2 godziny to już taka rutyna. No a jeśli rogol został już wywołany do tablicy, to mamy piękne nagranie jak jego podopieczni grają na /w zamiast IC. Niestety, po ponad tygodniu gry jestem w stanie stwierdzić, że to nie tylko wymienieni w skardze gracze posuwają się do zagrań DM rodem z fiveM, ale znaczna większość, jak nie cała organizacja gracza rogol. 

 

Dodatkowo przez ten film śmiem stwierdzić iż owa organizacja rogola dokonała MG.

Komunikacja na /w "Walimy?" "kosy"  do tego jeszcze obraza użytkowników na @1. 

image.png.1fe68fdf12a80ad17199e96e4ae0e691.png

image.png.d8565eb79a4a524e2ea111c6bda4054c.png

image.png.6d7d233f4a9af9a1c576e6268303f46e.png

image.png.b0cd568e7e9290240267e23ab039f360.png

Edytowane przez K.K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do sytuacji pod kasynem to raczej nic z tym nie zrobie, bo w czasie akcji lezalem w lozku i probowalem zasnac. w wolnym czasie ktoras z osob oskarzonych opisze jak to wszystko wygladalo z jego perspektywy. ode mnie moge dodać tylko tyle, że z calej sytuacji zostalo napisane przestepstwo.

 

Edytowane przez gmtorogol
teti lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ese ese napisał:

Nie jest to pierwsza sytuacja, gdzie wyżej wymienieni gracze z wielką chęcią chcą wbić BW innym osobom. Z racji sąsiedztwa naszych organizacji, chłopaki bardzo chętnie grali na osiedlu, który był w głównej mierze okupowany przez nas. W porządku, dochodziło do słownych pojedynków a po nich kosa w plecy na środku ulicy oraz strzelania pod lokalem. Próbowaliśmy dogadać się z liderem - bezskutecznie. Chcąc odgrywać beef jakoś ze smakiem, a nie wbijając sobie BW chłopaki uznali, że wolą jednak się postrzelać na środku Davis. Po jednej akcji rabunkowej na koledze oskarżonych z tej samej organizacji (5 iroli vs 1 chłopaczek) gdzie zabrana została mu spluwa, wbiegł po 5 minutach na środek Brouge Ave i zaczął pruć z automatu. Sądze, że bez problemu będzie można sprawdzić w logach z jaką częstotliwością nie tylko oskarżeni, ale również ich znajomi z organizacji wbijają BW z broni innym organizacją na Davis, bo się na nich krzywo popatrzyli. Wjazdy albo raczej wbigania z bronią co 2 godziny to już taka rutyna. No a jeśli rogol został już wywołany do tablicy, to mamy piękne nagranie jak jego podopieczni grają na /w zamiast IC. Niestety, po ponad tygodniu gry jestem w stanie stwierdzić, że to nie tylko wymienieni w skardze gracze posuwają się do zagrań DM rodem z fiveM, ale znaczna większość, jak nie cała organizacja gracza rogol. 

 

kurwa gostek co ty wylatujesz z dm rodem z fivem grajac jakis krakow z maczetami, jak tylko zagramy w zaulku to lecicie jak zjeby do nas w 10 i sie dziwicie ze odsylamy was z pk, lecicie do nas z nozykami grajac konkretny syf nawet jezeli ktos z nas pojdzie do 24/7 xD, dodatkowo co cie dziwi ze zrobilem wam odwet za lootgrab na mnie xD pusciliscie mnie wolno to was rozpierdolilem co tu wiecej mowic. tez mam bialko ze gracie zjebane miasto duchow wiec synek zbastuj bajerke bo sami jestescie konkret spierdoleni. To piekne nagranie przedstawia to ze mieszek zapytal sie mnie czy ma napierdalac a ja odpisalem mu ze ma poczekać, takie kurwa mg ze huuuj xDD ja pierdole wszyscy pokolei macie taka odkleje ze az mi sie nie chce czytac waszegon pierdolenia, dodatkowo to komentowanie filmu z waszego zjebanego dmu jak konkretne zjeby po nocy tez jest w chuj debilne. Zmieńcie juz tego spota i wypierdalajcie bo mam dosc pierdolenia sie z banda jebanych glupkow

 

https://media.discordapp.net/attachments/896377952030310406/912350783683563590/Screenshot_20211122-0009122.png

Edytowane przez zabza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, zabza napisał:

kurwa gostek co ty wylatujesz z dm rodem z fivem grajac jakis krakow z maczetami, jak tylko zagramy w zaulku to lecicie jak zjeby do nas w 10 i sie dziwicie ze odsylamy was z pk, lecicie do nas z nozykami grajac konkretny syf nawet jezeli ktos z nas pojdzie do 24/7 xD, dodatkowo co cie dziwi ze zrobilem wam odwet za lootgrab na mnie xD pusciliscie mnie wolno to was rozpierdolilem co tu wiecej mowic. tez mam bialko ze gracie zjebane miasto duchow wiec synek zbastuj bajerke bo sami jestescie konkret spierdoleni. To piekne nagranie przedstawia to ze mieszek zapytal sie mnie czy ma napierdalac a ja odpisalem mu ze ma poczekać, takie kurwa mg ze huuuj xDD ja pierdole wszyscy pokolei macie taka odkleje ze az mi sie nie chce czytac waszegon pierdolenia, dodatkowo to komentowanie filmu z waszego zjebanego dmu jak konkretne zjeby po nocy tez jest w chuj debilne. Zmieńcie juz tego spota i wypierdalajcie bo mam dosc pierdolenia sie z banda jebanych glupkow

 

W porządku jesteś.

ukasz, zabza, Chytrus i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, zabza napisał:

kurwa gostek co ty wylatujesz z dm rodem z fivem grajac jakis krakow z maczetami, jak tylko zagramy w zaulku to lecicie jak zjeby do nas w 10 i sie dziwicie ze odsylamy was z pk, lecicie do nas z nozykami grajac konkretny syf nawet jezeli ktos z nas pojdzie do 24/7 xD, dodatkowo co cie dziwi ze zrobilem wam odwet za lootgrab na mnie xD pusciliscie mnie wolno to was rozpierdolilem co tu wiecej mowic. tez mam bialko ze gracie zjebane miasto duchow wiec synek zbastuj bajerke bo sami jestescie konkret spierdoleni. To piekne nagranie przedstawia to ze mieszek zapytal sie mnie czy ma napierdalac a ja odpisalem mu ze ma poczekać, takie kurwa mg ze huuuj xDD ja pierdole wszyscy pokolei macie taka odkleje ze az mi sie nie chce czytac waszegon pierdolenia, dodatkowo to komentowanie filmu z waszego zjebanego dmu jak konkretne zjeby po nocy tez jest w chuj debilne. Zmieńcie juz tego spota i wypierdalajcie bo mam dosc pierdolenia sie z banda jebanych glupkow

Dorośnij, idź do szkoły, naucz się normalnie rozmawiać z ludźmi, bo dokładnie taką samą agresję wykazujesz w grze IC. Krzywo się na Ciebie ktoś spojrzy, Ty od razu wyciągasz gnata. Tak było od pierwszej sytuacji. Gadaliśmy z rogolem, że chcemy pograć to inaczej niż ciągłe strzelanie - nie pomogło, więc dostajesz na łeb. Chcieliście grać beef, więc się teraz nie dziw, że jesteście przeganiani z dzielnicy, gdzie jest rywializująca grupa przestępcza. A wy sobie w najlepsze robicie hoodgaming na czyjejś dzielnicy. 

unknown.png

Stoicie nam pod barem w 6, gdzie jawnie do nas zaczeliście strzelać i ty chcesz mi coś wytykać. Miasto duchów pokazałeś sam wybiegając z automatem na dzielnice. Co ty sobie myślisz, że tu podwójne standardy obowiązują? Grasz jak gówno, reprezentujesz gówno na forum i zaczynasz jakieś podjazdy. Nie rozumiesz pojęcia MG do tego, bo pisanie ooc co macie robić IC właśnie jest poradnikową definicją metagamingu. Nikt do was w 10 nie leci, to wy ciagle wchodzice na miejsce gdzie gramy my i masz zdziwko, że na cytryne wyłapujesz. Plus jeszcze to tagowanie markerami połowy naszej dzielnicy. 


@Edit down:

Nie, będe czekał na ulicy żeby zostać trafionym przez departament albo przez Ciebie napalonego dmiarza, bo wstaniesz po 5 minutach, zjesz steka z vespucci i wpadniesz z automatem po RK. Ty może lepiej wróć do simsów chłopaczyno, bo udawanie gangstera to ci nie wychodzi ani w gierce ani na forum

Edytowane przez ese ese

Wyjaśniamy czereśniaków 24/7 firma remonty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, zabza napisał:

kurwa gostek co ty wylatujesz z dm rodem z fivem grajac jakis krakow z maczetami, jak tylko zagramy w zaulku to lecicie jak zjeby do nas w 10 i sie dziwicie ze odsylamy was z pk, lecicie do nas z nozykami grajac konkretny syf nawet jezeli ktos z nas pojdzie do 24/7 xD, dodatkowo co cie dziwi ze zrobilem wam odwet za lootgrab na mnie xD pusciliscie mnie wolno to was rozpierdolilem co tu wiecej mowic. tez mam bialko ze gracie zjebane miasto duchow wiec synek zbastuj bajerke bo sami jestescie konkret spierdoleni. To piekne nagranie przedstawia to ze mieszek zapytal sie mnie czy ma napierdalac a ja odpisalem mu ze ma poczekać, takie kurwa mg ze huuuj xDD ja pierdole wszyscy pokolei macie taka odkleje ze az mi sie nie chce czytac waszegon pierdolenia, dodatkowo to komentowanie filmu z waszego zjebanego dmu jak konkretne zjeby po nocy tez jest w chuj debilne. Zmieńcie juz tego spota i wypierdalajcie bo mam dosc pierdolenia sie z banda jebanych glupkow.

 

+ Sie kitracie po dm do intka zeby nie dostac odwetu jak najwieksze pizdy xD

 

https://media.discordapp.net/attachments/896377952030310406/912350783683563590/Screenshot_20211122-0009122.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, ese ese napisał:

Dorośnij, idź do szkoły, naucz się normalnie rozmawiać z ludźmi, bo dokładnie taką samą agresję wykazujesz w grze IC. Krzywo się na Ciebie ktoś spojrzy, Ty od razu wyciągasz gnata. Tak było od pierwszej sytuacji. Gadaliśmy z rogolem, że chcemy pograć to inaczej niż ciągłe strzelanie - nie pomogło, więc dostajesz na łeb. Chcieliście grać beef, więc się teraz nie dziw, że jesteście przeganiani z dzielnicy, gdzie jest rywializująca grupa przestępcza. A wy sobie w najlepsze robicie hoodgaming na czyjejś dzielnicy. 

unknown.png

Stoicie nam pod barem w 6, gdzie jawnie do nas zaczeliście strzelać i ty chcesz mi coś wytykać. Miasto duchów pokazałeś sam wybiegając z automatem na dzielnice. Co ty sobie myślisz, że tu podwójne standardy obowiązują? Grasz jak gówno, reprezentujesz gówno na forum i zaczynasz jakieś podjazdy. Nie rozumiesz pojęcia MG do tego, bo pisanie ooc co macie robić IC właśnie jest poradnikową definicją metagamingu. Nikt do was w 10 nie leci, to wy ciagle wchodzice na miejsce gdzie gramy my i masz zdziwko, że na cytryne wyłapujesz. Plus jeszcze to tagowanie markerami połowy naszej dzielnicy. 

Nom stalismy wam pod barem czekajac na was ale sie kitraliscie w intku i co ty mi ze szkola wyjezdzasz jebany polglowku bede mowil to co bede chcial i chuja masz do tego pachołku z fivema, pozarym grasz kurwa tereny w 2021 roku jak w 1980 gdzie nikt w rzeczywistosci na to nie patrzy, wystarczy przejsc po waszek ulicy i juz zbieracie sie niemyslac ze może to być losowy przechodzien ktorych miliony w LA, w dodatku co to za argument ze tagujemy xD taguje sie wszedzie i nikt nie patrzy czy to teren bezdomnych sluchajacych ludowych angielskich piosenek z boomboxa czy teren bloodsow wiec co ty pierdolisz. Chuja wiesz co gram bo jedyna interakcje jaka miales ze mna to Fokin Nigger * wbil mu nuz * i spierdalanie z miejsca zdarzenia wiec chuja masz do gadania synek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zabza napisał:

Nom stalismy wam pod barem czekajac na was ale sie kitraliscie w intku i co ty mi ze szkola wyjezdzasz jebany polglowku bede mowil to co bede chcial i chuja masz do tego pachołku z fivema, pozarym grasz kurwa tereny w 2021 roku jak w 1980 gdzie nikt w rzeczywistosci na to nie patrzy, wystarczy przejsc po waszek ulicy i juz zbieracie sie niemyslac ze może to być losowy przechodzien ktorych miliony w LA, w dodatku co to za argument ze tagujemy xD taguje sie wszedzie i nikt nie patrzy czy to teren bezdomnych sluchajacych ludowych angielskich piosenek z boomboxa czy teren bloodsow wiec co ty pierdolisz. Chuja wiesz co gram bo jedyna interakcje jaka miales ze mna to Fokin Nigger * wbil mu nuz * i spierdalanie z miejsca zdarzenia wiec chuja masz do gadania synek

No i się nie doczekałeś, bo, hehe, nie wiem czy wiesz ale granie RP to nie DM co 10 minut. Ja już skończyłem z tobą dyskusje, bo zamiast porozmawiać umiesz jedynie pluć jadem jak pryszczaty nastolatek. I nie, murzyn z tatuazami 66 to nie jest losowy przechodzień. Nie pozdrawiam. 

Wyjaśniamy czereśniaków 24/7 firma remonty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin