Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga / Quaron Ashton, Ameer Ashton, Rashad Ashton]


Gość K.K

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, K.K napisał:

Jak @favelka napisał, owi gracze nie są związani z naszą organizacją, to że grali w lokalu należącym do naszej organizacji, nie znaczy że są w naszej organizacji. Skarga nie dotyczy pisania "Spawner Czarnuchów" tylko waszego bezpodstawnego DMu w samym centrum Vespucci.

O powodach napisałem w swojej dłuższej odpowiedzi, a z toba nie bede kontynuował wymiany zdań, bo jasne jest to że ja powiem jedno, a ty drugie i tak w kółko. Niech opiekunowie sie wypowiedza

Edytowane przez sadson
gwaizda i teti lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, sadson napisał:

O powodach napisałem w swojej dłuższej odpowiedzi, a z toba nie bede kontynuował wymiany zdań, bo ja jasne jest to że ja powiem jedno, a ty drugie i tak w kółko. Niech opiekunowie sie wypowiedza

Bingo. Myślę że skarge można zamknąć do werdyktu. @King Mess

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz se w uniwersum jakim gramy które nawiązuje do swiata realnego strzelaniny w centrum to sprawa rzadsza ale spotykana, nie zrobiliśmy tego bez przygotowania tylko z każdymi możliwymi zabezpieczeniami, skoro sam supporter nie przerwał akcji a nawet do mnie pisał o odegranie przepłynięcia rzeki. Nie gramy kurwa Bangladeszu tylko us gdzie broń jest na porządku dziennym.

za @vpmx

zabza, sadson, teti i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się od razu w imieniu swoim i Lee_Garcia, bo jest nieaktywny, a wiem ze poparł by moja opinie. Nie wiem czemu na ogóle jest na nas jakaś nagonka, obgadaliśmy IC temat odnośnie przekrętu obok kasyna od razu gdy dwójka czarnuchów w barze o tym wspomniała. Tak jak było pisane, nasza dwójka nie gra w ISC i jeżeli możecie to nie przypisujcie nas pod nich, bo nie gramy u nich. Również jak możecie to nie zwalajcie winy na nich o to, że napisałem /spawner czarnuchów/ co było czystą retoryką IC, a nie prowokacją - bo nie mieliśmy zamiaru nikogo prowokować, powo

Edytowane przez Jakubal
vpmx lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przeanalizowałem dokładnie jeszcze raz całą sytuację która miała miejsce. Można było to zrealizować na tysiąc lepszych sposobów - rozwiązywanie konfliktów z DRACO w wypakowanym samochodzie w okolicach kasyna przy którym kręci się mnóstwo ludzi nie jest poprawną reakcją - tym bardziej, że powodem do ostrzału była jakaś durna sprzeczka słowna o sto dolarów i to z osobami spoza organizacji LSO. Gra przestępcy wiąże się z zdroworozsądkowym podejściem do rozgrywki, a w tym przypadku nie zachowaliście nawet odrobiny realizmu i nawet nie przemyśleliście tego co robicie. 

Skargę akceptuję, gracze otrzymują AJ na 2h - wykorzystajcie ten czas na zreflektowanie się i odświeżenie publikacji - nie będziemy akceptować takich sytuacji w półświatku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin