Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gra/Vxnewood] tytek


tytek

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Yoshan Fuller
Rodzaj kary:
Ban
Powód nałożenia kary: Złamanie warunków unbana. Brak mozliwosci apelacji.
Członek ekipy nakładający karę: @vxnewood
Wyjaśnienie sytuacji: Dobry wieczór, chciałbym ponownie apelować od nałożonej mi kary, która według mnie zostala nałożona mi niesłusznie. Do całej sytuacji, przez którą dostałem bana odniosłem się w poprzedniej apelacji i podeślę ją pod notką wyjaśniająca całą sytuację. Dostałem unbana, oraz warunek iż jeśli znowu zrobię jakiś przekręt i ponownie zawalę sobie kartotekę to wracam na permbana. W grze nikomu nie winilem a zresztą miałem mało czasu żeby to zrobić ponieważ odstęp między zdjęciem a ponownym nałożeniem mi kary był bardzo mały. Powodem nałożenia mi kary był filmik bedacy niepublicznym wideo od czasu publikacji, który jest w apelacji poniżej, jeśli jakąkolwiek osoba z ekipy interpretuje to jako obraze serwera to zdejmę go z portalu YouTube. Mimo tego warunki unbana były inne i poczynania na nagraniu nie są związane bezpośrednio z serwerem Vibe Roleplay, mimo tego chciałbym przeprosić za zainstaniala sytuacaje i wrócić na serwer, do mojej ekipy grajków po to żeby umilić sobie i innym czas gierka RP. Jeszcze raz przepraszam. 🙏🙏🙏🙏

(również przepraszam za estetykę apelacji ale pisze ja z telefonu)

poprzednia apelacja:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin