Skocz do zawartości

Game Changelog

Nasi developerzy prężnie pracują nad rozwojem skryptu a nowości pojawiają się często. Zajrzyj więc do changelogu i dowiedz się, jakie zmiany zaszły!
Nowości!

VibeShop!

Wydawaj punkty zdobyte w grze i korzystaj z funkcjonalności naszego skryptu...
Szczegóły

[CCW] James Billson


zkm

Polecane posty

Imie i nazwisko: James Billson

Numer telefonu: 413-010

Screen spod całego /stats:
 

Spoiler

unknown.png

Spoiler

unknown.png


Argumentacja:
Moja postać James Billson pracuje w bardzo późnych godzinach pracy przy tym dom oraz sam biznes pada ofiarą częstych włamań, niepokojowe relacje z osobą potencjalnie niebezpieczną dla zdrowia i życia samej postaci jak i osób bliskich. Przez ostatnie tygodnie postać jest obserwowana przez prawdopodobną zorganizowaną grupę przestępczą współpracującą z osobą głównie zagrażającą zdrowiu i życiu samej postaci jak i osób bliskich gdzie zostało wspomniane wyżej. Sytuacja postaci ciągnie się już od około dwóch miesięcy, gdy teraz nasiliło się śmiertelne zagrożenie postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝