Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/I3ulwers]


Mike Lee

Rekomendowane odpowiedzi

NAZWA TEMATU: [GRA/I3ulwers] Twój nick ooc Mike Lee

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Luke  Smith
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: 
W dalszym ciągu nie zapoznałeś się z ogólnie przyjętymi zasadami rozgrywki na serwerze. Kary w postaci Admin Jail w niczym nie skutkują.
Członek ekipy nakładający karę: I3ulwers
Wyjaśnienie sytuacji: Byłem na parkingu vesspuci i gdy chcialem wyjechac jakies debil jechal szybko po parkungu i we mnie zajebal, jak do niego podszedlem kazal mni ''Spierdalac'' to odjechalem akurat mialem obiad, pojechalem na spawna odrespilem auto i wyszedlem, nie bylo mnie na serwie gdy dostalem żekomego BANA, dostalem go za nic bo nawet wtedy nic nie zrobilem.
Ewentualne screeny/świadkowie:------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mike Lee napisał:

NAZWA TEMATU: [GRA/I3ulwers] Twój nick ooc Mike Lee

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Luke  Smith
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: 
W dalszym ciągu nie zapoznałeś się z ogólnie przyjętymi zasadami rozgrywki na serwerze. Kary w postaci Admin Jail w niczym nie skutkują.
Członek ekipy nakładający karę: I3ulwers
Wyjaśnienie sytuacji: Byłem na parkingu vesspuci i gdy chcialem wyjechac jakies debil jechal szybko po parkungu i we mnie zajebal, jak do niego podszedlem kazal mni ''Spierdalac'' to odjechalem akurat mialem obiad, pojechalem na spawna odrespilem auto i wyszedlem, nie bylo mnie na serwie gdy dostalem żekomego BANA, dostalem go za nic bo nawet wtedy nic nie zrobilem. nawet mnie nie bylo na serwerz od jakiejs godziny jak dostalem bana
Ewentualne screeny/świadkowie:------

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, nie otrzymałeś tego typu kary za nic. Byłeś pod czujnym okiem i z tego co widzę twoje logi nie wróżą dobrze, a odwalanie zaraz po twojej blokadzie postaci nie jest na miejscu. Dodatkowo śmiesz ubliżać innym pisząc apelację, przemyśl swoje zachowanie graczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja gra od dawna była obserwowana przez wielu członków ekipy. Decyzja o nadani Ci najsurowszej kary była skonsultowana po tym, gdy kolejny raz odwalałeś nie robiąc sobie nic z wcześniejszych kar, które dostawałeś wielokrotnie. Skoro one nie nauczyły Cię niczego i nie zreflektowały do tego, byś zajrzał do regulaminu czy też publikacji dotyczących rozgrywki, to nie nasza wina. Swoich szans na poprawę miałeś wiele, ale z nich nie skorzystałeś. Kara jest nadana słusznie i nie zostanie zdjęta.

Apelację odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin