Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gra/Szymon] Bejito/WujekEddy/Vee666


Bejito

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: @Bejito @WujekEddy @Vee666

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Angie Snower/ Jia Jeong / Renee Costello
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.)  Blokada postaci
Powód nałożenia kary: Świadome korzystanie z pojazdu swojej zmarłej postaci (Derrick Rivera). Tłumacz się w apelacji.
Członek ekipy nakładający karę: @Szymon
Wyjaśnienie sytuacji: Zaczynając od genezy posiadania tego samochodziku przez moją postać Derrick Rivera; mieliśmy pod panelem rodziny kilka aut, które były moje i @Firel_Beast, w panelu rodziny był również @Vee666, padł pomysł żeby wyprzedać samochody i kupić coś droższego; tak też się stało, na sprzedaż poszło auto @Firel_Beast czyli Rebla GTS (którą mi odpisano pod /v w celu sprzedaży,  ja dołożyłem 250k ze sprzedaży na licytacji Nexusa Dinke R, a @Firel_Beast z @Vee666 dołożyli resztę, ja miałem auto przez moment pod /v ale finalnie zostało podpisane pod rodzine tak jak to miałobyć od początku; później moja postać dostała FCK,  następnie o ile mi wiadomo x dni po fakcie śmierci mojej postaci @Vee666 doszedł do wniosku że chce najzwyczajniej odzyskać pieniądze za samochód z którego i tak na dobrą sprawę ani on ani drugi współwłaściciel @Firel_Beast niekorzystają, za porozumieniem obu chłopaków auto zostało podpisane do /v @Vee666 celem właśnie sprzedaży, i zatrzymania swoich pieniędzy (napomknę że zaraz po śmierci swojej postaci zacząłem grać w Hornbills, i tam też poznałem @WujekEddy, i gra była non stop rozkręcana, i spędzaliśmy ze sobą multum czasu, do tego stopnia że obie postacie zamieszkały razem w apartamencie). W tym samym czasie co ja toczyłem rozgrywkę na Angie chłopaki chcieli odzyskać swoje pieniądze sprzedając auto, postać @WujekEddy skontaktowała się z tymczasowym właścicielem pojazdu (jak wspomniałem @Vee666 miał auto pod /v w celu sprzedaży go i odzyskania swojej zainwestowanej gotówki)  i ugadali się na spotkanie (było to rozgrywane w momencie gdzie moja postać i postać @WujekEddy były najzwyczajniej parą, dodatkowo obie były obok siebie podczas rozmowy telefonicznej z @Vee666, z rozmowy IC z @WujekEddy dowiedziałem się że jedzie na spotkanie apropo kupna nowego samochodu (już wtedy przez telefon rozmawiały między sobą o DWÓCH ratach o ile mnie pamięć nie myli, ja zostałem wtedy i musiałem sobie zejść na afk, wrócił do mnie i gra toczyła się dalej między mną a @WujekEddy, z rozmowy dowiedziałem się że fura została kupiona na dwie raty przy pierwszej zapłacie poszło 550k czy tam ileś już dokładnie nie pamiętam, i druga ustalona rata miałabyć taka sama, co dałoby 1.1mln, kasa była na bierząco zbierana przez niego i rata faktycznie miałabyć spłacona. Logicznym jest że osoby które ze sobą żyją, kupują apartament żeby w nim razem zamieszkać mają dostęp do wszystkiego po połowie, i stąd też dostałem klucze do samochodu którym na dobrą sprawę nie jeździłem zbyt często bez samego @WujekEddy, bo grałem też głównie gdy był on sam, jedynie dzisiaj była sytuacja w której przejechałem się z parkingu Vespucci pod Hornbills i tam wtedy za mną jechał @Szymon z jakimś kolegą. Odnośnie auta dodam też że ja osobiście z panelu rodzinki wyszedłem oddając im ją, z prostej przyczyny; moja postać nie żyje.

To nie wyglądało na zasadzie takiej jak wszyscy myślą, że on sobie kupił samochód a ja mu powiedziałem daj se pojeździć; tylko rozgrywka jak sama więź między postaciami była utworzona na długo przed wogóle planami kupna droższego auta przez postać @WujekEddy. Mimo to zdaje sobie sprawę że tak się to mogło prezentować z perspektywy trzeciej osoby. Jest masa, ale to dosłownie masa świadków, chociażby ludzi grających w hornbills którzy widzieli kreowanie się znajomości pomiędzy tymi postaciami. Dlatego też piszę apelację w tej sprawie za naszą trójkę (żeby uniknąć niepotrzebnego spamu zmieściłem wszystko w jednej apelacji). Wnoszę o odblokowanie mojej jak i chłopaków wyżej wymienionych postaci, jeśli faktycznie w waszych oczach jest to przelewanie, to mogę usunąć to śmieszne auto spod /v l gdyż miałem tylko do niego udostępnienie jak wspomniałem wyżej, przynajmniej do czasu spłaty umówionej kwoty.

 

Ewentualne screeny/świadkowie: Świadkowie w tej sprawie to aktualny właściciel pojazdu @WujekEddy  współwłaściciele - @Vee666 oraz @Firel_Beast

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasięgnąłem opinii od osób które miały więcej informacji w tej sprawie, wasze tłumaczenie jest dość słabe i nie pokrywa się z tym co widnieje w logach i tym co działo się z wozem.


"Słuchajcie. Wóz jest przelany w taki sposób żeby to nie wyglądało na przelewanie ale jak bardziej się w to zagłębisz to można to bardzo łatwo zweryfikować i wyciągnąć proste wnioski. Pojazd należał do jego martwej postaci, nagle auto ląduje w rękach jego ziomka spod rodzinki, sprzedane jest do kolejnego gościa z którym razem grają i udostępnione na jego nową postać. No proszę Was." słowa @Szymon dotyczące waszej zagrywki

"Ja i @Szymon od jakiegoś czasu ich obserwowaliśmy czekając, aż ta furia ruszy w obieg i nie myliliśmy się, że tak się stanie. 
Brat sprzedał cioci, bo dziadek poznał babcię, a babcia miała tylko rower, to dostała klucze. Tak to mniej więcej wygląda - mieszanie wątków z postaci na postacie, byle namieszać żeby nie wykryć kolejnego przekrętu. @Szymon ma jawne dowody że to BEJITO kupił wóz i nie ważne jakim cudem na nowej postaci nim jeździ - jest to przelewanie tak czy siak. Zresztą znam go, to nie pierwsze jego przerzucanie majątku, a łeb do tego to on ma + donos społeczny na niego samego." słowa @malibudreams 

dodatkowo kto mądry chwali się gdziekolwiek że będzie śmigać autem które miałeś na postaci którą miałeś i otrzymała FCK po discordach, tylko pogratulować. Reasumując:
apelacja odrzucona.

ToJestLewy, xDDD, Szymon i 8 innych lubią to

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin