Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Stripclub] Cityspike Stripclub


The White Car

Rekomendowane odpowiedzi

FT6IsJ8.png

Actp40o.pngCityspike Stripclub to nowo powstały projekt, autorstwa amerykana o korzeniach arabskich, który zainwestował swój kapitał w otwarcie klubu striptease z myślą o mniejszym spocie którego utrzymania nie odczuje na swojej kieszeni. Chcąc uniknąć pożyczek, przy pomocy specjalisty utworzył miejsce dla zainteresowanych mieszkańców na obrzeżach miasta, z nadzieją na rozwój.

Na krótko przed zdecydowaniu się na własny interes, ten sam człowiek zajmował się wszystkim co otaczało kluby striptiz. Na samym początku zajmował się obstawianiem wejść do klubu, pobieraniem pieniędzy za wejście i pilnowanie tancerek na prywatnym tańcu. Nieco później zapoznał się z technikami działalności tancerek, łamiąc w ten sposób wszystkie stereotypy o tym, że tancerki w klubach są prostytutkami. Przez krótki czas spotykał się jedną z nich ale rozstali się ze względu na jej siedmioletnią córkę.

Dzięki stałemu kontaktowi z tancerkami, poznał ich zachcianki, częste wady i zalety. Poprawiał ich komfort pracy w zakresie własnych możliwości przez co często stawał się obiektem zaczepek i doniesień.  W erze panowania Gunit podchwycił kanciarskich zagrywek i zarabiania pieniędzy w spółce z lokalną siatką dilerów którzy rozpoczynali przygodę z ekstazy. Przepuszczając do środka narkotyki, bez wiedzy swojego pracodawcy odkładał zarobione na boku pieniądze. Które w późniejszym czasie pomogły mu rozwinąć swój własny i niezależny interes, z dala od problemów wiążących się z poprzednim właścicielem klubu.

Nazwa Cityspike zaczerpnięta została od zapomnianej już formacji podziemnych raperów z obrzeży Davis którzy na początku lat 2000, zostawiali po sobie ślad w klubach nocnych na terenie Los Santos. Grupa niosła nazwę Spikers i liczyła sobie 7 raperów. Trzech Afroamerykanów, dwóch Białych i jednego Azjatę. 

Kilka miesięcy później, Cityspike zostało odkupione przez grupę młodych przedsiębiorców. Którzy podeszli do sprawy bardzo profesjonalnie. Przystosowując klub striptease do nowoczesnych trendów. Oferując nie tylko rozbierany pokaz dla mężczyzn ale również dla kobiet. Klub wspiera aktywnie ruch LGBT i cieszy się swoim zainteresowaniem nawet wśród młodych ludzi, niezrzeszonych z środowiskiem hiphop.

 

ndnOBXb.pngHej, wychodzę z zamiarem stworzenia miejsca do rozgrywki dla całego serwera w postaci Stripclub. Niosę ze sobą doświadczenie w prowadzeniu takiego biznesu, które to nabrałem na serwisie ls-rp.net(samp). Gdzie w 2015 roku, postawiłem na nogi Redwoody Stripclub. Chociaż mogę się mylić to miałem wtedy duże problemy z znalezieniem chętnych tancerek do rozgrywki, przez co byłem zmuszony grać samotnie dla reszty przez bardzo długi okres. Koniec końców gracze byli dla mnie przychylni i zdobyłem balon roku za kręcenie tyłkiem dla całej społeczności (balon = konkurs na najlepszy projekt ic). Miło wspominam tamten czas, dobrze jest również widzieć podobne aktywne spoty na tym serwerze.

Mój plan na grę nie różni się specjalnie od reszty, nie ma tutaj dużej filozofii. Co może mnie jedynie wyróżniać na tle innych, to duża chęć do rozgrywki IC z postaciami które będą pracowały w tym biznesie i całą jej otoczką (klienci). Zawsze wierzyłem w siłę gry i sprzedawania swojej gry innym, przez co łatwiej jest mi kontrolować co się dzieje.

Mam w zanadrzu kilku dobrych znajomych którzy chętnie pomogą mi rozwijać ten biznes, zarówno z pozycji kierowniczej jak i tancerek, kończąc na barmanach i ochroniarzach. Więc nie martwię się o obsadzenie wszystkich niezbędnych ról do poprawnej rozgrywki interesu.

Jeśli uda mi się połączyć praktyczne z pożytecznym, to postaram się spędzać sporo czasu z tancerkami które zgłoszą się po akceptacji biznesu. Przekazując im swoją wiedzę na temat rozgrywki i prezentując grę tancerki jako ciekawy sposób do odgrywania postaci, nie koniecznie wiążący się w otoczce zarabiania dużej sumy pieniędzy i cyberseksem, bo takie są stereotypy tej rozgrywki. Chcę stworzyć bardzo fajne i przyjazne miejsce do gry w którym na interakcję może liczyć zarówno mega doświadczony gracz jak i newbie traktujący grę jak czarną magię.

Dlatego zapraszam do siebie wszystkich chętnych graczy którzy lubią taki klimat rozgrywki do siebie, oferuje rozgrywkę family-friendly, nie tylko tancerki. Znajdę miejsce dla każdego. Pod warunkiem, że dadzą z siebie tyle samo albo chociaż podobnie tyle zaangażowania w życie projektu a nie potraktują go jak bezduszną formę zarobienia pieniędzy. Gra ma przede wszystkim dawać przyjemność a nie być grind housem.

I3uLwers, graba, Joka i 20 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin