Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

020. NIKSY: Quentin Little chce położyć łapy na moim tyłku. Seks taśma NIKSY i nagie zdjęcia Carmella B, a w tle MTM czy romans Blake Rawlings


Milosz

Rekomendowane odpowiedzi

Bez_nazwy-2.png

Ubiegłego roku świat obeszła informacja odnośnie ataków hakerskich na konta Twitter polityków i celebrytów ze Stanów Zjednoczonych. Podczas samych ataków hakerom udało się wkraść na sto trzydzieści potwierdzonych kont, a do najsłynniejszych ofiar zaliczali się między innymi aktualny prezydent Stanów Zjednoczonych, Joe Biden, były prezydent Stanów Zjednoczonych, Barack Obama, przedsiębiorca Elon Musk, raper Kanye West, a także celebrytka Kim Kardashian. Jak widać po roku historia zatacza koło, jednak tym razem ataku doświadczyła wschodząca gwiazda santosowskiej branży muzycznej - Kulture “Carmella B” De Becames. Pokazuje to niebezpieczne oblicze dotyczące prowadzonych w mediach społecznościowych profili.
Napisano przez Malcolm Moore dla CELEBRITY PREVIEW, 26/11/2021

unknown.pngPiosenkarka sama przyznała się do włamu na swoje konto Lifeinvader w jednym z tweetów, do którego doszło dzisiejszego poranka. Chwilę później publikując kolejny błagalny tweet o nierozprzestrzenianiu żadnych informacji z jej konta, tym samym nakłaniając do porozumienia się w prywatnej wiadomości. Zadajmy sobie pytanie - czy informacje, czy też zdjęcia znalezione na jej prywatnym koncie mogłyby tak obciążać młodą gwiazdę pop, że wręcz błaga o ich niepublikowanie? O tym, że Carmella B jest niegrzeczną kobietą mogliśmy doświadczyć już przy jej pierwszym wypuszczonym singlu “Gimme More, Vinewood” - jakie informacje zatem skrywało złamane już hasło do jej profilu? To, czym kieruje się większość celebrytów w naszym mieście - nagie zdjęcia, sextapy, zdrady, narkotyki i wywyższanie się nad resztą. Dosłownie chwilę po ataku na jej konto społecznościowe nasza redakcja otrzymała wiadomość od anonimowej osoby ze screenami wyciągniętymi prosto z prywatnej konwersacji Carmelli B z przyjaciółką - NIKSY. Jak widać na zrzutach ekranów, obie ubiegające się o uznanie w branży celebrytki nie pozostawiają suchej nitki na reszcie z branży. Zrzutów ekranu z obrazami w stronę celebrytów było wiele, ale wybraliśmy te najciekawsze i najważniejsze uwagi. Rzecz jasna wiadomości przedstawione w niżej znajdujących się zrzutach ekranu konwersacji pomiędzy  Kulture "Carmella B" De Becames, a Kealle "NIKSY" Loughty na portalu społecznościowym Lifeinvader są jedynie poprzycinane, żadna treść otrzymanych zdjęć nie została edytowana.

zobacz_wiecej.png

(kliknij w zdjecie)

unknown.pngIdąc śladem pierwszych zamieszczonych wiadomości jest wzmianka o raperze - ACE, działającego pod szyldem kolektywu MTM, którzy poinformowali ostatnimi czasy na swoich socialmediach o zakończeniu działalności w branży. Z tego co wynika z wiadomości bez problemów można stwierdzić, że przyjaciółki (Carmella B i NIKSY) naśmiewają się z rapera, który rzekomo miał uderzyć jedną z nich tylko dlatego, że ta zarzuciła mu, że ten jest zazdrosny o to, że te wybrały inny kolektyw. Możliwe, że raper za bardzo związał się z piosenkarkami i nie pojmował, że te mogą złączyć się z innym labelem. Uderzył ją, dodatkowo grożąc jej śmiercią, bo inaczej tego nazwać nie można. Zwolennicy, czy też członkowie MTM zdążyli  już kilka razy przelewać falę nienawiści w komentarzach w stronę wschodzącej gwiazdy. Według mnie takie słowa napisane przez Assad Farid to nie zwykłe przepychanki słowne, a coś poważniejszego. Nie mam zielonego pojęcia w co wpakowała się nasza gwiazdka, ale nie wygląda to za ciekawie. Mimo wszystko faceci nie powinni  postępować w taki sposób w stronę kobiety - nie ważne jaka by nie była - to możemy stwierdzić bez dwóch zdań.

zobacz_wiecej2.png

(kliknij w zdjęcie)

 

unknown.pngFaceci także nie powinni zdradzać swoich kobiet, a tym bardziej narzeczonych, o czym najwidoczniej nie wie Blake Rawlings. Z tego co pisze NIKSY, Rawlings miał zdradzić z nią swoją obecną narzeczoną, z którą miał się całować i faszerować się narkotykiem prosta z jej tyłka. Kto wie co działo się potem, sama NIKSY nie pamięta feralnego zajścia aż tak dobrze. Mało tego, zarzucają mu też, że konkurs MTM, który wygrał Blake miałby być ustawiony. Szczerze, wszystko może układać się w całość, skoro ten zasłania się swoimi kolegami z MTM. Pozostając przy temacie MTM i konkurującą ich wytwórnią FLAIR, do której przynależą obie dziewczyny, zastanawiam się, dlaczego obgadują też swojego przyjaciela Quentina Little, z którym tyle czasu się trzymały. W końcu to on otworzył im drzwi na wyjście z podziemia. W jednym z zrzutów ekranu konwersacji dziewczyny naśmiewają się z niego, że raper nie ma jaj aby złapać za tyłek raperki. Cytuję słowa NIKSY: "Ale Little to też taki... nie wiem stara, ten czarnuch nie potrafi położyć łapy na moim tyłku lmao". Szczerze?  Nie dziwię się Quentinowi ani trochę... Utrzymywał z nimi kontakt przez dłuższy czas, zobaczył jakie są i odpuścił wchodzenia w bagno z cloudcheaserkami. Moim zdaniem to nie sprawa "małego penisa", a oznaka, że raper dorósł do tego stopnia, by nie uganiać się za przybłędami wkraczającymi na scenę. Wraz z kolejnymi wiadomościami pogrążeni są kolejni celebryci, o których moglibyśmy pisać bez końca, ale wróćmy do gwiazd tego artykułu - Carmelli B i NIKSY. Tak jak wcześniej wspomniałem - na naszą skrzynkę otrzymaliśmy także nagie zdjęcia pierwszej wymienionej piosenkarki, które z przyczyn wiadomych zamieszczamy z cenzurą. Niestety nie dostaliśmy informacji czy wysłała je dla kogoś, czy robiła je dla siebie. Niestety większość celebrytów nie zdaje sobie sprawy, że akcje jak ta mogą doprowadzić do takiego, a nie innego zakończenia. Za błędy trzeba płacić. Czym byłby celebryta bez sextape w internecie? Oto on, z udziałem NIKSY w roli głównej i mężczyzną z kominiarką na głowie, dlatego nie możemy dokładnie stwierdzić kim jest ta osoba. Chociaż gdyby dokładnie się przyjrzeć, gdzieś już widziałem taki tatuaż na klatce piersiowej… Dziwnym trafem były już menadżer raperki - Oakley Laporte -  ma dokładnie taki sam tatuaż, w dokładnie takim samym miejscu co mężczyzna na nagraniu. Chociaż dziwny byłby fakt, że mając romans, Laparte rzuca w swoją podopieczną wazonem, co pewnie widzieliście już na stronie Celebrity Preview. Może NIKSY znalazła nowy obiekt westchnień? Kto wie.  Niestety to tylko spekulacje, nie wiemy dokładnie kto kryje się za tą kominiarką. Niżej oczywiście zablurowany urywek z sextape z udziałem gwiazdy dzisiejszego wieczoru.. I w sumie to przyszłego roku - NIKSY.

Szczerze, kiedy dowiedziałem się o włamie na konto Carmella B, przekonany byłem, że to nie skończy się dla niej dobrze i prędzej czy później wszystkie nagrania i zdjęcia wyszłyby na światło dzienne. Od siebie mogę dać jedynie radę, by każdy czytelnik, który nie chce aby przytrafiło mu się to samo dał do konta dobre hasło i dodał do swojego konta weryfikację dwuetapową. Jestem ciekaw co dziewczyny mają do powiedzenia na temat tych wszystkich brudów wylanych na światło dzienne.

tO7ePDi.png

Edytowane przez KUBV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Przypuszczenia Avy w związku z przysposobieniem lasek do życia się potwierdził. Przeczytała artykuł będąc w towarzystwie Little, od razu go poinformowała, że nie chce mieć nic wspólnego z twórczością pseudo-gwiazdeczek. Odwołała wszystkie współprace z nimi związane**

kiemon i Milosz lubią to

image0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin