Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[INTHECAGE] InTheCage: przesłuchanie nowego konferansjera VFF, Waltera Parkera


Vesa

Rekomendowane odpowiedzi

4cdPtbX.png


« Interviews | InTheCage Home | Podcasts »


Wywiad z nieustraszonym, pełnym spokoju konferansjerem organizacji VFF, Walter Parker

19/11/2021 przez Ted Heartman dla InTheCage (DAILY GLOBE)

b8be82e4d793806ee2d37e4ef7fe493c.png

Dnia 21/11/2021 w okolicach godzin wieczornych, dokładnie o 21:00 rozpoczęła się już siódma odsłona, znanej w Los Santos i poza nim, dość popularna gala mieszanych sztuk walk znana pod nazwą Violent Fighting Federation. Jak do tej pory wiemy, znany nam prezenter Jacob Scott nie mógł pojawić się na gali, przez co zastąpił go zarówno znany, jak i lubiany Walter Parker! Cała gala była pełna emocji. Zarówno ludzie co byli na widowni, jak i ci przed telewizorami mogli odczuć coś czego nie było jeszcze na żadnej innej gali Violent Fighting Federation! Te emocje. Ta adrenalina, ale przejdźmy do opisania każdej walki po kolei, specjalnie dla was. Naszymi słowami.

Walki na które ludzie z niecierpliwością czekali, to na pewno walka Jordana Toiguchiego z Ronnie Westem, oraz pretenderska walka o pas Felipe Sancheza z Michaelem Domino. Wszystko było wiadome, kto z kim zawalczy oraz jak się do tego przygotowują. W trakcie gali, można było zauważyć wiele osób którzy najbardziej z całego zdarzenia byli nastawieni na walkę pretenderską. Przedstawmy to wszystko z perspektywy Walter Parker, który miał okazje zastąpić Jacoba Scotta znanego z prowadzenia wcześniejszych odsłon gali VFF. Poznajmy perspektywę wymaganą do prowadzenia, często bardzo żywiołowych oraz dynamicznych, konferencji. Wejdźcie razem z nami do tego mrocznego świata rozrywki polegającej na nieustannych ćwiczeniach oraz samodoskonaleniu. Zapraszamy. To pierwsza i ostatnia taka okazja.

* Wywiad jest możliwy do odsłuchania w formie podcastu i czytelniczej, tj. transkrypcja.

Spoiler

Ted Heartman mówi: Witam szanownych czytelników, z tej strony Ted Heartman. Dzisiaj, mamy wyjątkową osobę. Jedna z najbardziej nieustraszonych osób, osoba bardzo opanowana na swoim stanowisku. Przed państwem pan Walter Parker!
Walter Parker mówi: Dzień dobry, witam wszystkich serdecznie.
Ted Heartman mówi: Byłem na konferencji szóstej odsłony, i pomyślałem sobie... Wow. Takie opanowanie jakie pan posiada, taki wewnętrzny spokój. Jak pan to osiąga?
Walter Parker mówi: Podczas konferencji VFF skupiam się na swojej pracy. Swoją postawą reprezentuję również całą federację, więc nie mogę sobie pozwolić na chwile słabości. Oczywiście, kiedy nie pracuję to mam swoje metody na wyrzucenie z siebie emocji.
Ted Heartman mówi: Może się pan podzielić z nami tymi metodami?
Walter Parker mówi: Zazwyczaj są to miłe chwile, które pozwalają mi się odprężyć w towarzystwie pięknych kobiet w jacuzzi. Lubię również jazdę na rowerze i granie w squasha. Oczywiście nie można też zapomnieć o moich przyjaciołach, do których należy między innymi Frank Rose, który w wolnym czasie wyskakuje ze mną się rozerwać do klubów lub barów, ale to wiadomo. Typowy wypad z kumplem.
Ted Heartman mówi: Towarzystwo pięknych kobiet w Jacuzzi. Fantazje aż same się otwierają, jeszcze najlepiej masaż i przytulanie... Uh, przepraszam. Poniosłem się fantazji. *zaśmiał się*. Dobrze. Więc podstawowe pytanie. Jak rozpoczęła się pana przygoda z Violent Fighting Federation?
Walter Parker mówi: Początkowo zostałem zaproszony przez Pana Tezuka w ramach zastępstwa za Joe Scarpino, który miał problemy żołądkowe dzień przed konferencją. A w następnych etapach władze VFF postanowiły mi złożyć propozycję na występy w każdej z konferencji. Muszę przyznać, że bardzo dobrze mi się współpracuje z Violent Fighting Federation i jestem zadowolony z mojej pracy.
Ted Heartman mówi: Czyli z przypadku Losu, dostał pan pracę marzeń?
Walter Parker mówi: Zdecydowanie można tak to nazwać. Zostałem wzięty pod uwagę ze względu na moje wcześniejsze doświadczenia z Los Santos Race League, gdzie relacjonował wyścigi oraz prowadziłem wywiady z kierowcami. 
Ted Heartman mówi: To ciekawe, bardzo ciekawe. Może pan nam powie coś o doświadczeniu przeprowadzania wywiadów z kierowcami, jak to jest?
Walter Parker mówi: Tak jak z zawodnikami VFF. Nic szczególnego, padały pytania dotyczące wyścigów oraz ich poszczególnych etapów w karierze.
Ted Heartman mówi: Rozumiem. Panie Parker, przejdźmy do dość ciekawych pytań. Pierwszym z nich będzie. Jakie to uczucie wyjść przed tłumy ludzi, oraz zadawać pytania do zawodników?
Walter Parker mówi: Na pewno jest to wspaniałe uczucie, którego nie można opisać słowami, trzeba je po prostu przeżyć. Jest to dawka ogromnej adrenaliny, gdzie zanika cały stres. Oczywiście z latami doświadczeń tego stresu już nie ma. Traktuję to jako wypad na kawę.
Ted Heartman mówi: Czyli teraz to po prostu wyjście, i spokojne pytania, tak jak rozmowa z znajomymi?
Walter Parker mówi: Dokładnie tak, nie ciąży na mnie żadna presja, której bym się w jakiś sposób obawiał.
Ted Heartman mówi: Powiesz może czytelnikom, jak to jest mieć za plecami kilku zawodników, między którymi może dojść nawet do rękoczynów?
Walter Parker mówi: Zależy od gabarytów. *zaśmiał się* Nie no, żartuję. Na pewno jest jakieś ryzyko, że mógłbym oberwać rykoszetem od, któregoś zawodników. Jednak bez ryzyka nie ma zabawy. Narazie żaden z zawodników mnie jeszcze nie powalił na ziemię i tego się trzymam. A jeśli się zdarzy jakiś wypadek, to trudno. Na pewno nie byłoby to specjalnie.
Ted Heartman zaśmiał się, wtem mówi: Każdy lubi ryzyko. Powiesz może, jakie najśmieszniejsze rzeczy zdarzyły ci się podczas konferencji?
Walter Parker mówi: Na pewno wszelkie możliwe rzuty butelkami czy innymi przedmiotami. Raz się zdarzyła taka sytuacja, że jedna z osób siedzących na widowni zaczepiła jednego z zawodników. Nie pamiętam dokładnie, czy wylała mu butelkę wody na głowę, ale wyglądało to strasznie komicznie. Jednak nie pochwalam takich zachowań, trzeba być zawsze profesjonalnym, a ten wybryk wydarzył się przez nieuwagę ochrony.
Ted Heartman mówi: Zdarzyło się panu kiedyś jakieś śmieszne potknięcie, albo zawodnikowi w trakcie wchodzenia na konferencje?
Walter Parker mówi: Niee, nie przypominam sobie takiego przypadku. Zawsze wszyscy dumnie i pewnie wkraczają na scenę.
Ted Heartman mówi: Dobrze. A pamięta pan jedną z najgorszych rzeczy jakie wydarzyły się podczas konferencji?
Walter Parker mówi: Najgorsze rzeczy? Z pewnością nie lubię jak, któryś z zawodników opuści konferencję. Nie Lubię takich zachowań. Oczywiście, jeśli wszystko jest ustalone z władzami VFF, to nie mam żadnego żalu. Wypadki się zdarzają oraz zdarzenia losowe się zdarzają. Mam tego świadomość.
Ted Heartman mówi: No, to dość niesportowe jak ktoś opuszcza sobie konferencje z byle błahostki. A co do niesportowego zachowania. Co sam pan o tym sądzi?
Walter Parker mówi: Nie pochwalam takich sytuacji. Moim zdaniem wszystko powinno odbywać się na zasadach fair play. Należy pamiętać, że zrobienie dobrego widowiska też ma swoje zasady.
Ted Heartman mówi: Wie pan. Moim zdaniem, Sportowiec, sportowcowi nie równy. Ale to sportowcy i powinni się przynajmniej szanować.
Walter Parker mówi: Dlatego wszystko powinno odbywać się na zasadach równych dla obu stron.
Ted Heartman mówi: Tutaj też nie rozchodzi się czy ktoś jest gwiazdą koszykówki, mistrzem oktagonu, początkującym sportowcem czy też rajdowcem. To sportowcy i wykonują przed tym treningi, ograniczają się i ryzykują. Może pan powiedzieć. Czy łączą pana jakieś relacje z zawodnikami?
Walter Parker mówi: Tak. Mogę zdradzić, że z wszystkimi zawodnikami łączą mnie przyjacielskie relacje. Szanuję zaangażowanie zawodników, oni szanują moją pracę. Uważam, że wzajemna współpraca na linii konferansjer - zawodnik jest bardzo potrzebna do prawidłowego funkcjonowania całego wydarzenia.
Ted Heartman mówi: Czyli jest wzajemny szacunek w trakcie konferencji. A w życiu prywatnym, jak się mijacie to się witacie i rozmawiacie między sobą, czy to bardziej takie witam, witam i tyle?
Walter Parker mówi: Jeśli chodzi o życie prywatne, to czasami ze sobą rozmawiamy. Jednak nie są to częste rozmowy, ponieważ nie mieszkam aktualnie w Los Santos i przyjeżdżam tutaj tylko na wydarzenia związane z VFF.
Ted Heartman mówi: Rozumiem. Dobrze, przechodząc dalej. Chciałem zapytać pana, czy uprawia pan jakieś sporty? Nie muszą być profesjonalnie.
Walter Parker mówi: Tak, uprawiam. Wcześniej już wspomniałem, że gram w squasha oraz jeżdże na rowerze. Czasami również zdarza mi się popływać na basenie, ale to już tak bardziej rekreacyjnie niż amatorsko.
Ted Heartman mówi: Czyli mimo wszystko, lubi pan spędzać czas aktywnie. To dobrze, jeżeli mogę spytać. Czy ogląda pan jakieś sporty? Na ten przykład samom Gale Violent Fighting Federation?
Walter Parker mówi: Tak, jak najbardziej oglądać galę w telewizji. Muszę przyznać, że ostatnia gala była bardzo widowiskowa i starcie Pana Lacazette z Panem Domino było czymś szczególnym. Oprócz sportów walki oglądam również sporty wyścigowe oraz ligę hokejową.
Ted Heartman mówi: Jasne. Ma pan jakieś swoje ulubione drużyny, albo zawodników? Rajdowców, Hokeistów?
Walter Parker mówi: Moim ulubionym rajdowcem jest Logan Moreau, a jeśli chodzi o hokeistów to szczególnie przypadł mi do gustu Pan Artem Vinogrodov. Jeśli chodzi o ulubione drużyny to moimi faworytami są LS Knights oraz LC Lions.
Ted Heartman mówi: Ciekawe, ciekawe. A tak z innej beczki, to co oprócz sportów pana fascynuje? Nie wspominając o kobietach i Jacuzzi. *zaśmiał się*.
Walter Parker mówi: Czasami chodzę z moim kumplem Frankiem Rose na wyścigi konne. Jest to bardzo emocjonujący widowisko, czasami również jeżdżę konno. Oczywiście tak jak na prawdziwego mężczyznę przystało lubię skosztować dobrego whiskey.
Ted Heartman mówi: Ooo, lubi pan konie. Jak to jest ujeżdzać dzikom bestie?
Walter Parker mówi: Potrzeba do tego odpowiednich przygotowań oraz treningu. Na pewno jest to nie lada wyzwanie.
Ted Heartman mówi: Rozumiem. Panie Walter. Jak to jest, przygotowywać się i być pewnym że jest się eleganckim za każdym razem konferencji, by wszystko było idealnie?
Walter Parker mówi: Myślę, że każdy prawdziwy mężczyzna wie jak się przygotować do wielkich wydarzeń. Przygotowuję się tak samo jak do spotkania z kobietą, wszystko musi być idealnie ułożone. Nie można sobie pozwolić na najmniejszą pomyłkę.
Ted Heartman mówi: O, to teraz już wiadomo. *zaśmiał się* Przedostatnie pytanie, na które czekałem do tego momentu. Jest pan gotowy?
Walter Parker mówi: Tak oczywiście! Jak zawsze!
Ted Heartman mówi: Jak to jest, być nieustraszonym konferansjerem jak pan?
Walter Parker mówi: Jak to jest? *zaśmiał się* Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie, jednak wydaje mi się, że odpowiednie techniki podejścia do ładnych Pań mają tutaj jakieś znaczenie. Prawdę mówiąc, gdy nie boję się już gniewu kobiety to nic nie jest w stanie mnie tak naprawdę przestraszyć.
Ted Heartman mówi: Ahh. To wiadomo, nic nie jest gorszego niż złamanie serca, albo złamanie ręki przy gniewu kobiety. Orientuje się jak to jest. Dostał pan kiedyś od zdenerwowanej kobiety? Jeżeli mogę spytać?
Walter Parker mówi: Tak, nie jeden raz. Jednak prawdziwy dżentelmen potrafi godnie przyjąć cios, dlatego nie obawiam się takich sytuacji. Wszyscy wiemy, że takie reakcje są spowodowane przez uczucia, więc skoro uderza to równie znaczy, że coś czuje.
Ted Heartman mówi: Ciekawe co do mnie czuła była, jak mnie kopnęła szpilkom w miejsce intymne. Ale teraz się nie zastanawiam.
Walter Parker mówi: Oczywiście to były tylko sytuacje związane z emocjami w relacji damsko męskiej, nie były to przypadki na ulicy.
Ted Heartman mówi: Dobrze. W takim razie, ostatnie pytanie.
Walter Parker mówi: Jestem gotowy.
Ted Heartman mówi: Chce pan kogoś pozdrowić?
Walter Parker mówi: Chciałbym pozdrowić w szczególności mojego kumpla Franka Rose. Kiedyś wpadnę tam Frank do Ciebie! Pozdrów żonę! Chciałbym również pozdrowić Pana Tezukę oraz wszystkich zawodników VFF. 
Ted Heartman mówi: Dobrze. W takim razie, dziękujemy za udzielenie się w wywiedzie. Był to wywiad z panem Walterem Parkerem, a przeprowadził go dla was, Ted Heartman.

In The Cage to lokalny portal założony w 2016 roku przez początkującego dziennikarza Dextera Barreta skupiający się głównie na szybkim przesłaniu wiadomości z świata sportów walki. Cała redakcja InTheCage odniosła największy swój sukces w 2021 stając się programem podpiętym pod Daily Globe. Na oficjalnych portalach społecznościowych oraz stronie internetowej redakcja magazynu dostarcza nam szybkie informacje ze świata sportu. Wywiady z największymi zawodnikami w kraju,  podcasty, felietony i nie tylko.

tO7ePDi.png

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Frank Rose w trakcie odpoczynku w jacuzzi, przeczytał artykuł z uśmiechem na twarzy. Przekazał pozdrowienia Waltera swojej żonie, która była obok niego.**

Edytowane przez Ksunix
"bary — 02/08/2023 19:25
nie pinguj mnie tępa kurwo
czego nie rozumiecie"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin