Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Barbershop] Hair on Hawick Inc.


Kril

Rekomendowane odpowiedzi

                                                                                                  1jOQH7S.png

Hair on Hawick to rozpoznawalny salon fryzjerski, znajdujący się, jak sama nazwa wskazuje, na Hawick Avenue. Jest to typowy, lokalny barbershop - raczej nie zobaczysz w nim wielkich gwiazd Vinewood, a obsługiwać nie będą Cię styliści z dekadami doświadczenia, a miejscowi samoucy i pół-profesjonalni fryzjerzy. Właścicielem jest Kent Bryce, doświadczony fryzjer, swego czasu prowadzący podobny salon na Mirror Park pod nazwą Herr Kutz, który był stałym punktem wizyt lokalnych mieszkańców. Wykupił on biznes od nie wiążącego końca z końcem poprzedniego właściciela, ponownie otwierając Hair on Hawick dla lokalnej klienteli. Bryce, otwierając swój nowy salon, wszedł we współpracę z Axelem Jurado, właścicielem studia tatuażu Ink Inc, a jednocześnie spółki INC., w którą wcielony został nowo otworzony lokal.

                               2Bq8gaj.jpg

Spoiler

Bez większego przedłużania - chcę otworzyć barbershop na Hawick. Jak zawarłem w tekście, nie ma być to super profesionalny salon a zwykły, miejscowy barber, podobnie jak robiłem to przy Herr Kutz. Biznes będzie jednym z legalnych frontów organizacji Lost Lunatics, więc działał będzie jako jeden ze spotów przy którym będą kręcili się gracze naszej organizacji, jak i pralnią brudnych pieniędzy na małą skalę. Sorry za wstawienie wcześniejszego tematu w zły dział, tak bywa gdy się człowiek śpieszy XD

 

Edytowane przez Kril
Snoop, deBBuu, Krecik i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin