Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[03.12] [AKAN] DICK IN DIXIE - GET BUSY LIVIN' OR GET BUSY DYIN'


hadson

Rekomendowane odpowiedzi

unknown.png

**W piątek w godzinach wieczornych na serwisach streamingowych pojawił się nowy singiel kapeli DICK IN DIXIE,  który został wydany we współpracy z AKAN RecordsGet Busy Livin' or Get Busy Dyin' ma być podobno ostatnią prostą zespołu przed ich pierwszym albumem. Kawałek ten, podobnie jak Rhythm and Booze, powstał jeszcze w pierwszym okresie aktywności kapeli. Na podstawie tekstu można się zorientować, że musiał zostać napisany, kiedy muzycy byli jeszcze przekonani o śmierci perkusisty Roya Stevensona, który według jego siostry Daphne miał pływać skremowany w butelce po whiskey.

Wydanie singla poprzedził dość znaczny szum wokół zespołu w mediach. Po kontrowersyjnym wywiadzie dla WWR, po którym to kapela miała zdemolować studio, ukazał się artykuł pod tytułem "Dick in Dixie: najgorszy zespół swojego gatunku od trzystu lat". Zespół odpowiedział na to plakatem zapowiadającym koncert w Harve's Irish Pub, na którym widniał napis "CUNT LICKING LESBIAN". DAILY GLOBE uznało to za atak w społeczność LGBT. I choć opiekująca się zespołem wytwórnia AKAN Records odpowiedziała na te zarzuty w specjalnym oświadczeniu, to fani spodziewają się, że to podczas niedzielnego koncertu w Harvey's Irish Pub kapela odniesie się do całej tej sprawy na swój osobliwy sposób.

 

SŁOWA

Spoiler

Czuję się jak śmieć, co w sercu nie ma już nic...  Mój fart zdaje się ze mnie kpić...
Cokolwiek zyskam, tracę to od tak... Leżąc w łóżku czekam na jakikolwiek znak... 

MÓJ FART  WYPALIŁ SIĘ DO CNA, PO LEPSZYCH CZASACH NIE ZOSTAŁ NAWET ŚLAD! 
RZĄDZĘ Z TRONU GŁUPCAMI, KTÓRYCH ZŁAMAŁ LOS! SKOPANY I WYRZUCONY NA PRÓG! 
GDY UPADŁEM MOJA KORONA PĘKŁA NA PÓŁ! LECZ ŻADNA PANNA ZA MNĄ NIE UJĘŁA SIĘ!

FORTUNA SPIEPRZYŁA MI OSTATNIM POCIĄGIEM! WYRZUCILI MNIE Z NIEBA, Z PIEKŁA WYKOPALI NA BRUK!
MÓJ JEDYNY PRZYJACIEL PŁYWA W BUTLI PO STAREJ TENNESSEE!
SPYTA KTOŚ: "GDZIE TU KURWA SENS?"
ZAJMIJ SIĘ ŻYCIEM LUB ZAJMIJ SIĘ UMIERANIEM! ZA TAKICH PRZYJACIÓŁ DARZĘ BOGA UZNANIEM!

CZYŚ JUŻ PRZEGRAŁ ŻYCIE SWE? GRAJĄC W CZYJĄŚ GRĘ?
PODNIEŚ ŁEB I OTRZYJ ŁZY! ZAJMIJ SIĘ ŻYCIEM LUB UMIERANIEM!

Mój fart  wypalił się do cna, po lepszych czasach nie został nawet ślad! 
Rządzę z tronu głupcami, których złamał los!
Skopany i wyrzucony na próg!
Gdy upadłem moja korona pękła na pół!
Lecz żadna panna za mną nie ujęła się!

Fortuna spieprzyła mi ostatnim pociągiem!
Wyrzucili mnie z nieba, z piekła wykopali na bruk!
Mój jedyny przyjaciel pływa w butli po starej Tennessee!
Spyta ktoś: "Gdzie tu kurwa sens?"
Zajmij się życiem lub zajmij się umieraniem!
Za takich przyjaciół darzę Boga uznaniem!

Czyś już przegrał życie swe?
Grając w czyjąś grę?
Podnieś łeb i otrzyj łzy!
Zajmij się życiem lub umieraniem!

Fortuna spieprzyła mi ostatnim pociągiem!
Wyrzucili mnie z nieba, z piekła wykopali na bruk!
Mój jedyny przyjaciel pływa w butli po starej Tennessee!
Spyta ktoś: "Gdzie tu kurwa sens?"
Zajmij się życiem lub zajmij się umieraniem!
Za takich przyjaciół darzę Boga uznaniem!

Czyś już przegrał życie swe?
Grając w czyjąś grę?
Podnieś łeb i otrzyj łzy!
Zajmij się życiem lub umieraniem!

Czuję się jak śmieć, co w sercu nie ma już nic... 
Mój fart zdaje się ze mnie kpić... 

PROMOCJA

DANE

 

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Dick in Dixie (Dick Flame, Patrick Sohrani, Roy Stevenson, Terry Watson, Daphne Stevenson, Lenny Maguire)

Numer konta postaci: 4256893772

Przynależność: AKAN Records (40% zysków)

Numer konta wytwórni: 3285384482

Imię i nazwisko menadżera (jeśli posiadasz): Frankie Rogers

Numer konta menadżera: 0392258971

Kontrakt zawarty z menadżerem (dot. podziału zysków): 10%

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Charles Jefferson po usłyszeniu relacji mediów na temat rzekomej homofobii padł ze śmiechu. W geście wsparcia umieścił na terenie baru logo kapeli. Dodatkowo kazał swoim ludziom  kupić po kilka sztuk płyt wydanych przez zespół.**

Edytowane przez Austin.
Łest, hadson i NinjaPijany lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Dick in Dixie promowało swojego ostatniego singla podczas niedzielnego koncertu w Harvey's Irish Pub (05.12). Podczas występu doszło do dość niebezpiecznego incydentu. Gdy wokalista Dick Flame podpalił pianino, przez przypadek zajął się ogniem. Na szczęście został szybko ugaszony przez gitarzystę Lenny'ego Maguire'a i obyło się bez poważnych poparzeń. Można jednak podejrzewać, że wypadek ten mógł negatywnie odbić się na psychice Dicka, który już niegdyś zaliczył bliski kontakt z ogniem. Fakt, że DAILY GLOBE nie wspomniało ani słowem o koncercie, może świadczyć o tym, że kapela wyrwała od spółki bana za plakat, na którym umieścili sylwetkę łudząco przypominającą Adę Grimes.

hUntacf.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin