Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Śnieg na serwerze - ankieta


Mario

Śnieg na serwerze  

550 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy śnieg na serwerze powinien zostać na dłużej?



Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, stodola napisał:

beka, że ludziom nagle przeszkadza troche śniegu xD Nie jest grane 1:1 ciągła Kalifornia, troche śniegu przecież urozmaici rozgrywkę na tym serwisie - co z tego, że z dnia na dzień przywiało śnieg? Chryste.

zajebiscie ci urozmaici rozgrywke ten snieg, teraz mozesz napierdalac te drifty tym civicem z pelnym klimatem

Edytowane przez Vinewood Pimp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiemy frustrację osób, które mocno trzymają się immersji i odwzorowania Kalifornii. Pamiętajmy jednak, że nadal jest to gra, która ma przynosić frajdę z dobrej zabawy, nie bądźmy sztywno zamknięci tylko i wyłącznie na wzór. Dzisiejszy dzień pokazał nam, że po prostu dobrze się bawicie korzystając z tego co oferuje samo GTA V, a my jako serwer powinniśmy wykorzystywać maksymalnie ten silnik i czerpać przyjemność z tego co on oferuje.

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krukovsky napisał:

i co z tego że gramy odwzorowanie Kaliforni? Śnieg to dobre rozwiązanie i fajnie się gra, wiele ludzi zapewne może fajnie akcja/eventy zrobić z tej okazji. Jak dla mnie to może zostać nawet do lutego 🙂

 

Czas na rozpierdol to nie czas na melanż
Straciłem życie czas by nowe zacząć teraz
Wrogów trzymam bliżej od rodziny tu
Ciągle na ulicy trzy godziny snu
Sam nie wiem jak skończę a widziałem dno
Zatykam uszy diabeł mówi ja słyszałem go
Serce mam z kamienia już nie boli mnie
Albo chcesz pogrzeb mieć albo dzwoń po tą policje

 

fotarix i yonaj lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, stodola napisał:

beka, że ludziom nagle przeszkadza troche śniegu xD Nie jest grane 1:1 ciągła Kalifornia, troche śniegu przecież urozmaici rozgrywkę na tym serwisie - co z tego, że z dnia na dzień przywiało śnieg? Chryste.

TYLE KURWA UROZMAICI ZE ZAGRASZ ZE KUWRA SNIEZNKA RZUCISZ JAPIERDOLE ALE RP, Xddd

 

monke lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mario napisał:

Rozumiemy frustrację osób, które mocno trzymają się immersji i odwzorowania Kalifornii. Pamiętajmy jednak, że nadal jest to gra, która ma przynosić frajdę z dobrej zabawy, nie bądźmy sztywno zamknięci tylko i wyłącznie na wzór. Dzisiejszy dzień pokazał nam, że po prostu dobrze się bawicie korzystając z tego co oferuje samo GTA V, a my jako serwer powinniśmy wykorzystywać maksymalnie ten silnik i czerpać przyjemność z tego co on oferuje.

Skoro to tylko gra i ma przynosić frajdę, to niech pewna część ekipy przestanie tak dopierdalać się do immersji.

monke lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mario napisał:

Rozumiemy frustrację osób, które mocno trzymają się immersji i odwzorowania Kalifornii. Pamiętajmy jednak, że nadal jest to gra, która ma przynosić frajdę z dobrej zabawy, nie bądźmy sztywno zamknięci tylko i wyłącznie na wzór. Dzisiejszy dzień pokazał nam, że po prostu dobrze się bawicie korzystając z tego co oferuje samo GTA V, a my jako serwer powinniśmy wykorzystywać maksymalnie ten silnik i czerpać przyjemność z tego co on oferuje.

ja dodam, ze ludzie tu graja dla kreowania charakterow w stanie san andreas wzorowanym na kalifornii i chca sie tego mocno trzymac robiac research nt. usa, cali etc., aby oderwac sie od naszego polskiego podworka a wy dodajecie snieg ktory sie gryzie z realiami ktore powinni byc na serwerze tworzac nierealny scenariusz

Teddy. i Hood Trophy lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vxnewood
Teraz, pasiej napisał:

TYLE KURWA UROZMAICI ZE ZAGRASZ ZE KUWRA SNIEZNKA RZUCISZ JAPIERDOLE ALE RP, Xddd

 

nawet nie rzucisz sniezka bo sie nie da xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin