Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[ZAAKCEPTOWANE]Zmiana cen gruntów.


tesco value

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Proponuję zmienić ceny gruntów na poprzednie, dlaczego?

Aktualnie zwykły domek na pomarańczowej strefie, który nie ma żadnych dodatków i miał kosztować 10-20k kosztuje 55k. Co to oznacza?

Jeśli chciałbym na to zarabiać tak jak myślę większość graczy - duty + dorywcza to ile mi to zajmie?

1700 można dziennie wyciągnąć z 2x duty + dorywcza, 55000 / 1700 = 32,35, czyli na zwykły, mały domek muszę zarabiać dzień w dzień przez PONAD MIESIĄC.

To jest straszna przesada, gra powinna sprawiać przyjemność, a aktualnie robicie taką sytuacje na serwerze, że praktycznie zmuszacie graczy do grindowania gotówki przez co dużo osób po prostu afczy w biznesach na włączonym duty i ich rozgrywka IC jest ograniczona.

 

Według mnie odpowiednia cena to była ta poprzednia, bo już faktycznie fajne domki były za 40-60k, czyli ten powiedzmy miesiąc zarabiania, lecz takie zwykłe bez niczego to z 9-10 dni, co według mnie i pewnie większości graczy jest odpowiednim czasem, a w końcu robicie serwer dla graczy, tak?

 

Dodatkowo - chcecie, żeby ludzie jeździli jakimiś zardzewiałymi samochodami, bo jest klimat PALETO, jakaś wiocha, a potem za kilka desek wołacie po 55 tysięcy, zastanówcie się w końcu jak chcecie to grać.

Rukol, GameKryst, kamn i 11 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin