Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

ULSA/Screenshots


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Gość beibsinthetrap

1157839979_unknown(6).thumb.png.ca824d8838d82df5d4abede31bae05af.pngHarmony Gomez wygrała pierwsze miejsce w konkursie lokalnej sławy Kealle "NIKSY" Lought, następstwem tej sytuacji jest między innymi znalezienie się na okładce świeżego albumu raperki, w skutek ten meksykanka niekoniecznie pozyskała poparcie wśród studentów. Zdania na jej temat zostały podzielone, a głównym ogniwem były zazdrosne studentki oraz te dziewczyny, które trzymały za nią przysłowiowe kciuki. W sekcji męskiej przeszło to bez większego echa, w ewentualności dyskutowano o tym w zamkniętych grupach, kiedy na prawdę nie było już o czym rozmawiać, a sam temat sprowadzał się do wyzywającego zdjęcia gdzie kunszt artystyczny stanowi pozująca Harmony Gomez. Należy podkreślić, że Mona przeszło od trzech lat nie zajmowała się profesjonalnym pozowaniem przed obiektywem a potwierdzeniem tej tezy jest nieaktywny profil instagram niedoszłej supermodelki.

Po mieście krążyły samochody, które zostały przygotowane przez WrapMe - poza okleiną i innymi dodatkami miały podrasowane nagłośnienie z których można było usłyszeć najnowsze wydawnictwo NIKSY jak i ją samą w jednym z czterech samochodów, gdy ta oblewała się szampanem z Harmony Gomez (osoba, która wygrała konkurs). Cała kolumna zmierzała na imprezę do Vanilla Unicorn. Ten widok mogli zauważyć mieszkańcy Rockford Hills, Vespucci, czy samo Davis.

Nie obyło się również bez przeróbek zdjęć Harmony Gomez, czy filmików z nocy spędzonej w kolumnie ekskluzywnych pojazdów SUV w ekstrawaganckiej kolorystyce i odsłuchu krążka w Vanilla Unicorn. Wynikało z nich, że Mona Gomez bawiła się dobrze.
Niedługo po tym, bo kilka dni później Harmony zapadła się pod ziemię, kompletnie z dnia na dzień. Tak na prawdę wykluczyła się ze społeczności kampusu na własne życzenie, ale to nie znaczy, że nie uczęszczała na zajęcia - chociaż pojawiały się przelotne opuszczania seminariów ze względu na stan psychiczny.

Co działo się w życiu studentki przez okrągłe półtora miesiąca?
Jeden ze studentów który miał odgrywać Romeo i Julię Shakespeare'a z Harmony Gomez zauważył brak jej obecności na zajęciach zaraz po hucznym wydaniu albumu GOLD. Zaintrygowany postarał się o zdobycie jakichkolwiek informacji na własną rękę, niemalże niczym psychofan, ale on po prostu się o nią martwił. W końcu była jego partnerką na zaliczeniach. Dowiedział się między innymi, że Gomez jest świeżo po bolesnym rozstaniu z koszykarzem Kaydron Riley, stwierdził, że nie pozostawi po sobie suchej nitki, i o ile sprawa miała być cicha to niespodziewanie nabrała rozpędu, ogólnie mówiąc stała się jednym z topowych tematów wśród pomniejszych grup studentów. Mona sporadycznie pojawiała się wieczorami w osamotnieniu lub u boku Linus Crandall na terenie kampusu, chociaż jego obecność była znikoma. W zasadzie gdyby nie to, że przechadzała się z nim, to ciężko byłoby ją odróżnić od studentek typu goth, może to bardzo naciągane, ale taki styl malowania i ubioru objęła by wyrzucić z siebie negatywne emocje, jej codzienne kreacje krzyczały wręcz "pomocy". W ostatnim czasie pokazała się bez oversize ciuchów, porównując jej obecną figurę do tej ze starszych zdjęć idzie złapać się za głowę.  Gomez aktualnie jest kompletnie przy kości, widocznie te półtora miesiąca było dla niej intensywnym okresem.

                                                                                                                                                       diary page nr. 34zyje_luznym_zyciem_nie_przejmuje_sie_problemem.png
                                                                                               Title „all for us

Minęło już tyle czasu odkąd się znamy, a ja dalej nie rozumiem dlaczego to potoczyło się w ten sposób, Kay. Byłam tak zdesperowana, że szukałam poczucia bezpieczeństwa i bliskości na siłę. Musiałam się czymś zasłonić, tylko co mi to przyniosło? Nie jestem w stanie odnieść się do tego w racjonalny sposób, chociaż tak bardzo bym chciała, to czuję, że coś we mnie umarło.

Ok, well... Poznaliśmy się zupełnie przypadkiem, chyba..? W końcu potrzebowałam bliskości i poczucia bezpieczeństwa, a Bader to jeden z wielu dupków na kampusie, dlatego został skreślony (poza tym spotyka się z Nevaeh, LOL). Czasem czuję, że to Ty byłeś i jesteś alternatywnym wyborem w tym wszystkim. Jaki jest jego fenomen, że wszyscy chcą mieć z nim jakąkolwiek relacje..?

 Mam wrażenie, że Crandall maczał w tym palce, on po prostu chciał, żebym na Ciebie trafiła.
 Tylko.. Dlaczego? To ma związek ze mną i Baderem, czy z Tobą i.. W sumie to tylko Tobą? Dobrze wiesz przez co razem przechodziliśmy na samym początku, głupku. Zarywałam noce między zajęciami tylko po to, żebyś poczuł się lepiej. Wiedziałam, że potrzebujesz obecności osoby trzeciej, że potrzebujesz pieprzonej rozmowy. Byłam zawsze na zawołanie, jak Twój prywatny anioł stróż, wspierałam Cię kiedy było dobrze, kiedy było źle. Bez względu na wszystko chciałam rzucić się za Tobą w ogień, KayD. Oddałabym za Ciebie wszystko, nawet życie. Gdzie jesteś, kiedy to JA Cię potrzebuję? Czuję się.. Kurwa tragicznie, ale daję sobie radę, z Twoją pomocą czy bez. Za każdym razem kiedy czuję się źle odpływam myślami do dobrych wspomnień, do wspomnień w których czuję pozytywny vibe, to on ratował mnie na początku. W rezultacie wystarczy spojrzeć na moją obecną kondycje, nie mam nic do ukrycia, po prostu nie mam chęci pisać i mówić Ci jak to jest, Riley.


Miłość. Jaka jest na prawdę? Skłamałabym, gdybym napisała, że jej nie znam. Kiedy utrzymywaliśmy kontakt czułam się cool. bambam.pngBrak Ciebie sprawił, że w środku już dawno umarłam, wróciłam do P. Wszystko jedno jak to się skończy.

Co się z nami stało, Kay..? Mogłam trzymać Cię mocniej gdy chciałeś iść. Przez cały czas szukałam Ciebie w kimś innym, chcę wrócić  do tego uczucia, chcę wrócić do tego co było. Chcę wiązać z Tobą przyszłość, okay..? Nie potrafię już inaczej i wiem, że to głupie. To  tylko college, kolejny rozdział który niedługo będzie zamknięty. Piszę to tylko dlatego, że jestem trzeźwa drugą noc i nie mam co ze  sobą zrobić. Nie mam też z kim tego świętować, well... Hell yeah Harmony Gomez. To mały krok dla Ciebie, a duży dla ludzkości...

Nie chcę stawiać go w złym świetle, więc... Wszystko co złe leży w moim interesie. Zdziwiony? Myślę, że ani  trochę. W końcu byłam i  jestem totalną zdzirą bez hamulca, Queen Of Drama 🎭 (Hi, Chelsey. Jak się bawisz dziewczyno?). Jestem pewna, że kojarzysz Zurri  Parrish. Co mogło pójść źle..? Studentka i profesorka, przez wielu okrzyknięta jako matka i córka ale mało kto wiedział, że ta cała  relacja miała drugie dno. Parrish wspierała mnie od samego początku, zobaczyła we mnie coś, czego nikt nie mógł dostrzec wcześniej. W styczniową noc przyznała, że nie myliła się co do mnie, a ja zapytałam ją wtedy "Wha.. O czym mówisz, Parrish..?". W ogromnym  skrócie odparła mi, że jestem jej młodszą wersją, musiałam to przetrawić. Wiedziałam, że jeśli zareaguję gwałtowanie i nie po jej  myśli-- Ujawni moją tajemnice. Nie minęło sporo czasu, żeby nasza relacja przerodziła się w coś większego. Blah, blah.. Blah, wiem, że  to też brzmi głupio. Do tej pory mam kompletny mętlik w głowie kiedy wracam pamięcią wstecz. Dlaczego to zrobiłaś Gomez? Nie  wiem, kurwa. Odkąd tu studiuję wszystko się zmieniło, nawet moje podejście do ludzi. Nie zgrywam już pozorów, po prostu jestem  szczera do bólu. To źle? Większość uzna, że tak. Co ja o tym myślę? Niewiele osób ma odwagę przedstawić komuś szczerą opinię, to  jest mój plus i minus, zależnie od sytuacji, ale przecież potrafię ugryźć się w język.. Chyba?

PS. Kay, chcę znów słuchać The Weekend z Twojego powodu, allright..?

unknown.png

unknown.png

Edytowane przez beibsinthetrap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

obraz_2021-10-16_121433.png.2f57d9e592dc1ea57c707a82fe846adb.png
giphy.gif?cid=790b7611a7c7505702de8b2ad5
E4UQ6qU.png

lyXkiGE.png
20tmXlu.png
6DBQY7s.png
zMaeTWN.png
ipQT4c0.png

0LEq3nW.png
3npWqPT.png
Sw60EED.png
ccAbxHb.png

"[...] DLACZEGO?!  O mój boże... To wciąż wydaje mi się takie... Surrealistyczne... Czy serio zrobiłam coś na tyle złego, by otrzymać taką... Pierdoloną reakcję? Może chodzi o mój wygląd?.. Nie wyglądam wystarczająco dobrze? "Myślałaś kiedyś nad zmianą fryzury?" Boże, to na bank to! Albo... Może jest jeszcze ktoś... Ktoś nowy? Może jest bardziej cool ode mnie? Kurwa... Czy to był zły pomysł, myśląc, że jesteśmy sobie przeznaczeni? POTRZEBUJĘ CIĘ TUTAJ... Lfdaspogarewa-043!!!!!!! MÓJ MÓZG OSZALEJE!! SERIO?! Lepiej jest zakończyć wszystko, niżeli ze mną po prostu... POROZMAWIAĆ?! POSTARAĆ SIĘ?!  POWIEDZIEĆ MI PROSTO W TWARZ, CO JEST NIE TAK? Powinnam wiedzieć, że to była tylko głupia, pierdolona miłość. KURWA, KURWA, KURWA. TĘSKNIE ZA TOBĄ, ZA BARDZO."
 

d9vL23a.png
ajALe71.png
GkEtkmg.png
xS0UmBB.png
8tsV4aq.png
3AnvTUR.png
U6Sp3MU.png

Edytowane przez ElderGoose

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin