Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga] Jackal


wedw0w

Rekomendowane odpowiedzi

[b]Link do Twojego konta:[/b] https://forum.v-rp.pl/profile/1194-wedw0w/
[b]Link do konta oskarżonego:[/b] https://forum.v-rp.pl/profile/510-jackal/
[b]Powód składania skargi:[/b] komuch
[b]Wyjaśnienie sprawy:[/b] Witam, chciałbyć złożyć skarge na takiego komuniste, jego nick to Jackal.
 Administrator mówi, że będąc w organizacji przestępczej można wykonywać tzw. RDM bez powodu, bo zapytałem się tylko o prace.
 Ci wyciągneli kije, zaczeli rozwalać samochód kumpla, plus typ zaczął mnie gonić z baseballem. No to mu wbiłem BW, bo mnie chciał zabić.
 Potem wjeżdzają sobie w czterech, dmią moich kumpli BEZ POWODU, mnie to jeszcze rozumiem. wbiłem BW ich koledze, ale tamtych BEZPODSTAWNEI Zdmili,
 no to gonią mnie w 4, to zabieram im auto i sobie uciekam. No chyba logiczne, inaczej bym sobie leżał na BW. No i póżniej jeżdzimy sobie
 ich samochodem, bo Ci się nie uspokoili. TO NAGLE CZERWONY SAMOCHÓD CZYLI TEN KRZAK zaczął nas DERBOWAĆ WJEŻDZAĆ W AUTO, ON NIE MY. No i my 
dostaliśmy ajota bo Jackal to jest komuch, pewnie jakiś ich kumpel. Także proszę o zbanowanie tego komucha, bo gierka tutaj nie am sensu.
 Ajotowanie kogoś za nic, kiedy ukradliśmy komuś auto. Kradziez auta równa się z grą IC, mogli się zgłosić na policje albo jak są takimi 
gangsterami to sami sobie odebrać ten samochód.
[b]Dowody:[/b] logi
Edytowane przez wedw0w
Adek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, miejsce zaczynała się na stacji gdzie bez podstawnie podbiegli do mojego samochodu (gdzie ja nawet do nich nie podchodziłem nic z nimi nie grałem) i zaczęli bić go stalowymi łapkami (od kiedy można z pięści w samochód nawalać?) jeden z oponentów się odłączył od grupy i został usadzony na ziemie, po chwili nagle ni z tego ni z owego w CENTRUM miasta pod urzędem zaczęli nas bić,  kolega wedw0w jaki ostatni ocalały zauważył ich samochód OTWARTY i z KLUCZYKAMI W STACYJCE - przeanalizujmy dokładnie sytuacje, goni Cię paru napastników w celu ciężkiego pobicia lub też nawet zabicia, korzystasz z nadanej ci okazji czy uciekasz dalej na piechote? No to chyba proste, że korzystasz i uciekasz takim oto samochodem. Cała sytuacja jest tak śmieszna, że aż straszna i aż nie chce się wierzyć, że ma to miejsce na serwerze.

wedw0w lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja skarga traci sens w pierwszych zdaniach w których zamiast wyjasnić sprawe jak człowiek i spróbować nawiązać dialog ty mnie obrażasz zachowując się jak naburmuszony dzieciak. Wstawiam jeszcze screena z gry po którym dostałes bana na dwie doby. 

 

 

asd.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem prawdę, nie da się z Tobą dogadać. Pisałem Ci ciągle, a Ty swoje. I dałeś mi ajota na 2 godziny za DM, Derby i coś tam jeszcze kiedy oni zaczeli dmić. Ale dobrze, rozumiem. Założe organizacje, kupie sobie AK i będę jeździł ciągle przez centrum i db napierdalał do cywili bo przecież można, chyba po to organizacja jest, ta?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co odjebaliście nazywasz grą? Car kill w środku miasta, kradnięcie wozu sprzed oczu bandy zbirów? Potem zajebaliście czołówę z bilbordem na wylotówce i dalej śmigaliście, weźcie się nie pogrążajcie nawet xD

 

 

Edytowane przez vato
Kamilek, UŁAN, Spectre i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wedw0w napisał:

No to wysiadłem z auta i sobie uciekałem przed Tobą, a Ty zamiast odebrać auto i jechać do swoich to kurwa jeszcze mnie bićchcesz, no to wracam do auta. Wracaj na kotnika.

 

JA PIERDOLE XD chłopie, jeżeli odgrywam na tobie /me to chyba logczine, że to odgrywasz a nie wypierdalasz z auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin