Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gra/mjd] Makarov


Makarov

Rekomendowane odpowiedzi

[b]Link do Twojego konta globalnego:[/b]https://forum.v-rp.pl/profile/1419-makarov/
[b]Nazwa postaci na którą nałożono karę:[/b]Lewis Henderson
[b]Rodzaj kary: (warn/aj/blokada/ban, itp.)[/b]ban i aj
[b]Powód nałożenia kary:[/b]niski poziom RP + poradniki ROLEPLAY (ADMINJAIL) i wysywiska (ban)coś takiego chyba tak napisał najprawdopodobniej mógł mieć tłuste palce i ssuneły mu się z klawiatury
[b]Członek ekipy nakładający karę:[/b]mjd
[b]Wyjaśnienie sytuacji:[/b]Dostałem 120 minut maila za odegraną akcje przeszukania (nic nie zabrałem wtedy) nie pamiętam nazwy postaci przeszukiwanej było to 3 września w godzinach 20:30-21 więc jak możecie sprawdzić w logach to pewnie znajdziecie. A ban dostałem gdy napisałem do niego co było nie tak, ja nie będę lizał dupy administracji tylko wprost powiem że jest kawał chama i nie będę się o nic prosić, akcja była zagrana więc konsekwencje powinny być pociągnięte IC a nie OOC skoro mówił o jakimś radiowozie że przejeżdzał. W sumie to mógł być jego kolega co go przeszukiwałem dlatego odrazu wjebał karę. 
[b]Ewentualne screeny/świadkowie:[/b]Brak był tylko jakiś przydrożny gracz o nick James Tall coś, graliśmy że sobą fajne pare akcji w barze itp. 

Bardzo proszę żeby nie rozpatrywał ten mjd bo on już się popisał wysokim poziomem RP, skoro już tak kategoryzuje ludzi na gorszych i lepszych pod takim chujowym względem. 

Edytowane przez Makarov
Michigoon, Jakubal i ADI lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin