Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Positiv]


Don Pain

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: - https://forum.v-rp.pl/profile/4303-don-pain/

Link do konta oskarżonego: - https://forum.v-rp.pl/profile/2203-Positiv/

Powód składania skargi: - Reagowanie na zgloszenie gracz-LSSD jako supporter ktory jest stronniczy poniewaz gra w SD

Wyjaśnienie sprawy: - Napisalem "wylegitymuj sie" w mysl podania imienia i nazwiska oraz numeru odznaki. Potem nawet napisalem zeby podali stricte odznaki. Nie podalem wylegitymuj sie jako legitymacje sluzbowa, zostalo to zle zrozumiane. Byla pozna pora i moglem to lepiej ujac. Nie mialem zlych intecji i mysle ze positiv wymierzyl zbyt surowa kare. Tak ja w powodzie, uwazam ze supporter nie jest bez stronny i nie powienien reagowac na zgloszenia departamentu.

DOWOD:
DZwcqZ9.png

Edytowane przez Don Pain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. nie gram w PD

2. nie ma zapisu ktory zabronilby mi zareagowac na lamanie regulaminu przy sytuacji z PD gdy gram LEA

3. grasz polskie podwórko

4. grasz dziecko jp

5. płaczesz mi na w

6. a jak Cię ignoruję na /w to zaczynasz utrudniać grę i przenosić płacz ooc na ic

 

mysle, ze podsumowalem co mialem podsumowac i w sumie tyle co mam do dodania w tej skardze, zastanow sie nad soba - rada ode mnie na przyszlosc

Krejzi, dex1, Strielok i 8 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od samego początku, że Twoja opinia o mnie jest z góry osądzona. Zachowujesz się arogancko i chamsko w stosunku do innych graczy, o czym świadczą choćby powody kar, które wystawiasz. Po drugie, nawet w STANACH, czy UK w którym mieszkam, masz prawo do przysłowiowego wylegitymowania się funkcjonariusza, który ma z Tobą interwencję. Twoje stwierdzenia, które wypunktowałeś, nie mają jakiegokolwiek podparcia, tylko suche słowa, którymi obrażasz graczy. Odnosząc się do punktu 4, chciałem z Tobą wyjaśnić karę, gdyż nie była słuszna - w zamian otrzymałem pocisk, żebym sobie poszedł na ls-stories. Wylegitumuj sie nie jest w mysli polskiego podworka. Zachowales sie arogancko po spytaniu sie ciebie ze serio za takie cos dajesz kare. Kara jest niesluszna i to wiele graczy moze powiedziec.

Na sam koniec, chciałbym tylko jeszcze zaznaczyć, że nie jest to apelacja od kary.

EDIT#1 Nastąpiła mała pomyłka w skardze, pisząc temat miałem na myśli LSSD, którego graczem jest Positiv

Samurai_, Buli, onimane i 27 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin