Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Daniel5204] MariuszBuu


MariuszBuu

Rekomendowane odpowiedzi

 

[b]Link do Twojego konta:[/b] https://forum.v-rp.pl/profile/1476-mariuszbuu/
[b]Link do konta oskarżonego:[/b] https://forum.v-rp.pl/profile/166-daniel5204/
[b]Powód składania skargi:[/b] 100minut jaila za przekroczenie predkosci w miescie i nie stosowanie sie do sygnalizacji. Sam mnie odeslal jeszcze do adnotacji gamemasterow.
[b]Wyjaśnienie sprawy:[/b] Pusto jest, jade szybko swoim autem a tu straznik daje mi AJ na 100 minut za jazde nonrp. Jazda nonrp to zapierdalanie autem po ulicy
Kolega gdyby wsiadl nieraz do auta nawet w Polsce to by nie wiem co powiedzial. Bo lamanie przepisow to dla niektorych kolego nie jest cos niemozliwego.
[b]Dowody:[/b]

image.png.df5604c5c19b408046011a1e25d2d793.pngimage.png.e5ec1fe1c09edb5638daf6b1fd9b0635.png
image.thumb.png.90c42b039cfd0e42243a7203bfd2472f.png
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce podkreslic ze banuje mnie z adnotacji
"

Znaki drogowe oraz sygnalizacja świetlna.

 

Decydujemy się na narzucenie przestrzegania sygnalizacji świetlnej oraz znaków drogowych. Od teraz każdy obiekt o takim znaczeniu, który widzicie na mapie staje się wiążący i jacykolwiek funkcjonariusze LEA mają pełne prawo na zatrzymanie was i ukaranie wedle Penal Code (https://forum.v-rp.pl/topic/896-san-andreas-penal-code/).
"
Aj i support to nie funkcjonariusz. 

Jakby policja mnie przylapala na tym to dostalbym sroga kare. 

Edytowane przez MariuszBuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja zaczeła się od sytuacji, kiedy leciałeś vmax obok komendy uderzając w słup, kiedy obrócilo twój pojazd o ponad 200 stopni jak gdyby nigdy nic. Zwolnileś pojazdem, nawet zatrzymaleś się na światłach, by zrobić dwa kólka wokół głównej trasy jadąc v-max swoją zołtą Blistą Kanjo, głównymi ulicami miasta. By jak ty to powiedzialeś nawiązać interakcję z PD, z czego jasno regulaminu wynika, że nie można uciekać przed LEA, bez poważnego powodu, co sam chcialeś uczynić ponieważ stwierdzileś, że teraz nic się nie dzieje na serwerze bo każdy bije duty w biznesie. Zapomnialeś również o 2 punkcie tego samego regulaminu, którego nie przypisałeś, a sam się przyznaleś do chęci popełnienia niego, a twoim poważnym powodem jest pustka na serwerze i dlatego, że kazdy bije duty w biznesie. 

 

@Down Osoba poniżej nie była świadkiem, ponieważ kierowca jechał sam, a jedynie bronił swojego kolegi poprzez pisanie mi prywatnych wiadomości przez obu jegomościów, zglaszając równiez pretensje czemu mu nie odpowiadam, ponieważ miałem w tym momencie  też inne obowiązki oraz inne wiadomości od pozostałych graczy. Przyczepiłbym się do screen'ów które są zapewne zamazane, bo działają na waszą niekorzyść, ale to nic.

 

Cytat

Ucieczka przed agencjami stanowiącymi prawo.

 

Z rozwojem mentalności działającej na serwisie wprowadzamy zakaz bezsensownych ucieczek przed LEA, podejście wolnej ręki odbiło się negatywnie na rozgrywkę prowadzoną w Paleto Bay. Od chwili napisania postu wszystkie ucieczki, które nie mają za sobą poważnego powodu, a są robione z głupoty czy chęci uniknięcia zwykłego mandatu lub innej niskiej kary będą karane. O wszystkim będzie decydował indywidualny incydent i poprzez decyzję odpowiadającego na zgłoszenie będzie ustalane czy powód jest odpowiedni i jeśli nie to, na jaką karę zasługuje.

 

 

unknown.png

image.png.6f524ff9e8d58656bf804d2b84ebccd7.png

image.png.47182e3446a50163f1134333163d6440.png

 

 

Dodatek

image.png.61a51504df5d27779ac719fae69f274f.png

 

Kapsula i Mitsu lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiazac z nimi interakcje to jest po boku, bo to oni maja mnie zatrzymac a nie ty. 

"że nie można uciekać przed LEA" - Gdzie komu uciekam/uciekalem? Napisalem ze bede uciekac? 

To ze kazdy bije duty o tej godzinie to jest fakt i moja jazda nikomu nie przeszkadzala, bo bylo pusto z fizycznych graczy, reszta ma sie zajac policja ktora przy okazji miala by co robic.

Dodatek to realtalk. 

Wjazd w slup to chyba po twoim AJ lub to twoj ping juz widzi. Bo to nie jest randomowa liczba z serwera a ty masz go +100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że również z Danielem miałem nieprzyjemność porozmawiać oraz niejako byłem świadkiem zdarzenie bo byłem przy poszkodowanym to pozwolę wtrącić sobie swoje dwa grosze. Zaczniemy od samego początku czyli podejściu Supportu do graczy, niestety podejście oskarżonego jest mega nieprofesjonalne i wręcz odpychające, support nie odpisuje na pytania, które niestety trzeba powtarzać parukrotnie żeby uzyskać odpowiedź (Tutaj mogę oko przymknąć, może miał spam może nie, nie chce mi się wdrążać). Kolejnym rażącym zachowaniem z jego strony jest opryskliwość i zwykłe chamstwo w wypowiedziach w stronę gracza, zadałem supportowi pytanie 3 razy, niestety Daniel zamiast mi na nie odpowiedzieć kiedy łaskawie już znalazł chwilę to zaczął mi odpowiadać pytaniem na pytanie w sposób wręcz odrażający. Nie wiem co taka osoba robi w administracji, ale wygląda to co najmniej słabo. Teraz przejdźmy do kwestii samej zaistniałej sytuacji "jazda non-rp" od kiedy jazda szybka, dynamiczna to jazda non-rp? Niestety to są dwa różne pojęcia, które jak Daniel zechce wytłumaczę mu bo widzę, że ma z tym problem (jak tylko odblokuje PW będąc na /admin duty). Oskarżony w naszej krótkiej (gdyż zablokował pw będąc na /aduty) rozmowie odesłał mnie do publikacji gamemasterów - dokładnie przeanalizowałem tamten dział i niestety nie odnalazłem nic co mogłoby nam pomóc. Support jako swojego argumentu dlaczego nadał karę przytoczył ten podpunkt, który pozwolę sobie teraz zacytować.

"Znaki drogowe oraz sygnalizacja świetlna.

 

Decydujemy się na narzucenie przestrzegania sygnalizacji świetlnej oraz znaków drogowych. Od teraz każdy obiekt o takim znaczeniu, który widzicie na mapie staje się wiążący i jacykolwiek funkcjonariusze LEA mają pełne prawo na zatrzymanie was i ukaranie wedle Penal Code (https://forum.v-rp.pl/topic/896-san-andreas-penal-code/)."

 

Na czerwonym tle zaznaczyłem zdanie, które nas powinno najbardziej w tym podpunkcie zainteresować, ale dlaczego ma to w ogóle nas interesować skoro jest tu mowa o znakach drogowych oraz sygnalizacji świetlnej? Support nie jest od bycia bogiem i psucia rozgrywki. Daniel zarzuca jakiś słup lecz czy drogi support zatroszczył się o dobro graczy i nie sprawdził jaki gracz ma ping lub czy to nie było zwykłe desynchro? No niestety nie jedyne co zrobił to od razu obarczenie gracza winą bez dania jakiejkolwiek szansy na wytłumaczenie się. Słowami końca polecam wczytać się w naszą rozmowę, która jest poniżej w linku i przeanalizowanie naszej dyskusji, która niestety zakończyła się dosyć szybko gdyż Support będący na /admin duty postanowił wyłączyć możliwość pisania wiadomości prywatnych tym samym uniemożliwiając graczom komunikację z nim w celu jakiejkolwiek pomocy (serwer jest nowy większość graczy ma na pewno mnóstwo pytań bez odpowiedzi). Ja niestety odpowiedzi na pytanie zadane cztery razy nie otrzymałem, dostałem jedynie wiadomość "Nie ma to znaczenia ze sprawą [...]" lecz parę linijek wstecz sam Support pisał o Ucieczce przed Policją w tej właśnie sprawie więc.. no cóż.

 

https://imgur.com/a/CTH1QFO

MariuszBuu lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, HSKI napisał:

Jako, że również z Danielem miałem nieprzyjemność porozmawiać oraz niejako byłem świadkiem zdarzenie bo byłem przy poszkodowanym to pozwolę wtrącić sobie swoje dwa grosze. Zaczniemy od samego początku czyli podejściu Supportu do graczy, niestety podejście oskarżonego jest mega nieprofesjonalne i wręcz odpychające, support nie odpisuje na pytania, które niestety trzeba powtarzać parukrotnie żeby uzyskać odpowiedź (Tutaj mogę oko przymknąć, może miał spam może nie, nie chce mi się wdrążać). Kolejnym rażącym zachowaniem z jego strony jest opryskliwość i zwykłe chamstwo w wypowiedziach w stronę gracza, zadałem supportowi pytanie 3 razy, niestety Daniel zamiast mi na nie odpowiedzieć kiedy łaskawie już znalazł chwilę to zaczął mi odpowiadać pytaniem na pytanie w sposób wręcz odrażający. Nie wiem co taka osoba robi w administracji, ale wygląda to co najmniej słabo. Teraz przejdźmy do kwestii samej zaistniałej sytuacji "jazda non-rp" od kiedy jazda szybka, dynamiczna to jazda non-rp? Niestety to są dwa różne pojęcia, które jak Daniel zechce wytłumaczę mu bo widzę, że ma z tym problem (jak tylko odblokuje PW będąc na /admin duty). Oskarżony w naszej krótkiej (gdyż zablokował pw będąc na /aduty) rozmowie odesłał mnie do publikacji gamemasterów - dokładnie przeanalizowałem tamten dział i niestety nie odnalazłem nic co mogłoby nam pomóc. Support jako swojego argumentu dlaczego nadał karę przytoczył ten podpunkt, który pozwolę sobie teraz zacytować.

"Znaki drogowe oraz sygnalizacja świetlna.

 

Decydujemy się na narzucenie przestrzegania sygnalizacji świetlnej oraz znaków drogowych. Od teraz każdy obiekt o takim znaczeniu, który widzicie na mapie staje się wiążący i jacykolwiek funkcjonariusze LEA mają pełne prawo na zatrzymanie was i ukaranie wedle Penal Code (https://forum.v-rp.pl/topic/896-san-andreas-penal-code/)."

 

Na czerwonym tle zaznaczyłem zdanie, które nas powinno najbardziej w tym podpunkcie zainteresować, ale dlaczego ma to w ogóle nas interesować skoro jest tu mowa o znakach drogowych oraz sygnalizacji świetlnej? Support nie jest od bycia bogiem i psucia rozgrywki. Daniel zarzuca jakiś słup lecz czy drogi support zatroszczył się o dobro graczy i nie sprawdził jaki gracz ma ping lub czy to nie było zwykłe desynchro? No niestety nie jedyne co zrobił to od razu obarczenie gracza winą bez dania jakiejkolwiek szansy na wytłumaczenie się. Słowami końca polecam wczytać się w naszą rozmowę, która jest poniżej w linku i przeanalizowanie naszej dyskusji, która niestety zakończyła się dosyć szybko gdyż Support będący na /admin duty postanowił wyłączyć możliwość pisania wiadomości prywatnych tym samym uniemożliwiając graczom komunikację z nim w celu jakiejkolwiek pomocy (serwer jest nowy większość graczy ma na pewno mnóstwo pytań bez odpowiedzi). Ja niestety odpowiedzi na pytanie zadane cztery razy nie otrzymałem, dostałem jedynie wiadomość "Nie ma to znaczenia ze sprawą [...]" lecz parę linijek wstecz sam Support pisał o Ucieczce przed Policją w tej właśnie sprawie więc.. no cóż.

 

https://imgur.com/a/CTH1QFO

Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia do działania supportera możesz zawsze złożyć skargę. Na ten moment twój post jest bezsensowny i nie wnosi nic do obecnej sytuacji, skarga w której nie uczestniczysz nie jest miejscem do wyrażania swoich subiektywnych opinii popartych punktem widzenia innych osób. Kolejne tego typu posty będą nagradzane odpowiednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin