Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA LICZBOWA] MD LOTTO.


kempuś.

Rekomendowane odpowiedzi

uWWadeM.png

 

 

MD LOTTO - firma zajmująca się dystrybucją gier losowych na terenie San Andreas. 

Lokal MD LOTTO znajdujący się w centrum miasteczka, z którego może korzystać dosłownie każdy obywatel który jest pełnoletni.


 

Jak będzie odbywała się rozgrywka? Kupony będzie można kupować codziennie w godzinach wieczornych gdy lokal będzie otwarty, zasady gry wyglądają następująco:

 

Z początku będą dostępne tylko dwa tryby gier - pierwszy klasyczny, wybieranie sześciu numerków z czterdziestu dziewięciu, zaś drugi to wykupienie ilu się chce numerków (od 1 do 100) im więcej wykupionych numerków tym większa szansa na wygraną.

 

‘Klasyczny:’

  • Wykupienie kuponu to koszt $120;

  • Gracz wybiera sześć numerków z dostępnych czterdziestu dziewięciu;

  • Losowanie odbywa się w każdy wtorek, czwartek oraz sobotę;

  • Aby wygrać główną nagrodę wystarczy dobrze skreślić trzy z sześciu numerków;

  • Jeżeli dwie lub więcej osób dobrze skreśli trzy z sześciu numerków - nagroda jest dzielona przez wszystkich na pół;

  • Ponadto w przypadku gdy osoba skreśli cztery z sześciu dostępnych numerków - zgarnia całą pule, bez względu na to ile osób skreśliło ‘trójkę’

  • Tak samo ma się w przypadku skreślenia pięciu oraz sześciu numerków z sześciu dostępnych, oraz jeżeli dwie lub więcej osób skreśli piątkę lub szóstkę - tak samo nagroda jest dzielona przez wszystkich na pół;

  • Jeżeli nikt nie skreśli dobrze trzech liczb, pula nagrody przechodzi na następne losowanie (kumuluje się)

  • Z każdej puli (co losowanie) jest odejmowane 20% które idzie na konto firmowe MD LOTTO.

 

‘Wykup numerek:’

  • Koszt jednego numerka to $100;

  • Możliwość wykupienia numerków jest nieograniczona;

  • Liczba dostępnych numerków (od 1 do 100);

  • Losowanie odbywa się po wykupieniu wszystkich stu numerków;

  • Finalnie losowany jest jeden numerek - który zgarnia całą pulę (80% wkładu graczy, 20% idzie dla firmy MD LOTTO. - czyli do wygrania będzie $8000)

 

Rekrutacja:

 

Poszukiwany pracownik (kasjer) dla lokalu, CV można wysyłać już na dniach, wystarczy śledzić nasz profil na LI.

(( rekrutacja wystartuje od razu jeżeli aplikacja zostanie zaakceptowana, będę potrzebować zaufanych ludzi, nie przyjmę pierwszego lepszego gracza. Musi to być osoba której będę mógł ufać, ponadto zarobki u mnie będą o wiele większe niż w zwykłym biznesie, nie licząc zwykłego duty te $600-$800 dodatkowo gracz będzie otrzymywać pieniądze z ściąganych procentów z puli nagród. ))



LOKALIZACJA:

Lokal MD LOTTO. będzie ulokowany bardziej w centrum, aby każdy gracz miał swobodny do niego dostęp.


VlKLusU.png

 

OOC:

 

Cześć! kto mnie zna ten zna, niektórzy z gorszej strony niektórzy jednak z tej dobrej. Pomimo że prowadzimy z Azotonem komis wiedzieliśmy że będziemy chcieli założyć jeszcze jeden biznes, finalnie postawiliśmy na lotto gdzie tak naprawdę każdy gracz będzie mógł się wzbogacić na naszym biznesie, jak i też trochę pieniążków tutaj u mnie zostawić. Jak ten biznes będzie prosperować jak i skąd gracze będą mieli pewność że ich nie oszukam? To już właśnie zostawiłem sobie na notkę OOC - otóż zacznę od początku, aby wygrać w trybie klasycznym wystarczy wybrać tylko TRZY liczby z sześciu, jeżeli osoba dobrze skreśli cztery liczby (i więcej) oczywiście wygra główną nagrodę, jeżeli będzie ich więcej (osób wygranych) - nagroda jest po prostu dzielona na pół. Dlaczego tylko trzy, a nie sześć? Otóż trafić szóstkę w lotto to nie jest mały wyczyn, wiadomo graczy na serwerze jest o wiele mniej, a ja w realnym życiu cholernie dużo razy trafiłem trójkę, co prawda nie jest to jakaś super wygrana, bo wygrywałem po 20-50zł. Licząc na to że przy już dobrze prosperującym biznesie lotka będzie grać od 100 do 150 graczy to wychodzi średnio około 15stu tysięcy dolarów na losowanie, gdzie jeżeli nikt nie trafi to suma się dalej kumuluje, czyli z wtorku na czwartek może urosnąć do 30 tysięcy i więcej! Łatwy pieniądz prawda? Dodatkowo jeżeli trafiana trójka będzie bardzo częsta (praktycznie co losowanie po kilka osób, zwiększymy wymogi do skreślenia poprawnie czterech-pięciu numerków). Jak będzie odbywać się losowanie? Wybrane dni to nie jest przypadek, aby nie było że jestem osobą która oszukuję, po prostu wyniki losowania będę brać z oficjalnej strony lotto. Każdy gracz który zakupi u nas kupon IC będzie mógł zrobić screena bezpośrednio w grze, ponadto my jako firma będziemy prowadzić arkusze google online gdzie wszystko będzie rejestrowane, skreślone numerki + imie i nazwisko postaci jak i data losowania. Co do kolejnego trybu gry jakim jest wykupienie numerka, raczej dla każdego poniekąd jest to zrozumiałe - ale dla bezpieczeństwa co losowanie będzie nagrywany filmik który będzie wstawiany na fanpage na LI w którym to właśnie będę losować zwycięzcę. 

Kolejna sprawa, dlaczego będę z puli pobierać aż 20%? Głównie dlatego że będę posiadać pracowników i oni po za samym duty też będą wynagradzani dodatkowymi pieniążkami, osoby które będę przyjmować do biznesu, będzie to elita której naprawdę mogę ufać, która po prostu nie będzie brać pieniędzy z kuponów do własnej kieszeni tylko wpłacać je na konto organizacji. (czyt. biznesu) Dodatkowo jeżeli będzie trzeba mój biznes może być pod monitoringiem kogoś z administracji, aby gracze mieli pewność że nie dochodzi  tu do żadnych akcji korupcyjnych OOC. Ten biznes będzie stworzony dla prawdziwych szczęściarzy, gdzie przy okazji ja jako właściciel też zarobię. W przyszłości gdy firma ‘MD’ się rozrośnie planuje za jej pomocą tworzyć różnego rodzaju eventy, jak np. wyścigi, zloty itp, gdzie wszystko będzie opłacane przez  firmę MD. Pomysł był już używany na LSVRP lecz tamten projekt nie bardzo wypalił, grało mało graczy i było mega pobugowane więc sam zwątpiłem - tutaj rozwijam z Azotonem komis i można zauważyć owoc naszej pracy i tak samo będzie w przypadku tego biznesu, damy z siebie 100% prowadząc go we dwoje. 

Ponadto dodam że ów biznes nie potrzebuje żadnego typu panelu biznesowego, przyszłościowo można jedynie dodać do przedmiotów na zamówienie  'kupon' który będzie oferować 'kasjer'. na /podaj

Edytowane przez kempuś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KupujNaRaty napisał:

Świetny pomysł, akceptuję. 

Z tego co widze tutaj inny projekt otrzymal juz ten lokal.
@topic - Bardzo podoba mi sie ten projekt. Nie mysleliscie o dzialalnosci dostepnej 24/7 z przelewamy bankowymi? O ile sie nie myle (nie moge tego aktualnie zweryfikowac) mozna zrobic przelew z tytulem co pozwoliloby na odgrywanie e-loterii. Takie same zasady jak aktualnie tyle, ze moze skorzystac rowniez gracz niegrajacy wieczorem, pozdrawiam.

kempuś. lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jimbo-Jambo napisał:

Z tego co widze tutaj inny projekt otrzymal juz ten lokal.
@topic - Bardzo podoba mi sie ten projekt. Nie mysleliscie o dzialalnosci dostepnej 24/7 z przelewamy bankowymi? O ile sie nie myle (nie moge tego aktualnie zweryfikowac) mozna zrobic przelew z tytulem co pozwoliloby na odgrywanie e-loterii. Takie same zasady jak aktualnie tyle, ze moze skorzystac rowniez gracz niegrajacy wieczorem, pozdrawiam.

Co do lokalu to wiem o tym - śledziłem aplikacje i wezmę lokal obok 😛 Tam były 3 opcje wolne.

Co do przelewów - myślałem o tym, miałem to też wprowadzić w komisie jeśli chodzi o płatność ratalną, niestety minus taki iż te przelewy mają chyba z maks 10 linijek, a tam też kasa z dotacji się pojawia, więc jeśli z parę osób wyśle przelew oraz dodatkowo dostanę jakieś dotacje na biznes to reszta mi przepadnie. 😕 

Edytowane przez kempuś.
Jimbo-Jambo lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin