Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Jack Flow i Josh Capone] Docked2 i Natural


PPG

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: https://forum.v-rp.pl/profile/7511-ppg/

Link do Twojego oskarżonego: https://forum.v-rp.pl/profile/14790-docked2/  i https://forum.v-rp.pl/profile/11329-natural/

Powód składania skargi: CK bez pozwolenia

Wyjaśnienie sprawy: CK, które zostało wykonane na mnie było zrobione przez osoby, które nie są w organizacji przestępczej ani półświatku. Sytuacja wyglądała tak, że mój ziomek (IC) porwał ich, następnie potem wypuścił i oni przyjechali do mnie i zrobili mi CK (Bo to niby moja sprawka i że to przeze mnie). Napisali do mnie, że mam se walnąć /akceptujśmierć - Problem w tym, że wpisałem bo nie wiedziałem, że jest potrzebna zgoda i nigdy nie brałem udziału w żadnym ck, ani nikomu nie robiłem. Niestety nabrałem się jak debil i są tego konsekwencje.

Dowody: Jeżeli macie możliwość to możecie obczaić moje logi czatów, postać Emmanuel Pascual (Jak nie to podeśle)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postać Emmanuel nie pamiętam nazwiska nie znam nicku gracza porwał postać Jacka flowa docked  wraz z swoim kolegą przynajmniej mówił tak docked że Emmanuel też w tym uczestniczył  gracz docked Jacka flowa gdy go porwali postrzelili go i jack oraz moja postać Josh Capone chcieli  wyrównać Rachunki z Emmanuelem gdy go dopadliśmy na początku odgrywaliśmy że go bijemy potem Jack zaproponował zdobienie mu ck ja tylko odgrywałem wszystko bo postać Jacka miała obrażenia Jack powiedział żebym odegral podpalenie też tak zrobiłem gdy to odegrałem to Docked napisał na /B wpisz akceptuj śmierć gracz postaci Emmanuela nic nie powiedział tylko to zrobił a też mógł się nie zgodzić napisać do admina lub coś  więc on mógł się nie zgadzać 

 

I nie wiedziałem że trzeba być w organizacji żeby miec możliwość a co do CK to sory fajnie się z tobą grało ale stalo się ale już przepraszalismy gracza

Edytowane przez Natural
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłam logi z całej akcji i nie tylko. Cała wasza czwórka właściwie gra nie wiem co; taksówkarze; ochroniarze z Daily Globe, czy Vanilli porywający się wzajemnie i strzelający do siebie niczym podczas wojny gangów na Davis. Mam wrażenie, że już dawno zapomnieliście co gracie i jak należy kreować postać cywila.

Grupy @Docked2

image.png.caf3adb185dff116d61f174c7d59368e.png

Grupy @Natural

image.png.9d6f6b9f8801c54c4c53cd516023db58.png

Kolejny wielki gangster taksówkarz @PPG

image.png.a8630ded8670766ce6d9e5dc724d88d8.png

I następny wielki porywacz @Borura_

image.png.b84a72524d00757721fe6e9a005e9051.png

Cała czwórka kończy z blokadami postaci, nie będziemy tolerować takiego czegoś.

Skarga zaakceptowana.

Kogha, rajan, abierto i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin