Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Malibudreams] Bambik Fortnite


xDDD

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Cytat

Witam, pierwszy raz w karierze RP doznałem takiego szoku jak i niekompetencji ze strony osoby, która stanowi tak ważną funkcję na serwerze. Podejście do gry Community Managera Malibudreams jest poniżej wszelkich standardów, a jak wiadomo, ktoś z taką rangą powinien być przykładem do naśladowania, nie obiektem drwin. 

Daruję sobie Twój wstęp i zachowam poziom jak na CMa przystało nie dając się sprowokować. Aczkolwiek zastanawiam się, czy Ty w ogóle znasz regulamin tego serwera były supporterze?

Cytat

Jedno z aut, które brało udział w całej akcji napotkało właśnie dwie postacie cywili, z czego jeden nie miał statusu afk, drugiej postaci, czyli wredotki nie widzieli nicku, byli za daleko. Postanowiliśmy wpaść w nich pod pretekstem zarobkowym.[1] Już podczas kilku, pierwszych sekund zdarzenia wredotka przerwała akcję[2], zaczęła tłumaczyć się, że była afk przez 30 minut (status afk miała zarejestrowany na godzinę 20:12, akcję zaczęliśmy od 20:18, niestety nie mam screena, niemniej jeśli skryptowo jest to możliwe do sprawdzenia to bym o to prosił) i nie bierze w tym udziału. W tym też momencie do akcji wkroczył kolejny CM, Perwix próbując załagodzić cały spór ooc. Przystaliśmy na odpuszczenie gry na postaci Wredotki (Kamiya Miyuki), niemniej chcieliśmy dokończyć akcję na jej koledze, który nie miał na sobie statusu afk. Wredotka przez dobre 10 minut tłumaczyła się tym, że po prostu sprawdzał czy wróciła do komputera.[3]

Już przesłałam potrzebne logi do @Karach, których z wiadomych względów nie będę ujawniać na forum, gdzie jasno pokazuje się godzina mojej ostatniej wiadomości na IC oraz OOC jak i tej, gdy napisałam przy was, że byłam afk i nie biorę w tym udziału. Wedle logów nie było mnie w grze niemalże 30 minut. W tym czasie osoba z którą grałam również była AFK, bo robiła sobie kolację - tak sprawdziła raz w grze, czy żyję bo nawet na discord po zniknięciu bez słowa nie dałam znać, co się dzieje. Zwyczajnie sprawdzał, czy wróciłam/mam jakąś interwencję, czy dalej afk mam. I odszedł od komputera, a zaraz po tym zjawiliście się wy dlatego ów status nie zdążył mu się pojawić nad głową. Niestety logi nie pokazują kiedy AFK się włącza, stąd nie mogłam udowodnić tego od razu, ale logi gracza pokazują wyraźnie, że tak jak ja po crashu i powrocie pod domek nie grał nic. I od zawsze była zasada, że przy osobach z AFK nie wolno grać akcji - a wy GRALIŚCIE  w moim kierunku cały czas celowanie mi w głowę i teksty wysiadaj suko, co również przesłałam do Karasia w logach - tutaj już złamaliście regulamin. Idąc dalej akcja w ogóle powinna być przerwana, co jest oczywiste. Co do wezwania PD napisałam do Perwixa, że skoro grano do mnie na afk (co przypominam jest zabronione), staję obok domu i gram, że byłam tam i słyszałam krzyki(bo to wy swoją grą nie daliście mi żadnego wyboru, skoro schodząc z afk mam broń przy głowie). Nie napisał, że się nie zgadza, więc było przyzwolenie. Tyle. Samo to w jakim miejscu, przy ruchliwej autostradzie dokonaliście napadu na podjeździe jest śmieszne i równie dobrze mogłam odegrać narrację, że sąsiad lub ktoś z mijających nas samochodów poinformował służby o tym, co się dzieje. Mimo to odeszłam na bok i dałam /złapać/ się podczas dzwonienia zamaskowanej osobie, by kontynuować strach i całą tą śmieszną grę. Więcej tutaj udzielać się nie będę, gdyż jak wspomniałam wszelkie dowody przekazane zostały do osoby rozpatrującej skargę, a nie mam zamiaru tutaj upubliczniać swojej prywatnej rozmowy discord czy też gry, bo Ty masz taką zachciankę.

Tyle z mojej strony, czekam na werdykt.

Madness lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
  • Od razu odpuściliśmy zamiar gry na twojej osobie i potrafiliśmy się w tym dogadać, graliśmy tylko na twoim ziomalu
  • Gracza z zewnątrz nie powinno obchodzić, że ktoś jest afk jeśli nie ma statusu nad głową, przypominam, że wystarczy wpisać /afk

Komenda /afk nie działa poprawnie, a sam system afk wiele razy wyłącza się sam, nawet gdy nie robi się nic w grze.

Cytat

Akcja nie odbywała się na drodze stanowej tylko na podjeździe twojego domku, który był na bocznej ulicy z domami jednorodzinnymi.

image.thumb.png.20a5935f1a05d1e80f1bbd36a13231d6.png

Dom jest przy autostradzie, nie była to północ.

Cytat

Dowody powinny być ukazane publicznie, ponieważ druga strona konfliktu nie może się do nich odnieść, nawet nie wiem co mam wyjaśniać.

Nie będę upubliczniać prywatnej rozmowy discord mojej, bo nie mam obowiązku, ani logów z prywatnej gry, która nie dotyczyła akcji, czy też czatu /as.

Cytat

Przypomnę jeszcze, że my logów osób trzecich nie mamy jako zwykli gracze i nie wiedzieliśmy, że was nie ma 30 minut. Powtarzam się ale wytykasz mi brak znajomości regulaminu, doinformuj się jak wygląda sytuacja z grą na graczu, który nie ma statusu afk. Przez 6 miesięcy mojej kadencji każda taka akcja musiała być puszczana. Coś się zmieniło? Pokaż mi zapisek w jakiejś publikacji czy regulaminie.

A ja przypomnę, że od razu pisałam że oboje mieliśmy AFK i również Perwix był o tym poinformowany, ale zamiast spojrzeć w logi, czy mówię prawdę puścił wam akcję dalej. A wy powinniście się byli domyślić, że kolega miał afk, bo sami pisaliście do niego na /b grasz, czy Ci pomóc.

Skończyłam ze swojej strony wyjaśnienia.

int.hustler lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wypowiem się na szybko, bo nie mam co tutaj się zbytnio rozpisywać.

 

Odniosę się do tego: "Sam perwix napisał Ci opcję, jak możesz dokończyć akcję, czyli usiąść w miejscu, w którym afczyłaś(przynajmniej tak mi przekazał)". Źle mnie zrozumiałeś, bo napisałem ci, że pozwoliłem malibu grać od miejsca w którym stała na afku, ale nie mogę jej narzucać co ma grać, ani zakazywać jej grać czegokolwiek. 

 

Na resztę się nie wypowiadam, bo obie strony mają inne zdanie na temat akcji, a ja nie byłem od jej początku więc nie wiem jak to tak naprawdę wyglądało.

 

Potezny Gruby i 4WB lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje cala ta akcja i sytuacja była spieprzona z każdej możliwej strony. Jakiś czas temu na discordzie półświatka przestępczego omawialiśmy sytuację jeśli chodzi o włamy. Chore jest to, że przestępcy wybierają domy gdzie NA PEWNO ktoś jest, co z reguły w rzeczywistości jest na odwrót. Bandziory raczej wybierają najprostsze rozwiązania, a takowymi są puste domy, bo nikt nie sprawi im niespodzianki, a sam rabunek powinien iść łatwo. Do tego miejsce, w którym znajduje się dom... Znajduje on się zaraz przy autostradzie, gdzie z reguły jest spory ruch (publikacja dot. miasta duchów), więc to też średniawka. Najbardziej co mnie w tym wszystkim dziwi to fakt, że Perwix zgodził się na to, by grać to przy osobach AFK. Sprawdzałem logi i faktycznie wredotka wraz ze swoim kolegą nie grali IC, ani OOC od dłuższego czasu. Jej partnerowi z gry zniknął status, bo wszedł sprawdzić czy wróciła ona do gry - to jeszcze mogę zrozumieć, bo chłop nie miał statusu więc gracze napadający mogli nie wiedzieć czy jest on AFK, czy nie - aczkolwiek granie do malibu, która była na afku i celowanie jej w głowę już tak średnio. Tak jak wspomniałem wyżej, nie rozumiem kompletnie reakcji i decyzji perwixa, który pozwolił to grać w takiej sytuacji - ale to sobie z nim wyjaśnię już na osobności. Wiem, że gracze chcą udupiać malibu za to, że często jest stanowcza i zostaje przy swoim, ale to akurat co wymieniliście w tej skardze na pewno nie sprawi, że ona poniesie jakieś konsekwencje, bo to co zagrała to również zrobiła za zgodą Perwixa (czego tutaj również nie rozumiem, że pozwolił on zagrać osobie która wróciła z AFK jakieś dzwonienie na LSPD). Jedyny zarzut, który tutaj można przykleić malibu jest taki, że weszła na /aduty by interweniować w jakiś sposób w sprawie, w której jej postać IC brała udział, ale to już z nią wyjaśniłem i na pewno już więcej tego nie zrobi.

 

PS. Status AFK po komendzie nie zawsze działa i jest to potwierdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin