Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga]Shogun


MichaelChytrus

Rekomendowane odpowiedzi

[b]Link do Twojego konta:[/b] Te.
[b]Link do konta oskarżonego:[/b] https://forum.v-rp.pl/profile/600-shogun/
[b]Powód składania skargi:[/b] Brak współpracy, niekompetentność, nie słuchanie się gracza.
[b]Wyjaśnienie sprawy:[/b] Jestem graczem jak każdy inny, kilka godzin temu zrobiłem konto co nie znaczy, że jestem świeży na scenie RP. Byłem administratorem na jednym z większych serwerów SAMP na scenie RP, dlatego takie zachowanie jak zrobił mi użytkownik Shogun, jest dla mnie karygodne. Na początku zaznaczę, że jest to pierwszy serwer online w gta v z którym mam styczność, dlatego nie wiem nawet jak się robi screeny, ale w chatlogu wszzystko powinno być. Sytuacja wyglądała następująco. Postanowiłem wejść do gry i zobaczyć co tam się dzieje w centrum Paleto Bay, niestety zostałem spacyfikowany bez powodu przez Jesse Grego. Nie było żadnych słów przed tym, nie było nic, typowy DM. Wysłałem z 3 reporty jednak nikt nie przyszedł. Postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i po odleżeniu BW, ubiłem Jessego by ten teraz poleżał. Wtedy wysłałem info do supportów aktywnych aktualnie by Ci nie dawali mu HP ani nie odradzali, bo dostał to na co zasłużył. Nie minęły dwie minuty, cofnąłem się i patrzę, że Jesse żyje a przy nim jest supporter Shogun (oskrażony). Pytając na /b o co chodzi nie dostałem odpowiedzi więc miałem potyczkę słowną na /b z Jessim, co przez moje emocje i słowa które były kierowane w moją stronę przerodziły się w kopnięcie w jego samochód, po czym momentalnie dostałem Admin Jaila na jedną godzinę. Nie składam apelacji od kary bo ta za 10min minie. Próbowałem przez cały czas dogadać się z supporterem Shogun ale ten wręcz był szczęśliwy, że w końcu dostanie skargę. Ukarał mnie za "stalowe łapki", gdzie przypominam jak supporter interweniuje to gra IC się kończy i wyjaśniana jest kwestia OOC, niezależnie od serwera.
[b]Dowody:[/b] Opisane wyżej czemu nie potrafię robić screenów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Na wstępie chciałbym podziękować za pierwszą skargę skierowaną w kierunku mojej osoby - jako że niewiele można rozszyfrować ze skargi chciałbym wyjaśnić jak to wyglądało z mojej perspektywy. Interweniowałem w zupełnie innej sprawie związanej z kradzieżą pojazdu, wyjaśniam z graczami nagle Twoja postać podbija używając wulgaryzmów na czasie OOC (czego świadkami są też osoby będące na mniejscu) następnie próbujesz mnie zaatakować pięściami co niestety się nie udaje i zaczynasz bić pojazd obok. Otrzymałeś karę za "stalowe łapki" co wg mojej oceny jest karą słuszną. To że byłeś pokrzywdzony i pisałeś reporta w zupełnie innej sprawie nie znaczy że brałem to pod uwagę przy karaniu Twojej osoby. Tak jak pisałem kary nie zdejmę i możesz pisać apelację jeśli uważasz że nadałem ją niesłusznie. Pozdrawiam i radzę na przyszłość dwa razy przemyśleć zanim coś zrobisz w obecności supportera.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam błyskawicznie. Uderzyłem Cię przypadkiem za co przeprosiłem, bo nie do końca ogarniam GTA V. Gość nie padł przez pojazd który wybuchł lecz dzięki mnie, co powtarzałem Ci milion razy w prywatnej konwersacji. Skoro był supporter, to sprawa jasna, że gra toczy się czysto OOC w tym miejscu, a ty mnie skazałeś na kajdany jakbym IC biegał po autach i napieprzał je z pięści. Skarga jest za brak komunikatywności z Tobą, mimo wielu moich wyjaśnień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez cały pobyt mój przy Jessim nie napisałeś nic, mimo, że prosiłem o interwencję w sprawie przy ktorej byłeś. Zachowywałeś się jakbyś robił coś innego w międzyczasie, dlatego uderzyłem w samochód Jessiego i nagle dostaje AJ, dosłownie w sekundę, gdy cały czas piszę o swoim pokrzywdzeniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko o brak komunikacji gdy odpisywałem Ci na każdą wiadomość, prosiłeś bym ściągnął karę nie zrobiłem tego gdyż uważam że jest nadana słusznie. Poleciłem byś napisał na mnie skargę bądź apelował, skorzystałeś z pierwszej opcji i szanuję to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając to, że skarga jest napisana kompletnie nieczytelnie i śmiało można powiedzieć, że karani są wszyscy ludzie, próbujący ją rozszyfrować, żeby coś z niej wyciągnąć, to nie dopatruję się tutaj jakiejś wielkiej winy ze strony Shoguna. Okazywanie swojej frustracji zarówno na czacie OOC, jak i w silniku gry zupełnie nie działa na twoją korzyść - supporter moim zdaniem miał prawo zareagować tak, jak zareagował. Ponadto, jestem prawie pewien, że nie zbywał wiadomości, które do niego wysyłałeś celowo. Moim zdaniem nie zasługuje na to, żeby zostać ukaranym. Odrzucam.

Shogun i pufiaczyna lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin