Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Los Santos?


Edek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie pomysł odrzucający - nie mówię tego widząc co się stało z LSVRP, ale mówię to ze stanowiska głównie lidera. Przeniesienie do LS oznacza przebudowanie wszystkich frakcji, to oznacza znowu przebudowanie całego EUPa pod LS, a to oznacza przebudowanie wszystkich pojazdów.. Dodatkowo Los Santos jest wielkie, nie oszukujmy się, jest wielkie - czasami w Paleto Bay przy 100 graczach nie ma co robić i nie widać graczy, a co dopiero w Los Santos.

 

Co prawda, fajnie by się grało w LS, jest tam dużo miejsca, nowe możliwości, no i przede wszystkim nowa miejsce - jednak Los Santos z GTASA czy Paleto Bay to znacznie inne miasta. Tak czy siak, jak by już miały być przenosiny do Los Santos, to na pewno nie przez najbliższy czas i w zasadzie lepiej by było gdyby o LS dopiero zaczęło się myśleć po rozwinięciu aktualnego stanu rzeczy, a nie tuż praktycznie po starcie, gdzie każdy dopiero się oswaja z BC, nowym uniwersum i systemami, tym bardziej - gdyby został rzucony zaś w inne uniwersum, uniwersum ogromnego miasta w rzeczywistości, to średnio to widzę.

 

A jeśli chodzi o opinię publiczną to słyszałem wiele zdań, że ludzie, którzy dowiedzieliby się o przeniesieniu do LS, odeszli by z serwera bo po prostu nie widzą sensu w LS i to w tak szybkim czasie po starcie. Głównie opinie pochodzą od graczy frakcji, a jak wiemy te są znaczące, bo jak ludzie z frakcji zaczną odchodzić to już w ogóle klapa totalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, DIMITRI napisał:

Jak dla mnie pomysł odrzucający - nie mówię tego widząc co się stało z LSVRP, ale mówię to ze stanowiska głównie lidera. Przeniesienie do LS oznacza przebudowanie wszystkich frakcji, to oznacza znowu przebudowanie całego EUPa pod LS, a to oznacza przebudowanie wszystkich pojazdów.. Dodatkowo Los Santos jest wielkie, nie oszukujmy się, jest wielkie - czasami w Paleto Bay przy 100 graczach nie ma co robić i nie widać graczy, a co dopiero w Los Santos.

 

Co prawda, fajnie by się grało w LS, jest tam dużo miejsca, nowe możliwości, no i przede wszystkim nowa miejsce - jednak Los Santos z GTASA czy Paleto Bay to znacznie inne miasta. Tak czy siak, jak by już miały być przenosiny do Los Santos, to na pewno nie przez najbliższy czas i w zasadzie lepiej by było gdyby o LS dopiero zaczęło się myśleć po rozwinięciu aktualnego stanu rzeczy, a nie tuż praktycznie po starcie, gdzie każdy dopiero się oswaja z BC, nowym uniwersum i systemami, tym bardziej - gdyby został rzucony zaś w inne uniwersum, uniwersum ogromnego miasta w rzeczywistości, to średnio to widzę.

 

A jeśli chodzi o opinię publiczną to słyszałem wiele zdań, że ludzie, którzy dowiedzieliby się o przeniesieniu do LS, odeszli by z serwera bo po prostu nie widzą sensu w LS i to w tak szybkim czasie po starcie. Głównie opinie pochodzą od graczy frakcji, a jak wiemy te są znaczące, bo jak ludzie z frakcji zaczną odchodzić to już w ogóle klapa totalna.

Nie chodzi mi o opinie odnośnie LS tylko wybór konkretnej dzielnicy do gry i opinie na jej temat. 

DIMITRI lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jackal napisał:

Moim zdaniem nie ma sensu brać się za coś czego może nie być. Pierwszym pytaniem powinno być czy faktycznie myślimy nad Los Santos, a dopiero potem co możemy tam zmienić, poprawić by było lepiej Edziu.

Pomysł padł z góry, każdy to bierze pod uwagę więc trzeba się zastanowić też nad lokalizacją i ewentualnie nad edycją jej. LS daje znaczne większe pole do popisu. 

Emel lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniesienie się do LS to może okazać się dla nas strzałem w stopę. Tutaj trzeba zwrócić uwagę na to że wielu z graczy przyszło do nas bo jest zmęczonych odgrywaniem typowo miejskiego życia w Los Santos które poprzez tyle już lat się zwyczajnie przejadło. Moim zdaniem dobrze byłoby rozbudować infrastrukturę Paleto i okolic a mam tu na myśli zrobić tutaj strefę centrum coś na wzór miasteczka gdzie gromadzi się najwięcej graczy oraz wioski tak dla urozmaicenia - tutaj by nałożyć zmiany w obecnej mapie rockstara to wiele pracy jednak pomimo wszystko uważam że byłby to krok do przodu który by nas wyróżniał. Na dodatek jak wiadomo konkurencyjny serwer który ma wystartować będzie rozgrywany również w Los Santos i póki co to Vibe jest ciekawą alternatywą dla ludzi którzy poszukują czegoś bardziej oryginalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin