Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Azzi_24] Kafar030


Kafar030

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/9407-kafar030/?tab=activity

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Ozzy_Guap
Rodzaj kary: (blokada postaci)
Powód nałożenia kary: 
Ucieczka od gry IC; wyjście z gry - combat log
Członek ekipy nakładający karę: Azzi_24
Wyjaśnienie sytuacji:

Witam bardzo serdecznie, piszę apelację po kilku dniach od dostania kary, tak aby nie pisać nic na gorąco. Sytuacja miała miejsce gdy był za mną pościg, w pewnym momencie ucieczki, mój internet nie dal rady i przestał działać, dokładniej to router, często mam takie problemy gdyż mieszkam na przysłowiowej "wiosce" i takie sytuację są dość częste. Po ponownym połączeniu z internetem wszedłem szybko na forum zobaczyć czy nie dostałem kary, po zauważeniu, że dostałem Admin Jaila za ,,Combat log po pościgu SD; sam pościg no-rp, gracz jeździ pod prąd, ucieka po kanałach Vespucci; nie odgrywa potrącenia, przez radiowóz. Wątpliwy poziom rozgrywki, łamanie publikacji GM dot. "Miasta Duchów" (200 minut)'' od razu wysłałem zaproszenie do znajomych na discordzie do Azzi'ego aby spróbować jeszcze zagrać, jednak nie dostałem odpowiedzi i napisałem na forum, po krótkiej konwersacji doszliśmy do wniosku, że mam napisać apelację. Odwołując się do AJ, z mojej strony powiem szczerze, że nie widziałem potrącenia (być może to wina pingu, który skakał jak szalony przed rozłączeniem), ale jak najbardziej karę przyjmuję na klatę jeśli wszystkie inne sytuację miały miejsce, jestem zdania, że jeśli coś człowiek zmajstruje to musi ponieść za swoje czyny konsekwencję, więc po prostu AJ odbębniłem, nie zgadzam się jednak z blokadą, gdyż nie było to specjalne wyjście z gry, na to dowodów niestety nie posiadam, nie screenuje tego jak mi net rozłączy bo żadna osoba, która pod wpływem emocji nagle przerwanej gry nie myśli o jakimkolwiek dowodzie tylko próbuje wszystkiego by wejść jak najszybciej do gry. Ewentualny dowód dość kulejącego internetu mogę podesłać dla osoby rozpatrującej apelacje. (dowód byłby wynikiem z stron typu speed test etc); mogę również rozegrać ponownie pościg jeżeli osoby, które brały wtedy udział w nim byłyby chętne na ponowne danie szansy.

 

Spoiler

Tutaj tylko pokazuje, że naprawdę po odzyskaniu internetu odrazu napisałem, nie zwlekałem, próbowałem jeszcze wcześniej się skontaktować przez discord, ale azzi musiałby mnie przyjąć, więc chwilkę czekałem, aż w końcu postanowiłem napisać na forum.

unknown.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jestem w stanie uwierzyć, że była to wina rozłączenia z Internetem, chociaż czekaliśmy na Ciebie z SD kilka minut, nie dostaliśmy żadnej konkretnej informacji, że wracasz, więc uznałam to za ucieczkę od akcji IC (gdzie na powtórce mam jak uderza w Ciebie radiowóz, a kilka sekund potem znikasz z gry, gdzie IC motocykl nie jest już zdatny do dalszej ucieczki). Co do samej ucieczki... ona pozostawia trochę do życzenia, wjeżdżanie w kanały Vespucci, jazda po mostkach/szczelinach/chodnikach, w dzielnicy mieszkalnej, gdzie o tej porze ludzie chodzą tymi miejscami - jest co najmniej średnie. Przechodząc dalej. Faktycznie w pierwszej kolejności został założony AJot (200 min), a później, po krótkiej konsultacji głosowej z osobą bardziej doświadczoną doszliśmy do wniosku, że kolejnym krokiem będzie blokada postaci - serwis nie toleruje tego typu zachowań (CL). W samej apelacji i w konwersacji prywatnej doceniam za skruchę, normalną rozmowę bez rzucania mięsem i chęć polubownego rozstrzygnięcie sprawy.

Co ze swojej strony... chętnie zobaczyłabym ten speed-test; szkoda, że nie zrobiłeś tego screena na dowód rozłączenia (byłby on tutaj kluczowy), jeżeli chodzi o samo zdjęcie blokady czy ponowne odegranie akcji - ten werdykt pozostawiam osobom decyzyjnym z działu apelacji/ GM'om.

Jeżeli mogę pomóc w jeszcze jakiś sposób - proszę o oznaczenie w odpowiedzi lub kontakt prywatny. 

Teddy., Kafar030 i Zosia lubią to

"Ambicje nieskończone - pracuję więcej
Chcę więcej, robię więcej, staram się ulepszać Vibe'a wersję (...)"

#

Uczę ludzi /afly ~



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o AJot za te gorsze zagrywki z mojej strony to tak jak pisałem, przyjmuję na klatę i mam nadzieję, że odpokutowałem go w jakiś sposób po prostu go zbijając - na przyszłość będę pamiętał o swoim błędzie. Speed-test i jego wyniki tak jak wyżej napisałem mogę podesłać dla osoby rozpatrującej oraz dla osoby, która nadała karę bo wolę nie chwalić się jak bardzo on kuleje praktycznie cały czas, zdatny jest do gry; ale czasem pojawiają się chwile gdzie lepiej przeczekać aż się uspokoi i ponownie ruszyć w trasę, żeby nikomu nie zrobić krzywdy podczas jazdy. Z mojej strony to byłoby chyba na tyle, nie mam nic więcej do dodania na temat tej sprawy bo co mogłem napisać to napisałem już w opisie sytuacji w razie jakichkolwiek pytań postaram się odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam Ci szansę, ale na przyszłość jeśli rozłączy Cię internet od razu po prostu poinformuj o tym osoby biorące udział w akcji. Nie wierzę, że nie masz internetu w telefonie, by napisać dwa słowa na discord chociażby do członka ekipy, który może tę informację przekazać dalej.

Apelacja zaakceptowana.

Kafar030 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin