Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

(12.06)[FLR] Diddy (달라) - 7 Rings (Cover) + Hoodie Drop


Suro

Rekomendowane odpowiedzi

**W okolicach północy z dnia 11.06 na 12.06 doczekaliśmy się dwóch premier w jednym momencie. Pierwszą rzeczą jest oficjalny drop bluz hoodie 'Wants And Needs' sygnowanych przez raperów Little oraz Diddy ze współpracą z  ERIS. Wcześniejszym punktem promocyjnym odzienia były fotki przedstawiające parę w swoich ciuchach, ponadto oficjalna zapowiedź wspólnego albumu oraz koncert pary na Los Santos Food And Wine Festival. Klienci mogą zamawiać bluze tylko poprzez oficjalną stronę internetową, a jej nakład jest limitowany, jednak nie jest podana ilość w której nakład się wyczerpuje, poprostu w pewnym momencie ciuch zniknie ze strony internetowej pozostając jedynie na rynku wtórnym. Hoodie dostępne jest tylko w jednym kolorze i wzorze - biała bluza z kolorowym napisem w opcji męskiej oraz damskiej. Dostępne są wszystkie rozmiary, a cena jednej sztuki dla obu płci to $49.99 bez wysyłki. Drugą istotną premierą jest wraz z ciuchami wypuszczony utwór od Diddy, a właściwie cover znanego utworu Ariany Grande pt. 7 Rings. Jakość audio stoi na najwyższym poziomie, jednak zaciekawieni słuchacze wychwycą brak jakiegokolwiek masteringu w utworze. Kawałek to swojego rodzaju exclusive, również zaprezentowany na koncercie LS Food And Wine.**
 

TEKST;

Spoiler

 "Breakfast at Tiffany's", butelki z bąbelkami
 Wydziarane kobiety, co lubią kłopoty
 Rzęsy, diamenty, ATM bankomaty
 Kupuje sobie swoje ulubione rzeczy
 Przeszłam przez gówno i to było smutne
 Kto by pomyślał, że to zmieni mnie w suke
 Wolę być w kajdankach i bez zobowiązań
 Wypisuję własne czeki, tak jak piszę co śpiewam
 Mój nadgarstek, przestań patrzeć
 Mam drogą biżuterie
 Składam duży depozyt, jasno się świece


 Lubisz moje włosy?
 Gee dzięki, kupione
 Widze to, lubie to, chce to, dostaje
 Chce to, dostaje
 Chce to, dostaje
 Chce to, dostaje
 Chce to, dostaje
 Lubisz moje włosy?
 Gee dzięki, kupione
 Widze to, lubie to, chce to, dostaje


 Nosze pierścionek, ale nie będe żoną
 Kupiłam diamenty dla kilku swych dziewczyn
 Rozpieszczam przyjaciół, po to mam kase
 Terapia zakupowa to uzależnienie
 Ktokolwiek powiedział, pieniądz nie rozwiąże problemu
 Musiał nie mieć wystarczająco, by je rozwiązać
 Pytają; "który"? Odpowiadam; "Chce wszystkie"
 Szczęście ma taką samą cene, co szpile
 Mój uśmiech promienieje, moja skóra się lśni
 W sposób jak, błyszczy, każdy to widzi
 Kupiłam apartament dla garderoby
 Dla niego i dla niej
 Chce to, dostaje

 Chce to, dostaje
 Chce to, dostaje
 Chce to, dostaje
 Chce to, dostaje
 Lubisz moje włosy?
 Gee dzięki, kupione
 Widze to, lubie to, chce to i mam to


Rachunki wyglądają jak numer telefonu
Jeśli nie w sprawie pieniędzy, to zły numer
Czarna karta wizytówką, dostosują ją do mnie
Nie przechwalam się, ale "Mam wszystko w torbie"
Kiedy widzisz te pliki, są ułożone, jak ja
Wracam ze sklepu do domu
Robie wszystko w pętli
Dawaj mi rzeczy
Chce mieć wszystko
Zawsze trafiamy, gdy strzelamy
Spójrz na moją szyję
Patrz na prywatny jet
Nie masz tyle kasy, by oddać mi szacunek
Nie mam określonego budżetu, jak coś robie
Jeśli coś mi się podoba, to to mam.


Hoodie;
 

Spoiler

wantsandneeds_damska_phs.png


wantsandneeds_meska_phs.png


wand_5_phs.png

wand_4_phs.png


PROMOCJA, DANE;
 

Spoiler

- Oficcjalna zapowiedź albumu na profilu FLAIR RECORDS, gdzie zaprezentowana została okładka z tym samym tytułem co nadruk na bluzie.
- Koncert zagrany przez Little & Diddy na Los Santos Food And Wine Festival, gdzie Little pokazał się w produkcie, a Diddy zagrała Cover na żywo.
- Promocja ciuchów poprzez Lifeinvader, gdzie zaprezentowane Hoodie zostały na fotkach z Little & Diddy.
- Dystrybucja bluz od ERIS, oraz równoległa do tego promocja produktu na profilu Lifeinvader marki.
- Utwór, a właściwie cover utworu "7 Rings" w wykonaniu Diddy równoległy do premiery bluzy.
- Występ dwójki na PinUp "Happy Children's Day", gdzie kobieta zagrała owy Cover na żywo.

Imię i nazwisko postaci: Dalla Daji
Numer konta postaci: 0528364332
Profil Postaci:  @DDonline

Przynależność (np. do wytwórni muzycznej)
Imię i nazwisko menadżera (jeśli posiadasz)

 

Edytowane przez suro

"Spójrz na siebie chłopcze, wyglądasz jak żołnierz, byli tu tacy jak Ty, na takich się robi pieniądze."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Sophie Smith po wysłuchaniu koncertu oraz utworu w internecie dała like oraz zamówiła dwie bluzy (damską i męska) dla siebie i partnera oraz udostępniła nagranie znajomym**

kamiuwu, kiemon i Suro lubią to

                                                                                         unknown.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin