Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Kobiece twarze


kamn

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem to na alt jest możliwość wgrywania customowego contentu, jak chociażby wnętrza budynków czy pojazdy. Nie wiem jak ma się sprawa z chociażby teksturami postaci, ale chciałbym zaproponować wgranie moda, który w końcu zamieni te brzydkie twarze kobiet (które imo wyglądają jak faceci) na ładniejsze, bardziej gładkie i mniej staruszkowe.

https://pl.gta5-mods.com/player/improving-all-mp-female-characters-appearance-1-0

 

40b0d4-002.jpg

Kril, hetmano, Sebek i 4 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Saurafel napisał:

Ja nie wiem o co chodzi. Moje postacie kobiece nie wyglądają jak faceci i nie wyglądają na stare. 😆

  Ukryj treść

628c740f2cb9f.jpg

 

 

Chodzi o to, że bardzo ciężko jest stworzyć kobietę, która wygląda ładnie, nawet gdy połączymy genetycznie w kreatorze kobietę z kobietą. Do tego sam kreator nie jest idealny i z dziwnego powodu potrafi ostatecznie opluć nasze starania przy ruszaniu suwakami, przez co postać w kreatorze wygląda inaczej niż po wyjściu z kreatora (nie wiem czy ktoś inny też zauważył), jak chociażby w przypadku mojej postaci, której zmieniły się policzki. W ostatecznym rozrachunku stworzenie postaci kobiecej jest możliwe, ale jest to po prostu trudne.

Modyfikacja znacznie ułatwia tworzenie ładniej samicy. Zmienia ona tekstury 46 twarzy, usuwa naturalne według R* zmarszczki, których w kreatorze nie da się usunąć (przez nie nasza postać wygląda starzej), uwydatnia kości policzkowe i okolice ust, usuwa zmarszczki na plecach oraz poprawia mapowanie palców, przez co nie wyglądają jakby dopiero co były wyjmowane z pizdy po długiej sesji palcowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kamn napisał:

 

Chodzi o to, że bardzo ciężko jest stworzyć kobietę, która wygląda ładnie, nawet gdy połączymy genetycznie w kreatorze kobietę z kobietą. Do tego sam kreator nie jest idealny i z dziwnego powodu potrafi ostatecznie opluć nasze starania przy ruszaniu suwakami, przez co postać w kreatorze wygląda inaczej niż po wyjściu z kreatora (nie wiem czy ktoś inny też zauważył), jak chociażby w przypadku mojej postaci, której zmieniły się policzki. W ostatecznym rozrachunku stworzenie postaci kobiecej jest możliwe, ale jest to po prostu trudne.

Modyfikacja znacznie ułatwia tworzenie ładniej samicy. Zmienia ona tekstury 46 twarzy, usuwa naturalne według R* zmarszczki, których w kreatorze nie da się usunąć (przez nie nasza postać wygląda starzej), uwydatnia kości policzkowe i okolice ust, usuwa zmarszczki na plecach oraz poprawia mapowanie palców, przez co nie wyglądają jakby dopiero co były wyjmowane z pizdy po długiej sesji palcowania.

 

Nic mi się z tego nie klei, mam 3 postacie kobiecie, żadna nie wygląda pokracznie. Łącze właśnie kobiety z kobietą i praktycznie wcale nie ruszam suwakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin