Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

metro operator — cruz story


Rekomendowane odpowiedzi

adada.png


— background postaci:

Riley Cruz (born on 15/JUN/1992, age 30)

Amerykanin wychowujący się w rodzinie wywodzącej się z Hondurasu, Tegicugalpa. Mial trudne dziecinstwo. Dorastal w trudnym miescie El Burro Heights, ktora byla jednym z wiekszych wplywow grupy przestepczej, setu - El Monte Flores 13. Wychowywal sie wsrod czlonkow gangow. Od dziecka byl zmuszany przez ojca do treningow sztuk walk. Od piatego roku zycia trenowal mieszane sztuki walki (MMA). Uczeszczal do Signal Hill HS, w ktorym mial dosc sporo problemow, z nauczycielami oraz z rowiesnikami. Mial problemy ze stopniami, z trudem przechodzil do nastepnych klas. Wszystko zmienilo sie, gdy poszedl do College - byl jednym z lepszych uczniow w klasie, jego mentalnosc sie zmienila na lepsze. Byl od zawsze uwazany za goscia, ktory nie ma problemow ze znalezieniem dziewczyny, chociazby na tzw. one night stand. W College dosc sporo imprezowal, mial duzo znajomych. Wychowuje samotnie dwuletnia corke, Megan. Pomaga mu w tym jego siostra, Nancy. Ma z nia dobry kontakt. Riley nie ukrywa swoich emocji, niezaleznie od tego, czy sa one negatywne, czy pozytywne. Cruz jest postacia lojalna oraz kreatywna. Cechuja go glownie dwie negatywne cechy, ktorymi sa arogancja oraz latwowiernosc. W wolnych chwilach bierze udzial w programie, ktory ma na celu pomoc kobietom skrzywdzonym w Tegucigalpa.


Krotki update tematu - glownie wydarzenia, ktore mialy miejsce IC. (bedzie aktualizowane na biezaco)

- Dosc sporo swojego czasu spedza w kawiarni narzeczonej swojego przyjaciela z druzyny (Valentino Olmeda). - Fika Kaffe
- Coraz wiecej czasu spedza z uczniami Davis High School. Poznal trojke dobrych osob (Alice Westville, Ketameen Roseann, Thayer Payton Junior) - Davis High School
- Regularnie odwiedza swojego przyjaciela z druzyny po jego zwolneniu przez IAG za naduzycie broni palnej. (Jackson Lewis)

 

Spoiler

czesc, po naszym nie zbyt udanym projekcie to protect and to serve startujemy z @Kubuz robiac nowy projekt, na ktorym chcemy tez troche bardziej pokazac rozgrywke w PD ze strony on-duty jak i off-duty. Tak jak w poprzednim naszym projekcie; stawiamy na giereczke IC z ludzmi z kazdej sfery, moze to byc cywil, gracz polswiatka, gracz branzy - wszystko. Chcemy troche przekazac wiedzy nt. LEA reszcie osob. Chcemy prowadzic temat dosc regularnie, lecz wiadomo, ze sa z tym problemy, ktore nie wynikaja z naszej winy. Nasze postacie przynaleza do Metropolitan Division. Nie chcemy narzucac od gory naszej kreacji postaci, chcemy zeby wszystko wyszlo przy grze IC. Jesli ktos by chcial z nami pograc, mozecie odezwac sie do mnie na Lifeinvader (Riley Cruz) ew. na nasz Discord:


czesc, zaszla mala aktualizacja tematu - temat w stu procentach przejmuje ja ze wzgledu na mocno ograniczona rozgrywke @Kubuzpoprzez sprawy prywatne. Cel tematu pozostaje ten sam - przekazanie wiedzy nt. LEA dla innych + ukazanie gry LEA od srodka jak i rowniez offduty. Temat bedzie prowadzony regularnie chyba, ze cos mi wypadnie. Postac zostala postarzana o trzy lata ze wzgledu na dolaczenie do Metropolitan Division. Postac kreuje od zera, chce zeby wszystko wyszlo przy grze IC. Tak jak wyzej, jesli chce ktos pograc to moze sie odezwac na moj discord; venice#2392 - tam bym oczekiwal krotkiego backgroundu Twojej postaci + planow na nia oraz w jaki sposob kreujesz postac. Temat bedzie aktualizowany wraz z biegem wydarzen IC.
 

 

Edytowane przez venice
aktualizacja tematu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I become a hero, I'll make you safe no matter where you are..

pd9.png
pd10.png
pd11.png

Spoiler

sorry za jakas obsuwe w ssach ale przez kilka dni mnie nie bylo na serwerku heh : )

 

Edytowane przez never walk alone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAPD Los Angeles Police Department by Pixel-Pushers on DeviantArtHej, szukam osob do dluzszej rozgrywki offduty z moja postacia (Riley Cruz) jest to PO3 w LSPD (Metropolitan Divison). Wszystkie informacje przedstawie ponizej:


Co moge zaoferowac od siebie? Z mojej strony mozecie liczyc na poprawna kreacje postaci, nakierowanie na poprawna kreacje postaci, jakies dolarki, czy spawna. Jestem otwarty na pomoc, chociazby wprowadzenie w serwer. Jesli chcesz zalozyc biznes, aplikacje w Celebrity - nie ma problemu, z tym rowniez pomoge. Jedynie w zamian oczekiwalbym znajomosci odnosnie gry w tym trybie, aktywnosci oraz brak zapedow do odwalania, czy lamania regulaminu. Jakich postaci szukam? Nie narzucam sobie z gory ustalen, jesli grasz postac, ktora dziala we frakcji przestepczej - nie ma problemu, wystarczy po prostu zagrac to z glowa. Grasz celebryte? Tez nie ma problemu. To samo z osobami z frakcji porzadkowych. Skroce troche moj background postaci, zeby mniej wiecej ulatwic robote czytajacemu 😄
 



- Jest PO3 w LSPD (Metropolitan Division)
- wychowuje samotnie czteroletnia corke Megan
- jest fanem druzyny LS Dodgers
- stara sie unikac imprez, czy ogolnie masowych spotkan
- nie respektuje zwiazkow homoseksualnych, ale ze wzgledu na swoja prace nie okazuje tego
- lubi jazde na rowerze oraz w starszych wozach
- interesuje sie lowriderami czy wozami oldschool
- trenuje od kilkunastu lat mieszane sztuki walki
 


 


W jaki sposob podjac sie gry? Jestem nastawiony glownie na gre IC, lecz moj Discord tez stoi otworem w celu ew. ustawieniu sie na gre oraz dogadanie szczegolow nt. gry, discord: venice#2392 - tam bym oczekiwal od Was jakiegokolwiek planu na gre, krotkiego backgroundu postaci oraz linku do Waszego profilu, ew. jest tez moj Lifeinvader, na ktorym jestem dosc aktywny glownie wieczorami.

Lifeinvader: Riley Cruz

 

Edytowane przez venice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin