Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Deathcore] BlaQ


BlaQ

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: Klik

Nazwa postaci na którą nałożono karę: All
Rodzaj kary: Perm
Powód nałożenia kary: Cheater
Członek ekipy nakładający karę: deathcore
 

Wyjaśnienie sytuacji:  Witam, jestem zmuszony pisać tą aplikację z powodu nałożenia kary na moje konto jaką jest ban permanentny. Od Vibe miałem kilkumiesięczną przerwę która była spowodowana życiem prywatnym, wczoraj wróciłem na jedną ze starszych postaci aby sobie luźno pograć. Późnym wieczorem miała miejsce akcja która skończyła się strzelaniną w której trzy osoby dostały BW a w tym ja, osoba którą postrzeliłem i mój znajomy. Po zaakceptowaniu statusu PK moja postać odrodziła się na spawnie, chwilę później wyszedłem z gry z racji na późną godzinę i położyłem się do spania.  Dzisiaj próbując wejść na serwer przywitał mnie komunikat z banicją o której nic nie wiem i pierwszy raz spotykam się z czymś takim, dostałem ją bez jakiejkolwiek rozmowy, próby wyjaśnienia czegokolwiek. Na moim PC nigdy nie było, nie ma i nie będzie żadnej aplikacji zewnętrznej która mogła podnosić w jakiś sposób DMG broni bo jest mi to zbędne. Prosiłbym o to aby deathcore wypowiedział się na temat tej sytuacji bo sam za wiele nic nie wiem.
 

Ewentualne screeny/świadkowie: Screenów brak, świadków brak

Bydlak16 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, więc tak. Dostałem na Twoją osobę skargę od gracza, wraz z załączonym filmikiem, na którym wyraźnie widać, że po jednym strzale postać poszkodowanego otrzymała 90 HP z uzi, które normalnie zadaje 20 HP na jeden strzał. Osoba poszkodowana pokazała nam dowód, w jaki sposób można wywołać takie obrażenia u broni, bo jest to po stronie client-side. Faktycznie przy użyciu cheat engine, dosłownie w 2 minuty roboty można zmodyfikować sobie DMG broni, recoil i tak dalej. Poniżej zamieszczam nagrania dowodowe w Twojej sprawie, a także nagrania z testów przy użyciu podstawowego DMG z Uzi, a tego zmodowanego cheat engine. Liczę, że jakoś to wyjaśnisz i dojdziemy do porozumienia.

-------------------------------

Nagranie załączone do skargi gracza poszkodowanego, na którym widać, że już po pierwszym strzale zostaje mu około 10hp, a drugi go kończy. (Tu mogło zawinić synchro, ale wątpię, testowaliśmy to wszystko i potrzebowaliśmy znacznie więcej czasu, by wbić bw osobie ze 100hp zwykłym, podstawowym uzi).

https://streamable.com/0jsvxu

-------------------------------

A tutaj wykonany przez nas test, który pokazuje działanie cheat engine, które zwiększa obrażenia broni po stronie klienta. Bez - podstawowy dmg, 20 HP w torso. Z - 90 HP w torso, tak, jak na filmiku wyżej.

https://www.youtube.com/watch?v=FKYwaDx7zGo


-------------------------------

W czasie pisania odpowiedzi na apelację, otrzymałem również kolejne nagranie, na którym prawdopodobnie używasz nieśmiertelności. Twoja postać otrzymała naprawdę całą masę pocisków w ciało, a maksymalna ilość pocisków, które wbiją Ci BW bez kamizelki, to 5 (uzi).

https://streamable.com/i08for

-------------------------------

Liczę na wyjaśnienia i udowodnienie mi, że nie mam racji. Póki co banicja jest jak najbardziej słuszna, co potwierdzają zamieszczone nagrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa wygląda tak, na załączonym filmiku widać jak wystrzelałem w kolegę wyżej całą serię i nie były to pojedyńcze strzały. Poleciał na niego cały magazynek który mieści 16 kul domyślnie, Według filmu który jest wyżej, wystarczy około 5 kul aby osobę spacyfikować. Jeśli miałbym czegokolwiek się doszukiwać to właśnie desynca, nie posiadam internetu z wyższej półki i sam ostatni filmik sprzed kilku miesięcy pokazuje to, jak zachowują się niektóre postacie, są zwyczajnie polagowane. Każdy wie jak wygląda gra online na silniku rage, dzieją się różne rzeczy i niektórych spraw nie da się zwyczajnie naprawić, jedna osoba widzi coś czego druga osoba nie widzi. Gdyby nagranie poszkodowanego byłoby pokazane z dźwiękiem to byłby to niezbity dowód na to, że została wystrzelona w tamtym momencie bardzo spora ilość amunicji. Nie było to zwykłe tapowanie i czekanie ułamków sekund na to aby kolega mógł sprawdzić stan swojego HP.  

Wracając do ostatniego filmiku to sprawa została wyjaśniona bo gdzieś się na temat tej sytuacji wypowiadałem, nie było to uzi a zwykły PISTOL. Jedyną rzeczą której używałem to modyfikacje graficzne które raczej nie posiadają podbitego DMG do broni. Z tego co wiem to takich modyfikacji nie wgrywa się cheat engine. 

Od samego początku swojej przygody z Vibe zawsze miałem odpalone nagrywanie, powtórki. Dwa dni temu niefortunnie się złożyło, że tego nagrywania nie miałem bo PC jest tydzień po formacie, nie miałem czasu tego ogarniać. 

Wydaję mi się, że chłopaki zwyczajnie poczuli się urażeni tym, że nie są nieśmiertelni i jedna osoba skończyła z wbitym BW. Nie ma sensu na siłę szukać winy w osobie z którą się zwyczajnie przegrało, to jest RolePlay a nie Counter Strike. 

 

edit; 

Odnośnie filmiku dowodowego z i bez DMG, same strzały są wykonane jeden po drugim w odstępach czasowych. Jeśli ten przycisk się przytrzyma to pasek hp z automatu ten DMG dodaje, nie działa to w taki sposób żeby odejmowało osobie -20hp co milisekundę bo sam silnik by tego nie wytrzymał gdyby zczytywało to od większej ilości ludzi.

 

edit2;

 

Zauważyłem kolejną rzecz, którymi są czerwone znaczniki otrzymywania obrażeń po prawej stronie ekranu. Naliczyłem się ich czterech a za piątym kolega już leżał na ziemi. 

 

 

Edytowane przez BlaQ
Bydlak16 i dawid lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, odniosę się do tego, co tutaj zarzucasz. Znów przetestowaliśmy i nagraliśmy, jak to wygląda i nie może to być desync. Pasek zdrowia i minimapa leżą po stronie clienta - zresztą zobacz, jak to wygląda.

https://www.youtube.com/watch?v=F51XjG3z8xw


---------------------------
Co do sprawy z pseudo-nieśmiertelnością, to powiem Ci szczerze - każdy z pistoletów ręcznych zadaje co najmniej 25 hp na strzał w torso, więc potrzebowaliby ich nawet mniej, bo zaledwie cztery. Miałeś już na swoim koncie banicję za cheaty, ale widzę, że została zdjęta - i tutaj dalej mnie nie przekonujesz. Na filmiku wyraźnie widać ile czasu potrzeba do powalenia drugiego gracza z full auto uzi, trafiając WSZYSTKIMI pociskami, pasek zdrowia spada normalnie, a nie w jednym momencie ze 100 do 10, a także minimapa świeci się ciągle.

greygods, Bydlak16 i keny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin