Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

SIX OWE, S GANG (OVAHKURSCT, GKU11A AVE) ♿🖐🏾👍🏾✌🏾👍🏾♿


THA GREAT

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.09.2022 o 19:03, greygods napisał:

Zalosna organizacja jeden z jej czlonkow oraz gamemaster musi grac sam ze soba bo reszta nie gra xd Nie polecam

unknown.png

tak kuba wyzywasz adiego a to jest gosc ktory robil rok reaserchu o rollin 60s crips (szescdziesiatkach) tylko po to zeby wejsc 4 razy ty go hejtuesz bo myslisz ze ma nas gdzies ale adi to jest jak ojciec zrobil to dla nas bo nie jest egoistycznym dupkiem. zaden zyjacy czlowiek nie jest w stanie zrobic taki reaserch a adi nie dosc ze tego dokonal to jeszcze prowadzil nas za reke i kontrolowal.. te swoje zjebane teksty wsadz sobie gleboko w dupe bo adrian to zajebisty ziomus a ty go bezpodstawnie obrazasz (ciekawoska adi jest skejterem) ten gosc wie jak sie zachowac i wie jak grac. adrian nawet w realnym zyciu rzucony na osiedle 60th nie dostalby ANI DP ANI PUT OFF. co wazniejsze na pewno adi by nie umarl bo jest z compton on sie wychowal na latach 80/90th mimo to on nie jest jakism tripple og bo on tego nie potrzebuje jakis zjebany status ktury sciagnie mu tylko problemow on jest dla swoich ziomali w gangu wiec to co ty gadasz to jest żal pl przemysl czasem co ty pierdolsiz w tej sieci bo to jest az przykre ze na adiego gadasz takie kocie bzdoły. imo adrian jakby zainteresowal sie twoimi wiadomosciami to zlapalby cie w ruchu gdy bylbys lackin i dostalbys takie dp ze posralbys sie w majtki na miejscu dzieciaku hip hopowy, nie porszuajac juz tego jak bardzo wnerwia mnie to ze ja cie upominam a ty nadal gadasz swoje waloyn dalnie ty wiesz ze lepiej nie wkurwiac rkeina i jak ktos ci cos mowi to zrob to a nie bedziesz wyzywal adiego ktory jak dla mnie jest przynajmniej orginal mielec gangster. fuck off get lost. aha jeszcxze jedno... jeszcze raz zobacze u ciebie takie zachowanie to ty sobie nawet nie zdajesz sprawy jak bardzo masz przewalone na adiego mowia czasami wkurwiony dzieciak lepiej sie domysl dlaczego i dlaczego nie gra sie z adim (moze daltego ze ma bron za paskiem geniuszu ty pewnie o tym nie pomyslales) adi tez mowil ze ignorowanie mnie skonczy sie tym samym co zle odzywki (czyli dostaniesz takie dp ze sie posrasz) wiec radze ci zaczac mi odpisywac kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J061tCG.png

https://discord.gg/86jJTNQNAt

Naszym głównym celem podczas gry w W/S Rollin' 60s Neighborhood Crips (Asset_17.png) jest wierne odwzorowanie jednego z najbardziej osławionych gangów w Asset_4.png, który działa aktywnie w okolicy Hyde Park. Najważniejszym założeniem jest kreacja każdej z grających pod naszym projektem postaci w realistyczny i satysfakcjonujący sposób. Stawiamy na poważny role-play i staramy się odzwierciedlić działania setu najbardziej realistycznie jak to tylko możliwe. W przypadku pytań dotyczących dołączenia do projektu śmiało piszcie do @THA GREATlub @Sidneyo. Wszyscy członkowie projektu zobowiązani są do przestrzegania wszelkich zasad panujących w projekcie, a ich nieprzestrzeganie skutkować będzie konsekwencjami wyciągniętymi przez liderów. Decydując się na dołączenie do projektu jednocześnie zgadzasz się na potencjalne FCK/FCJ wykonane na waszej postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin