Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/FORUM Toyer] Król Bajzel


bambusiek

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór, wstawiam za kolegę, bo jest niedysponowany.

 

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/780-king-mess/

 

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Wszystkie


Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.): Ban


Powód nałożenia kary: Złamanie postanowień umowy z zarządem


Członek ekipy nakładający karę: Toyer


Wyjaśnienie sytuacji: Nie złamałem żadnego z warunków umowy, discord na którym doszło do rzekomej obrazy członka administracji nie był żadnym oficjalnym discordem należącym do Vibe Role Play i sygnowany w jakikolwiek sposób jego logotypem. Stworzyłem dyskusję na forum serwera nawołującą do wymiany zdań i wielokrotnie zaznaczałem, że to nie jest żaden atak z mojej strony lecz próba wyprowadzenia kompromisu i wysnucia rzeczowych wniosków. Zaznaczyłem, że nie chcę tam atakowania członków ekipy ani żadnego bezsensownego shitpostingu. Dołożyłem do serwisu od samego początku jego istnienia niemałą cegiełkę w kierunku podnoszenia komfortu i poziomu rozgrywki. Nie zgadzam się z administracją w wielu sprawach co już zdążyliśmy wspólnie po obu stronach wydedukować ale to nie znaczy, że trzeba mnie likwidować z serwisu z bezradności. Odsiedziałem na wypoczynku już parę miesięcy, nie zakładałem w tym czasie Multikont bo chcę po prostu odzyskać swoje główne konto i kontynuować wątki na ważnych i kultowych już dla serwera postaciach. Planuję jeszcze założenie tutaj projektu i ściągnięcie paru osób do aktywnej gry. Nie stanowię żadnego "zagrożenia" dla serwisu bo podobno usunięto dział dyskusji. Nie ma żadnego konkurencyjnego serwera na platformie do prowadzenia rozgrywki więc jestem zmuszony wnieść o "ułaskawienie" bym mógł skorzystać z platformy ponownie.


Administratorzy, z którymi umawiałem się na warunki unbana przy mojej wcześniejszej karze prosili abym wszelkie sprawy załatwiał na komunikatorach. Potem nie miałem możliwości kontaktu bo moje zaproszenia do grona znajomych wisiały nieruszone i po prostu wymiana zdań nie była kiedykolwiek możliwa. Rozumiem, że Mario, który powiedział, że od kontaktu mam forum a nie prywatny komunikator rozumie, że to działa w obie strony. Skoro tylko na forum moje sprawy mogły zostać rozpatrzone nie rozumiem w jaki sposób moja kara dotyczy discordowej przepychanki z drugim członkiem ekipy. Bądźmy fair. Wnoszę o unban. Jeśli ktoś się poczuł urażony to mogę to przedyskutować - zapraszam to mój discord King Mess#3847.

EnjoyTheRide lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin