Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Warsztat] SouthSide Customs


dan aka sqn

Rekomendowane odpowiedzi

1.pngaboutus1.pngaboutus2.png3.png4.png

Spoiler

Witam, chciałbym założyć warsztat samochodowy, który specjalizowałby się w tuningu lowriderów, a z czasem również jednośladów głównie harleyów i chopperów. Projekt z którym zamierzam ruszyć to jedna z kolejnych inicjatyw w Davis. Zamierzam grać całe studio tuningowe w miejscu gdzie znajduje się obecnie myjnia. Uważam to za ciekawe miejsce ponieważ pozwoli mi na granie w VW0, a dzięki temu według mnie Davis dostanie trochę świeżości i zacznie się dziać coś więcej na głównych ulicach tej części miasta. Nie oszukujmy się, ale teraz większość graczy jest pozamykanych w interiorach. Nie ukrywam, że warsztat ten będzie jednym ze sposobów na character development mojej postaci. Plan jest taki, że wcielam się w postać Teda Loera, który jest synem właściciela tegoż warsztatu. Ze względu na pogarszający się stan zdrowotny ojca syn chcąc nie chcąc będzie szukał łatwej gotówki. Dlatego z czasem pojawi się motyw pożyczki na niewyobrażalnie duży procent, aby połatać dziury w biznesie, a następnie by spłacić kredyt jakiś motyw typowo gangsterski tj. kradzież aut i docelowa dziupla. 

 

Vitolo i Sidneyo lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że są poczynane ruchy dotyczące ożywienia Davis to daję zielone światło. Liczę na aktywną grę i kręcenie rozgrywki innym w tej części miasta. Przydział to tanie muscle do 50k oraz wszelkiego rodzaju custom muscle i lo-lo. Za czasem zobaczymy co z chopperami. Zgłoś się do mnie na pw. Powodzenia!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin