Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[FORUM/DIMITRI] Saurafel


Saurafel

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:  https://forum.v-rp.pl/profile/376-saurafel/
Rodzaj kary: Blokada postowania
Powód nałożenia kary: 
Homofobiczne treści w dziale multimedii.
Członek ekipy nakładający karę: DIMITRI
Wyjaśnienie sytuacji: No faktycznie, napisałem brzydki post w temacie largosa, miało być żartobliwo-ironicznie no i nie wyszło. Przyznaje się do tego co napisałem, dimitri odebrał to jako atak czy wyzwisko, w końcu nie siedzi mi w głowie. Obiecuję poprawę, z pewnością nie napiszę więcej żadnego obraźliwego w jakikolwiek sposób posta. Zapewniam że mój post nie był homofobiczny, ogólnie nie mam nic do homoseksualistów, powinni być respektowani tak jak każdy inny człowiek czy kobieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mam do dodania apropo Twojej apelacji... Nie podobały mi się 2 rzeczy, które zrobiłeś po otrzymaniu moderacji i punktów - na Discordzie napisałeś to co napisałeś, nie będę tutaj tego przytaczał, a później na innym Discordzie wyśmiałeś to. Oprócz tego myślę, że przemyślałeś swój błąd, bo pisaliśmy o tym rano.

Saurafel lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin